Clopotei de ianuarie - februarie 2008 (142)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Ce multe suntem pt masute!Eu zic sa trimitem banii inainte sa le primim ca comanda aia trebuie platita si e cam mult, nu? Ce ziceti?

Honey, tot bolnaviori? Ei lasa ca va trece voua una doua.

Ei v-ati luat cu petrecerea si cu masuta si nu ati obs postul meu din cap trecut ;Il mai pun o data:

Da acu sa imi laud si eu odoru care azi a facut si el primii pasi singur singurel 3 la numar.Stateam in parc pe banca si el in picioare langa mine tinanandu-se de banca si plimbandu-se roata si nu ma il vad ca se duce de langa banca.A facut 3 pasi si poc in fund.Mi-a venit sa il pap tot tot.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 9 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL



BRAVOO RAZVANICI!! CE BAIAT MARE ARE MAMI!!



Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Am luat-o pe Vanessa de la gradinita si am intrat sa vad ce ati hotarat in legatura cu masuta.Deci ar trebui sa mai comand inca 7 masute:cate una pt Ramona,Kalosalina,Rlc sandor si Ereena si 3 pt Creata.Ereena multumesc pt cadouri.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 19+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

dana. da-ne te rugam PM , unde putem trimite banii chiar maine.

MATEI

Primul 5.10.2008
Al doilea 22.10.2008

MATEI LA 9 LUNI
PITICUL URIAS

Sondaj - aniversare 1 an clopotei
CE FEL DE TORT ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui danonique

Am luat-o pe Vanessa de la gradinita si am intrat sa vad ce ati hotarat in legatura cu masuta.Deci ar trebui sa mai comand inca 7 masute:cate una pt Ramona,Kalosalina,Rlc sandor si Ereena si 3 pt Creata.Ereena multumesc pt cadouri.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 19+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert


si alinuscha si laurici .... deci 9 ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta

Citat:
citat din mesajul lui danonique

Am luat-o pe Vanessa de la gradinita si am intrat sa vad ce ati hotarat in legatura cu masuta.Deci ar trebui sa mai comand inca 7 masute:cate una pt Ramona,Kalosalina,Rlc sandor si Ereena si 3 pt Creata.Ereena multumesc pt cadouri.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 19+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert


si alinuscha si laurici .... deci 9 ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

papa bun


Si cu mine 10

Nicole-mamica de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

V-am pe mailul comun 2 carti interesante despre cresterea copilului si activitati pt ei.

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:

citat din mesajul lui danybv

fetelor azi fac cinste cu o felie de Tort si o cupa de sampanie din partea mea.

Multumim de tort si sampanie. Cum cade ziua ta, inainte de a incepe postul, lasati si de sec cu ocazia asta..

ALBUM
www.youtube.com/watch?v=Ng9t0dh34Jk" target="_blank"> IOANA la munte
Alte POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7343d1d875f54f6d52bad3" target="_blank"> MONTAJUL IOANEI


ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Ce multe suntem pt masute!Eu zic sa trimitem banii inainte sa le primim ca comanda aia trebuie platita si e cam mult, nu? Ce ziceti?

Honey, tot bolnaviori? Ei lasa ca va trece voua una doua.

Ei v-ati luat cu petrecerea si cu masuta si nu ati obs postul meu din cap trecut ;Il mai pun o data:

Da acu sa imi laud si eu odoru care azi a facut si el primii pasi singur singurel 3 la numar.Stateam in parc pe banca si el in picioare langa mine tinanandu-se de banca si plimbandu-se roata si nu ma il vad ca se duce de langa banca.A facut 3 pasi si poc in fund.Mi-a venit sa il pap tot tot.

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 9 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL



FELICITARI!!! Ce baiat mare are mami...uite un pentru Razvanici si o pentru Ramonici

Nicole-mamica de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aweya spune:

Citat:
citat din mesajul lui honey79

Salut fetele.

Noi suntem bolnavi.Raciti cobza.
Macar am aflat ca baiatul meu nu e un egosit. Nu.El imparte tot ce are cu noi.Adica... nah, mi-a dat si mie raceala lui.
Asa ca acum imi simt capul umplut cu vata, cat o banita.. nasul ma doare de cat l-am strans si stors in servetele, tusesc si mai nou vad ca ma ia cu flashuri de frig/foarte cald.

Am fost la doctor.Cu copilul, normal.Eu, oi duce pe picioare ce-oi avea.El saracul... mai greu.
The fact is.... are infectie la ambele urechiuse plus...sinus infection. Mucii-i sunt in piept, n-au ajuns in plamani... inca...Thank God.

Ne-a dat Amoxicilina pentru 10 zile, de 2 ori/zi. Am intrebat si eu de biotics, ca v-am tot auzit. S-a uitat la mine si mi-a zis ca ... daca vreau...pot sa-i dau banana, iaurt sau toast, inainte de antibiotic.

In alta ordine de idei... ne-a iesit ieri, 12 Nov 2008...al 4-lea dintisor. Perechea celui de sus. Acum o putem musca pe mami de tzatzica muuult mai bine.

Va pup.Ma bag in pat 1-2 ore, cred...ca prea-s extenuata.

Abia astept sa vina sotul acasa maine. Care sot...e si el cobza... dar in Dallas.


POZICI DE TOT FELU'
POZE ANDREW-JOHN
ANDREW LA 2 LUNI-POZE NOI
FILMULETE ANDREW-JOHN
BOTEZ ANDREW
My silly cats
Cum crestem


Mamica de Andrew - John (21 Februarie 2008)


Vali




Vali multa sanatate intregului familion... si felicitari pentru dintisorul nr.4.
Si eu sunt racita si sper din tot sufletul sa nu-i dau si copilului... in seara asta l-am lasat cu tati si eu m-am exilat in alta camera. De aceea am si eu timp de scris mesaje

Nicole-mamica de Mihai Alexandru (26.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creata2008 spune:

M-am gandit sa fac o listuta, ca sa ii fie mai usor Danei maine, cand comanda masuta, si noua, ca sa stim cate suntem la imparteala transportului.

Avem deja doritoare de masute (trec id-ul, ca sa nu ne incurcam in nume):

Ellenuta - comandata, 1 buc
Creata - 3 buc
Aweya - 1 buc
Ramona - 1 buc
Ereena - 1 buc
Kalosalina - 1 buc
Rlc Sandor - 1 buc
Danybv - 1 buc
Zeririlouiza - 1 buc
Laura_Dimitris - 1 buc

TOTAL: 11 bucati de comandat si 1 deja comandata

Daca cineva nu este pe lista, va rog sa mentionati si va adaug. Daca cineva de pe lista s-a razgandit, de asemenea, sa imi spuneti.

A inceput Seinfeld, ma retrag, ne vedem maine!

Va pup!

Creata 1 cu Creata 2
Poze Mariuca
www.youtube.com/profile_videos?user=uic9999" target="_blank"> NOU!! Filmulete Mariuca
Povestea nasterii
Cum creste Mariuca
Maria Ilona

Mergi la inceput