Leoaicele*(25)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...

In primul rand de urari si numai bine si voua.

La multi ani

  • Katty atat tie cat si sotzului tau
  • Catutza pentru sotzul tau


Lilia sper sa pot ajunge saptamana viitoare la ei in Mamaia -sat sa vad cu ochii mei ceea ce-i acolo.Dupa cum ai vazut(sper) nu spuneam sa fie excluse lucrurile/produsele care sigur ii bucura.Cei cu care vorbisem asta au spus iar eu am reprodus aici.
Eu una nu vreau sa intru in polemica cu nimeni pe nici o tema.Pe mine una m-au impresionat acesti copii pe care-i vad de cate ori il duc pe Bogdi la gradi,si atat,vreau sa pot face mai mult ...dar...

Doamne ajuta!



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Intru si eu sa va salut rapid si sa urez un sincer La multi ani tuturor ce-si sarbatoresc azi ziua de nume!

Eu sunt binisor,ma chinui cu niste chestii,sa-l surprindem putin pe tati de ziua lui,iar bb se inghesuie in coastele mele si doareeeee si de azi-dim tot asa o tine si nu ma lasa si pe mine sa respir in voie.
Va pupam si va dorim un weekend linistit si frumos.

Minunica mea
30+ cu David Christian sau David Gabriel

AMR- CEL MULT 10 SAPT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Bonjuricaaa
Pai sa urez si eu azi LA MULTI ANI!!!! de ziua onomastica pentru:
Katty si sotior! Sa fiti sanatosi si voiosi!!!Azi e nunta?? Distractie placuta! Am vazut si eu rochita e frumoasa m-as incadra cred la un 42 dar aceasta croiala nu ma avantajeaza neam caci posed doo bucatele de aripioare plus un ms -dos considerabil drept pt. care doar ma uit! Am studiat si oferta unele chestii sunt f. dragute ( pacat ca au o paleta mica de culori!).
Gabi- la multi ani draguto!Sa fii sanatoasa!Distractie placuta daca mai petreceti si azi!
Cata pt. sotiorul Mihai !La multi ani!!
Ledi- pt. sotior ( nu stiu cum i-l cheama Mihai sau Gabi banuiesc!).Uite si un lui bb . mic sa nu mai stea in coastele lu' mami si sa o lase sa faca treaba!
Lilia tie si Ameliei dragalase!
Eu nu am nimic impotriva...sa ne intalnim cum doriti voi unde doriti! Daca e seara lunea, miercurea si vinerea eu ies dupa 7 ceea ce cred ca e cam tarzior! Oricum eu ma intalnesc mai mereu cu fete ( aspirante ) de muult timp asa ca abia astept sa va vad live.
Daria sa-ti treaca gandurile negre! Da-le Doamne -iarta-ma de teste cu interpretari cu tot deoparte!Asta este..nu ai ce sa schimbi tu acum! Cu DD inainte puneti punct si de la capat!
Ce faci bun azi?
Raluca- ai ajuns acasa la pui?? Gata grijile de acum! Drum bun inapoi!

Nikole- sa treaca stresu'!!


Anca -LA multi ani pt. Vladut!
Adi- cum mai esti azi??? Mai nu-mi suna a bine lesinul ala! Te rog fa-ti analizele toate si nu tergiversa!Multa sanatate si voua la Iasi! Offf...ce as mai da o fuga sa ma plimb nitel prin Copou!
Eu azi dis de dimineata am fost cu sor-mia sa -si ia ceva de incaltat( pantofi, cizme , ghete)si m-am lipit si eu de un poncho de mi-a placut( mi l-a facut ea cadou in avans de sarbatori)..Acum tre' sa-i iau si eu ceva .
Am mai luat o pereche de ghetute pt. mami a noastra( fifty-fifty) si o sticla de lichior din rep. Moldova pt. un prieten care e Mihai (altceva nu m-a dus capul cosmetice are, de-astea de birotica are, cravate -curele are).
Am mai luat o bluzita pt. fina mea ( e ziua ei maine) plus o bluzita si o jucarie pt. finutz...si uite asa... am topit niste banuti pe cadouri! Se vede ca se apropie sf. de an!
Si afara e cam frigutz!!!
Diseara mergem la finutz si petrecem acolo nitel impreuna si cu finii finei mele!
Deci o zi plina! Acum trec la bucatareala... fac si eu o conopida..dar cu sos rosu si pulpe de pui..ca altceva nu-mi trece prin capsor! Si ciorba radauteana again!!!
Va las si va doresc un we calduros si frumos!
Edit: Annie te-am uitat..eram sigura ca uit pe cineva!!! Offf... e tare nebunie in relatia voastra!Nu stiu ce sa mai zic! Daca ai veni in tara unde te-ai duce la C-ta??
Dany


