***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 (84)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Buna .Am vazut ca vorbiti de BE.As fi si eu interesata,va rog sa-l puneti in bazarul Soniei sa putem licita.
Multumesc.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Oana Mersi de raspuns. O sa fac un test, trebuia sa-mi vina de o saptamana. Sper tare mult sa fie alarma falsa, acum chiar nu e deloc un moment potrivit.

mihamora Multumim de urari! La multi ani si tie, cu multa sanatate si tot ce iti doresti!

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia / Bazar pentru Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

LA multi ani Mihai, Gavril, Gabriela, Gabriel, Poohy....

Teodoral la tv au zis ca nu se poate reintra in cic, daca mama s-a dus la servici. Eu asa am intels, dar poate nu am fost suficeint de atenta.

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, Calin GABRIEL Silviu, made by arcadia!!! sa-ti dea Doamne Doamne tot ce-ti doresti tu! esti cel mai dulce nepotel din lume!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Save the Earth /Is the only planet with chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kid

Fetele, la cat timp dupa UM e relevant testul de sarcina?

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)



kid, in primul rand la multi ani puiului!
referitor la intrebarea ta, ia test barza gold. iti poate da rezultatul cu 4 zile inainte de data CM-ului...sau poti face test de sange, pt determinarea prezentei hcg, care indica sarcina. sa fie cum vrei tu!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

Save the Earth /Is the only planet with chocolate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR!



www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

LA multi ani Mihai, Gavril, Gabriela, Gabriel, Poohy....

Teodoral la tv au zis ca nu se poate reintra in cic, daca mama s-a dus la servici. Eu asa am intels, dar poate nu am fost suficeint de atenta.

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)




fals! hai sa ne raportam la lege si nu la TV




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

saptamana viitoare e posibil sa am numere de mobil scurte la care sa se doneze bani. Vs anunt si daca e asa va rog sa dati mai departe numerele, ca sa se poata strange mai repede banii

ella, sa ma linistesc un pic si ma uit pe lista, iti spun ce si cum am si n-am.



oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns poohy spune:

Merci mult de urari fetelor

Kay, 22 decembrie? E aproape! Hai ca se poate, sigur o sa se poata... Si la anul o sa fi fericita cu Soniuta prin parcuri ;)

Noi suntem bine, numa' ca nu stiu cum sa o fac pe Manu care vrea sa ma mangaie si pupe in continuu si nu are voie (ea care nu vrea sa auda de asa ceva in general) Cred ca o fascineaza bubitele

Am si eu o intrebare: am voie sa folosesc tinctura mentolata in sarcina? Ca vorba Florentinei, am inceput sa ma urc si eu pe pereti...



Anca 17+ & Manu 02.06.2007



Poze1 Poze2
www.helpsonia.com" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ang3lt0uch spune:

La multi ani sarbatoritilor!

La multi ani poohy!

Si la multi ani de 1 an jumatate lu' fie-mea :D Ce repede trecu timpu :) ...

loredanda eu nu am BE original, deci nu cred ca as putea pune in bazar sa se plateasca ptr el, nu e legal cred :D(daca se poate sa-mi ziceti)

kay fi linistita, sigur se va rezolva !

kid Si eu eram 100% sigura ca sunt, mi-a fost rau juma din luna trecuta, dar azi cand ar fi fost prima zi dupa ziua normala de mestruatie si ma hotarai sa-mi cumpar test de sarcina, mi-a venit si ciclul... asa ca nu e tot timpul cum ni se pare (nici eu nu eram pregatita de altul acum, financiar in primu rand ).

Nu am avut timp sa citesc di ncapitolul celalat... si acu tre sa plec cu a mica la o mini intalinire la 'bile' cu niste copilasi , daca era ceva cu mine , mai tipati odata

Sorina, mami de Adriana Renata (08.05.2007)

Poze NOI cu...noi:)

Poze cu ingerasul mic

Mergi la inceput