INSEMINARE (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Pai daca au disparut petele eu zic ca e de bine!

Doamne-Ajuta!

Asteptam un Bhcg maaaare!

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

Buna!

Am sunat acum la SABYC si am aflat care-s noile preturi pt inseminare:
1. Consulatie - 200RON
2. IA - 1000RON
Nu stiu ce intra in pretul asta, adica ma refer la monitorizari, sau doar procedura in sine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

Salutare

Revin: face cineva inseminari cu Dr.Cocei la Giulesti? Pls., cateva indicatzii..

http://tt.lilypie.com/7aaqp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

Buna!
Va urmaresc mesajele de ceva vreme dar pana acum nu am postat niciodata, as fi vrut ca primul mesaj sa fie ceva pozitiv dar din pacate nu este ; in dimineata aceasta am facut prima inseminare dupa tratament cu clostylbegyt si pregnyl am ajuns acasa de 30 de min si am constata ca sangerez :(( e normal?

A mai patit cineva asa si totusi sa fie in final ok ?

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo.flo spune:

Buna fetele

Ruxandra, eu am facut insmeinare la giulesti cu dr. Cocei. Nu este medicul meu dar asa s-a nimerit sa fac cu dansa. Dar a fost ok, este tare dragutza. Inseminarea a costat 200 ron iar la dr dai cat consideri tu. Eu oricum i-am dat la sfarsit dar ti-am spus, a fost tare dragutza.

O zi buna si... succes la teste pozitive la toate fetele

Sper ca in curand o sa fiu si eu
http://tt.lilypie.com/qKl5p3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iaura21 spune:

rammy eu am facut 5 inseminari si doar la una am sangerat, dar dr. mi-a si spus ca o sa sangerez pt ca s-a deschis mai greu colul si a prins cu pensa de el de acolo sangerarea, deci nu ar fi asa o problema si mi-a spus ca nu e din col sangerarea deci au ajuns unde trebuie
tu unde ai facut IA ?
si sa stai cat mai putin pe aici

"Toate visele le putem transforma in realitate dar mai intai trebuie sa ne trezim din ele"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyy spune:

Multumesc iaura21 multumesc mult

Inseminarea am facut la Cluj la gine I cu dr Butnaru.

Eu sper sa iasa bebe ca mi-e si asa oricum foarte greu , am si o sarcina pierduta la 12 saptamni etc sunt tare multe de 5ani de cand incercam si noi sa avem un bebe ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

Si eu vreau mai multe informatii despre dr Cocei! De fapt acum sunt intr-un mare impas, si nu mai stiu incotro s-o apuc!

Pana in momentul asta am fost la dr Tutunaru, dar... simt ca nu mai vreau sa continui acolo. Nu ma gandesc decat la momentul IA cand alergam disperati cu gigeii prin sutien, prin tot orasul... Plus ca luna asta va fi plecat exact cand ar tb sa fac IA...

Am sunat la Sabyc, dar n-am auzit prea multe de bine de acolo, iar medicul unde mi s-a facut programare mi-e total necunoscut (mie): Harry Miron

Ufffffffffff, o sa incerc s-o gasesc pe dr Cocei, poate ma mai linistesc....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:

Am valoarea la bhcg 62,3 ! 3 sapt si 3 zile , dupa calcule .

Cosi , vrei sa-l parasesti pe Tutu ...?! Trebuie sa ai rabdare , ca sa rezolvi ceva....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Felicitari Anaconda!!!

O sarcina usoara si un copil sanatos sa ai!

E bine ca mai sunt reusite si cu IA.

Ada

Mergi la inceput