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Dany,numele iubitului meu e Gabriel.De altfel,numele lui bb reprezinta numele lui tati.(inafara de David,eu am vrut David,el a vrut unul din numele lui,acum ramane sa stabilim si care)
Mersi mult.

Minunica mea
30+ cu David Christian sau David Gabriel

AMR- CEL MULT 10 SAPT.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

hello!

Katty , la multi ani si tie si sotului si distractie placuta la nunta, te astept cu poze


Dany , petrecere frumoasa la finut si sa stapanesti/ porti cu placere poncho!

Gabi , la multi ani, sanmatate si nastere usoara

Leditia , sa-ti traiasca sotul ..si bebe din burtica!

Daria , chiar i-mi pare rau ca nu mai sunt sanse la voi de impacare

va pup si distractie placuta la toate azi, revin de acasa ca acum sunt in vizita



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Cucu, desi e sarbatoare, azi cam fost ocupata cu smotru, mancare si alte alea.
Am facut si o salata azi, tare buna, poza aici
Tati cu Amelia au fost la teatru. Maine ma duc eu( nu are rost sa ne ducem toti trei, ca e spectacol de copii doar)

Urez si eu La multi ani cu sanatate si noroc tuturor celor care poarta numele de Mihai sau Gavriil, sau derivate ale lor. Va doresc tuturor ca ingerul numele caruia il purtati sa va pazeasca de rele si sa va ajute mereu!
Urari speciale pentru: scumpele noastre Gabi ( Dodo) si Mihaela ( Katty), pentru Mihaita de Raluca, pentru Mihai care e sot de Catutza, pentru Gabi, sot de Katty si pentru Gabi care e iubit de Leditia. I-am numit pe toti? sper ca da...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

am uitat de Mihai de Raluca sa va traiasca, sa creasca mare, sanatos si la punga gros tu ai ajuns in tara, cat stai?

Lilia , salata arata delicios reteta ceva nu ne spui ?
La ce teatru va duceti si la ce piese? poate mergem impreuna alta adta...cand va mai duceti ne anuntati si pe noi si daca se poate poate mergem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

eu sunt data rau peste cap cu nunta asta din ianuarie, ma gandesc ca la masa trebuie sa dam 7-8 mil (ma gandesc sa nu fie chiar putin ) , mai trebuie sa ma imbrac eu si fata ca nu avem nimic de ocazie de iarna si toatea astea acum in prag de sarbatoare. Cred ca se vor taia drastic toate cadourile catre toti...vor fi dar nu asa cum trebuie...vor fi atentii. Asa mi-e necaz de nu va pot spune, nu stiu cum sa strang camasa sa pun deoparte 4 mil pe luna ca sa avem bani de nunta



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Annie , nu mai pot spune nimic, decat ca-ti sunt alaturi si spre binele vostru -al tau si Claudiu- sper sa se rezolve

Am pus ceva poze de azi , sper sa va placa



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai...

Poftiti la si ,

O duminica frumoasa va doresc si numai bine.

si noi avem caldura de ieri.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

hello!

Gabi , ce steag ai la profil

o duminica frumoasa va doresc



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput