Cel mai...barbat?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Cantaretul si actorul, www.youmago.ro/static/g/9/0/20809/34581_4.jpg" target="_blank">Razvan Fodor
Si inca o multime de alte poze, aici

Actorul, www.youmago.ro/gallery/view/46496/79276" target="_blank">Denis Stefan.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Daca incepem cu sosii se lasa cu bataie.Corse ca al meu e cel mai mumos!
Virgil Iantu are niste ochi hipnotizanti.Au un albastru incredibil de intens si are tinuta domnul.
Despot iarasi arata misto.
Si ala micu al lui Florin Piersic Senior nu e rau deloc
Oricum,femeile romance inclina balanta ca numar la frumusete fata de masculi
In schimb daca privim in curtile vecinilor...acolo sta altfel treaba.Avem exemplificari mai numeroase
Fodorica este tipul de mascul metrosexual...ma lasa rece(e si mic la inaltime).Superficial parca.
Si Ion-Ion Tiriac e misto,dar mai in reluare parca.Ceva nu pusca la costum.


www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mindy spune:

Si mie imi place Despot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Si eu subscriu la Cabral. Mi se pare foarte misto ca barbat, arata bine si probabil ca muulte se trag si de la ... exotismul ala al lui pe care mi se pare ca il elimina prin toti porii . El mi se pare un barbat BUN fara sa fie neaparat frumusel (gen Fodor, ca tot a mai fost amintit aici).

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Mie sincer nu-mi place unul in mod deosebit ,dar intrebandu-l pe sot "care crezi tu ca ar fi cel mai tare barbat la ora actuala in Romania" uite ce mi-a raspuns Catalin... am crezut ca mor de ras ...nu mai vazusem faza asta ...cel mai tare e ca l-a facut ala KO in 25 secunde ...totusi, cred ca are si el ceva admiratoare ...

Fluturas coconas si-l ti doar pentru tine pe frumosu' ala sau ni-l dai si noua o tura

www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Petitie LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss75 spune:

Chiar asa, si Ion Alexandru Tiriac.

Criss si Alex (11.05.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Mie sincer nu-mi place unul in mod deosebit ,dar intrebandu-l pe sot "care crezi tu ca ar fi cel mai tare barbat la ora actuala in Romania" uite ce mi-a raspuns Catalin... am crezut ca mor de ras ...nu mai vazusem faza asta ...cel mai tare e ca l-a facut ala KO in 25 secunde ...totusi, cred ca are si el ceva admiratoare ...

Fluturas coconas si-l ti doar pentru tine pe frumosu' ala sau ni-l dai si noua o tura

www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Petitie LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)


Iulia, uite, www.sport.ro/show/show-total-morosanu-povesteste-cum-si-a-agatat-prietena-pe-mirc.html?autoplay=true" target="_blank"> aici ce admiratoare are, Morosanu.



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Diabet zaharat la copii, Copilasi din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

Citat:
mie imi place Mel Gibson. acum, nu cand era tanar...........


si mie la fel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Cica asta e topul oficial al celor mai frumosi barbati din Ro. Mai sunt in clasament Mutu, Chivu, Dan Chisu, Bittman, Botezatu,Erbasu.


1. Razvan Fodor
2. Stefan Banica Jr.
3. Robert Turcescu
4. Adrian Cioroianu
5. Marian Nedelcu

Toate ca toate, da' Cioroianu chiar nu inteleg ce cauta acolo. Stam cam prost la masculi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Vlad Mirita
http://image.stirileprotv.ro/media/images///400x300/Sep2008//60154893.jpg
http://www.bestmusic.ro/galerie/fotomare/v/vlad_mirita/mare_6125_Vlad_mirita_galerie_4.png

(s-a spus?)

L-am "studiat" mai bine in seara asta la "Dansez pentru tine".

Si Temisan mi se pare OK, cam tot in genul asta:

http://www.bestmusic.ro/bm/3825_aurelian_temisan7.jpg

Mergi la inceput