INSEMINARE (29)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

rezultatul este <0.1mu/ml

asta e nu imi vine sa cred ca de 5 ani in fiecare luna trebuie sa am acelas sentiment sunt foarte suparata si revoltata in acelas timp

dar asta e mergem inaite si luna viitoare mai e o luna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

rammy- esti abia in z11. deci, rabdare pana luni. nu are cum sa iasa beta pozitiv in z11. hai...uite un de la mine ! eu, te incurajez pe tine...ca eu sunt la pamant !!!
rammy- o intrebare: ce test de urina ai facut? eu am facut 2 zile blue in acre apare doar o sg linie iar apoi barza. la cele cu barza apare a doua liniuta f f stearsa dar...nu imediat, cam dupa 15 min. cica rez ar fi concludent in intervalul 3-5 min.. tu ai facut barza gold? la tine apare cea de-a 2-a linie f f stearsa? i-am aratat testele la al meu si a vazut si el cea de-a 2-a liniuta f pala...ca ma gandeam ca am eu vedenii ! si asa nu cred ca mai am mult si o iau razna !!!

cosi- multam sincer nu cred ca voi ramane...si eram asa increzatoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

Rammy - imi pare rau daca asta e rezultatul real, dar poate ca nu-i! Pana nu vine cm cred ca mai sunt ceva sanse!

Sarrah - scot jordeaua la tine! Pai daca se vede a doua liniuta si esti doar z11, ce astepti mai mult? Evident esti gravi!!!!!!!!!!
Asteapta pana luni cand vei face un BHCG ca sa te simti sigura, insa in astea 2 zile care-au mai ramas, nu te mai stresa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

sarrah- clear blue , sure chek, barza din astea am facut , adica de toate ca sa fiu sigur asi a doua liniuta nu s-a vazut niciodata deloc .
eu izc ca tu ai bebe

cosicel - multumesc de incurajare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

Rammy - stiu prin ce treci, mi-e super cunoscuta senzatia asta! Dar tu nu ai vazut rusii, asa ca nu cred ca-i lamurita situatia.
BHCG oricum l-ai facut prea repede, nu crezi?
Nu vreau sa te imbeti cu apa rece ca trezirea e si mai dureroasa, dar incerc sa spun ca niciodata nu se stie...

Si nici nu te sfatuiesc sa mai repeti analiza, pt ca asteptatea e si mai grea... Dar... cat timp nu vine cm, poate ca e un samburel pe acolo care nu vrea sa se lase descoperit usor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

cosicel- crede-ma ca de asta ma agat , dar m-am agatat atata timp de orice care imi mai dadea un fir de speranta , incat mie mai greu de fieare data.

Ce sa va mai zic ca in weekendul asta am organizat o iesire la munte cu toata echipa mea de la serviciu si vad cum 20de ommeni sunt veseli si abia asteapta ora 6sa plecam si eu parca sunt pe alta lume si nu am nici un chef sa merg dar nici nu am cum sa ii las singuri pt ca toti sunt in subordinea mea si asteapta de mult timp iesirea asta , nu stiu cum o sa fac fata , de obicei imi trebuie minim o zi doua pana imi revin si o iau de la capat, o sa incerc sa ma gandesc tot timpul ca pana nu vine cm totusi totusi mai e o farama de speranta si de data asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

Ramyy - stiu cat de greu iti e, dar tb sa mergi mai departe.
E perfecta iesirea asta la munte, chiar daca nu-ti arde, macar esti inconjurata de oameni, vrei sau nu tb sa participi la discutii, jocuri, distractii, si asa o sa treaca mai usor timpul.

Si o sa repetam procedura pana cand un samburel se va lipi de noi!

Haide, distreaza-te cat iti permite sufletul, si zambeste! Or sa vina si zile mai frumoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krika spune:

Nu am mai repetat testul, dar nici de venit pana acum nu a venit nici macar un strop. Dureri am foarte mari pe jos sanii ma dor in continuare...mananc ca o sparta si in rest nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

krika- in a cata zi esti? nu faci un test?
multa bafa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krika spune:

sunt in a 18-zi de la IA. test am facut azi dar a iesit a 2 linie pal

Mergi la inceput