INSEMINARE (29)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krika spune:

Sarrah - in seara asta o sa-mi cumpar un test de sarcina si maine de dimineata o sa-l fac...dar o oarecare temere, pentru ca nu vreau sa fiu cand o sa vad rezultatul, ca doar nu este prima data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

andreiutasg Multumesc mult. Nu stiu exact cu ce te-am ajutat, dar multa bafta la intalnirea cu Dr. Cocei !

http://tt.lilypie.com/7aaqp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

krika - cum a iesit testul ?

Sarrah- cum esti ? azi e a 10zi mai avem putin si stim rezultatul.
eu mi-am mai facut un test de dimineata nu mai am rabdare deloc
oricum de 5ani de cand incercam sa avem un bebe am facut planul la vanzarile de teste pt toate farmaciile din cluj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

Fetelor,am o intrebare-unde as putea sa ma duc intii,la dinsa sau la Damian? sotul are azoospermie a facut analize si am vrea si parerea altor dr.voi ce zice-ti? dinsa face si spermograme?multumesc!da-ti cit mai multe detalii daca se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

Buna fetele,
Poate ma lamuriti si pe mine in legatura cu cele 2 analize de hepatita B si C
M-am uitat la Medlife si Medsana si am vazut ca sunt mai multe tipuri : a. anticorpi HBs/HCV
b. antigen HBs
c. viremie HBs/HCV

Voi pe care ati facut-o ca sunt ffff. in ceata ???

Multam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalMar spune:

HBS si HCV

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreiutasg spune:

RalMar, merci de raspuns numai ca vroiam sa stiu care dintre acestea anticorpi sau antigen ? sau ambele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

rammi- eu sunt bine, ma dur f putin sanii. am facut azi un test sde urina si a iesit negativ....dar eu cred ca e devreme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sarrah spune:

rammy- ce faci? cum esti? eu am mai facut un test azi si tot negativ e...cred ca imi vine CM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

sarrah- cred ca sunt in aceeasi situatie ca si tine, ma doare burtica de mor , mai tare decat ma doare de obicei cand urmeaza sa vina cm.

si eu acum 10min am mai facut un test si tot negativ este .... eu mai sper inca desi dupa cum ma simt cam slabe sanse ....dar speranta moare ultima.

Hai sa incercam sa gandim pozitiv inca 3 zile

Mergi la inceput