Cel mai...barbat?

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Dedicatie pentru voi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

saru'mana pt. dedicatie... am inceput ziua bine



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

An-k,
Si pentru ca ziceai de el live.. imi place mult de tot concertul de la Albert Hall. The man can swing!! Mi se ridica parul pe mine: www.youtube.com/watch?v=Q5uKa1bDtsk" target="_blank">My way ca nu stiu cum sa postez, nu imi merge butonul de youtube




I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Ma bucur ca v-a placut dedicatia.

Aprops de el live stie cineva cand va fi urmatorul concert si unde? Nu vreau sa-l mai ratez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

An-k, cred ca trebuie sa asteptam noul lui turneu mondial. Poate atunci ne onoreaza si pe noi cu showul lui si cu prezenta electrizanta Eu am fost pana in Olanda sa il vad si nu regret nicio secunda, a fost o mega-super-experienta . Uiti de toti si de toate cand il vezi la 2 metri de tine (ca deh, daca tot am comis-o, am comis-o in stil mare, cu asteptat de dimineata langa stadion, cu dat coate si imbrancit ca sa ajung in fata, cu fuga pe scari ca sa prind loc in primul rand ... si am prins!!, cu stat in picioare de la ora 3 la pranz pana noaptea la 12... ) si nimic nu ti se pare prea mult in momentul ala. Merita fiecare efort pentru showul pe care il face si pentru cat de bun e ca entertainer!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

MadameBovary ma iei si pe mine la urmatorul concert?
Cu soata n-am nici o sansa... s-ar uita ca la nebuni la mine... nu e fan concerte, aglomeratie ... abia-l conving sa mergem undeva... sa mai si stea atatea ore degeaba, in picioare



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary

Aoleu, pai mai fetelor, daca incepeti cu din astia internationali, eu am o lista mare rau de tot, ca am fost precoce si am inceput de mica sa studiez "materia" asta . Primii 10 dintre preferatii mei, fiecare cu 2 poze ca sa va delectati si voi:

- Johnny, Johnny Depp

- Clive, Clive Owen

- www.reelmovienews.com/images/gallery/gerard-butler-pic.jpg" target="_blank">Gerard, Gerard Butler

- Robert, Robert Downey Jr

- Robbie, Robbie Williams

- www.sitv.com/blogs/whatshot/wp-content/uploads/david-beckham.jpg" target="_blank">David, www.watchingcriminalminds.com/wp-content/uploads/2008/08/david-beckham.jpg" target="_blank">David Beckham

- Joseph, Joseph Fiennes


- www.im-net.hu/images/wallpaper_images/ryan_phillippe1024.jpg" target="_blank">Ryan, Ryan Phillppe

- Christian, www.kerrymcquaid.com/Wallpaper_Christian_Bale_Hip_1024.jpg" target="_blank">Christian Bale

- Joaquin, Joaquin Phoenix

I never fake ... sarcasm


Cand am citit aici, a fost musai sa subscriu si eu la www.kerrymcquaid.com/Wallpaper_Christian_Bale_Hip_1024.jpg" target="_blank">Christian Bale ..... imi place chiar si vocea lui
iar pe urmatorul loc e Russell Crowe...

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Top 3

1. www.judiciaryreport.com/images/robbie-williams.jpg" target="_blank">Robbie Williams

2. Patrick Dempsey

3. Matthew McConaughey



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Elyanne, te iau cu cea mai mare placere, mi-ar placea sa facem mai multi romanasi o excursie in strainataturi pentru un show de-al lui . Stiu ca multi romani s-au dus la concertul din Budapesta pe care l-a avut in turneul din 2006... eu am fost in Olanda pt ca acolo aveam o prietena, aveam unde sa stau, ce sa mananc etc .

Codruta, si mie imi place muuuuult vocea lui Christian Bale

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Eum cand a venit in Belgia, acum 2 ani, m-am trezit tarziu si nu am prins bilete.

Mergi la inceput