***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 (84)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Sorina, se poate


mai, io uitam sa va zic ce era mai important, acum vreo 20-30 min Sonia a facut primii pasi singura a plecat de la tv si a mers pana la canapea. sunt asa de mandra de ea si pe urma a incercat sa se duca la bucatarie, da nu prea i-a iesit, s-a hodinit o lecuta pe la jumatea drumului


oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Bravo Sonia,

asta da victorie, sa mergi singurica;
de acum Soniuta are toata lumea a picioarele ei, de data asta si la propriu

Oana,stai linistita, sunt convinsa ca acum ai alte prioritati cu plecare, BE poa sa mai astepte.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

avem un update, de vreo 15 min S merge incontinuu prin casa. nu se mai opreste... si face si piruete si sufla ca acceleratu, da nu se lasa... acum e pusa la hodinit, ca nu se mai poa` dom`ne asa...

de acum chiar ca nu mai am liniste...

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

FELICITARI SONIA!

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

Mihamora, multumim si LA MULTI ANI !!!

In seara asta am hotarat ca la Sonia vine Mos Craciun, daca tot o sa-si petreaca sarbatoarea cu sternul deschis si sedata, macar sa se bucure acum de cadoul pe care apucasem sa i-l iau si daca n-am topait pe ZEBRA de-am cazut amandoua late Ea, ca ea, da eu... sa ma fi vazut, ditamai omu calare pe zebruta aia da a fost foarte amuzant ! ne-am distrat ca in dimineata de Craciun cand copiii gasesc cadouri sub bradut si se bucura cum numai ei stiu !

acum sa vad unde o depozitez... cand o vedea Al ca a mai apartu ceva in sufrageria deja muuuult prea plina, cred ca-mi pune zebra in cap...



oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Oana, felicitari Soniutei, bravo, e fata mare. Sa nu mai zici ca e in urma cu dezvoltarea, ca stiu baieti de varsta ei care nu merg si n-au avut nici o problema pana acum. Sa va prinda bine Mos Craciun-ul de azi si sa va bucurati de el asa cum meritati.

sarbatoritilor de azi, celor cu nume de sfinti si copiilor care au ajuns la un an si jumatate de viata minunata. Sa fiti sanatosi.

Kid, cum e cu testul ala? La mine s-a pozitivat in ziua 30 cel mai ieftin test de pe piata, unul de 1,5 lei, cred ca-l cheama Alina.

Carla, mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07

"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

total off topic dar Arcadia stiu ca citeste cu regularitate aici.
deci intrebare pentru Arcadia:
ai dat ILEC-ul? (international legal english certificate)
invat de dimineata la "legalise" si cred ca mai am un pic si ma tampesc.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Felicitari OANA pentru progresele SONIUTEI!Gata acum sa te ti alergareVrem poze cu ce a adus MOS CRACIUN


Poohy iti raspund io care am avut plurit de sarcina si m-am dat cu alcool mentolat,nu este nici o prblema

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

POZE 1 AN

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

fetele avem si noi cateva POZE NOI pentru cine are chef sa ne vada.


STEFAN a mai inceput sa pape dar nu foarte mul asa de bun simt,insa sunt in pana de idei cu masa asta de regim.Are cineva vreo sugestie?

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

POZE 1 AN

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

KID cand iti faci curaj sa faci testul sa ne anunti si pe noiOricum io iti doresc sa fie asa cu vreti voi

Ioana mami de Stefan Bogdan 13.06.2007

POZE 1 AN

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

Mergi la inceput