Cel mai...barbat?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

hai lasa-ma....daca si Robert Turcescu e barbat misto....pe mirita il mai inghit,dar turcescu....pai mai misto e dan condurache care e mai in varsta dar are ceva ....

iar mutu si chivu sant celebrii nu misto,haideti sa nu confundam subiectul de la care am plecat.bine mutu e fain,mai poate aparea intr-o reclama ceva,dar chivu???ce are asta misto?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

cioroianu ar fi putut fi misto, in tinerete avea ceva farmec, dar s-a despiritualizat complet in ultima vreme. e ca un mistret
in rest nu stiu ce sa raspund, ca mie nu-mi plac maciomenii



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui kokorina

hai lasa-ma....daca si Robert Turcescu e barbat misto....pe mirita il mai inghit,dar turcescu....pai mai misto e dan condurache care e mai in varsta dar are ceva ....

Cand eram mai mica eram tare amorezata de Dan Condurache . Mi se parea asa de fascinant... n-as putea spune exact de ce, dar ma fascina pe deplin. Mai ales de cand l-am vazut in rolul lui Chiriac in "O noapte furtunoasa"

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Mie imi face placere cand ii vad pe :
www.bogdanlobont.ro/ro/photo/view/?photoId=49" target="_blank">Lobont uneori poate fi sexi,alteori are o fata de tamp ...
www.vedetetv.com/showphoto.php?photo=3073" target="_blank">Razvan Simion aici no comment,poate ne citeste Diana
www.15-19.ro/portal/2/vedete/article/1073/alex-piscunov-trupa-zero-baiatul-care-bate-sexy-la-tobe/" target="_blank">Alex din trupa ZERO chiar daca e tinerel,face furori printre babe ca mine

Din ce-ati spus voi imi mai plac :Despot,Fodor ...
Si daca-l putem considera dupa 12 ani in Romania de-al nostru, dintre toti cei mentionati mai sus el ar fi pe primul loc din pacate site-ul DC nu ma lasa sa bag o poza mai sexi cu el ...ma cearta ptr. reclama

www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Petitie LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

Citat:
Cand eram mai mica eram tare amorezata de Dan Condurache . Mi se parea asa de fascinant... n-as putea spune exact de ce, dar ma fascina pe deplin. Mai ales de cand l-am vazut in rolul lui Chiriac in "O noapte furtunoasa"


si eu la fel!!!!!si eu la fel!!!!si mie tot de acolo mi se trage...doamne dar cata ,cum sa-i zic?charm...desi as vrea sa-i spun sexualitate,emana in rolul lui chiriac.exact asta e,punct ochit punct lovit....cine cunaoste stie;).plus ca mie si acum imi place de el,are un farmec teribil chiar asa cu par alb cum e el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

Citat:
Mie imi face placere cand ii vad pe :
Lobont uneori poate fi sexi,alteori are o fata de tamp ...
Razvan Simion aici no comment,poate ne citeste Diana
Alex din trupa ZERO chiar daca e tinerel,face furori printre babe ca mine


sant de acord...uite cati baieti misto apar...da,imi plac
eu zic sa nu ne grabim la facut top ca vin altii din urma.haideti sa mai strangem ceva moace si apoi ne hotaram la care pag sa se faca topul,dupa care putem discuta pe baza lui...atunci ce-o iesi
nu dati cu rosii ca nu vreau eu sa fiu initiatoarea,sa zic eu cand si cum se face aici...am zis si eu,mi-am dat cu parerea,dar ignorati-o.cine a initiat topicul ia hotararea

dragut este si Cristi de la DIRECTIA 5...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Pai facem kokorina, daca te simti in stare de centralizare voturi. Mai lasam sa mai scrie lumea si pe urma facem sondaj (nu ca as stii cum). Topul ala dat de mine era facut de nu stiu ce juriu "specializat".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Mie imi place foarte mult de Lucian Mandruta.Mai e si Cabral si uita ca am un lapsus numai stiu cum il cheama dar cel care prezenta emisiunea "Politia in actiune",e libanez dar stabilit in Romania.

Irina lui Pierre-Sebastien nascut la 05.06.07.





Sebastien's age Pictures www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montage
*Miracolul nostru*




**Ramona are nevoie de ajutor**

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Christian Sabagh cred ca e ala cu "Politia in actiune". Da, da, si mie imi placea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

mie dintre romani, imi plac christian slater si nicholas cage
la mutu imi place doar nevasta, pe restu nu.i stiu

pune.ti si voi linkuri cu poze

ivan si dayanara

Mergi la inceput