Cel mai...barbat?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kokiy spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui kokiy

Mie imi plac de fel blonzii cu ochii albastri sau verzi,dar spre surprinderea mea ... singurul care mi-a miscat si ultimul fir de par a fost www.geocities.com/SouthBeach/Marina/5438/KEITH4.JPG&imgrefurl=http://www.geocities.com/SouthBeach/Marina/5438/keith.html&h=300&w=300&sz=12&tbnid=YnH766yBafld4M:&tbnh=116&tbnw=116&prev=/images%3Fq%3Dkeith%2Bhamilton%2Bcobb%26um%3D1&start=1&sa=X&oi=images&ct=image&cd=1" target="_blank">Keith Hamilton Cobb sau mai precis www.youtube.com/watch?v=BVw3H5VM6TQ&feature=related" target="_blank">Tyr din Andromeda ... si uite asa ma devenit eu fan Nietzcheanian ...



Bazar SONIA
www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Semneaza petitia LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)



e din tanar si nelinistit actorul :)

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/


Asa e XIO,dar fara pleata nu-i asa sexy ... la filmul Y&R se mai uita cineva ???

Bazar SONIA
www.petitiononline.com/laredout/petition-sign.html?" target="_blank">Semneaza petitia LA REDOUTE
Iulia, mami de Claudia (12.12.01) si Razvan (08.06.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

erau:pintea adrian,ovidiu iuliu moldovan,dar s-au dus,din pacate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Votez si eu pentru Antonio Banderas
si pentru Bruce Willis
si Robbie Williams

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia / Bazar pentru Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Kid, in sfarsit cineva care sa ma sustina si pe mine in pasiunea pentru Robbie Williams!!

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Aaa... pai daca e voie nu numai din romanica... atunci votez si eu Robbie Williams Sunt fan de pe vremea TT



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Elyanne, Kid ... hai ca poate incet, incet, punem de-un fan club Robbie

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ohohooo, bag si eu un vot la Robbie

poate chiar 2, cine stie

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

o-ho si eu votez cu Robbie, vorba cuiva de aici de pe DC, i-as pune vreo 2 intrebari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Lol, ma simt asa de bine de parca as fii Robbie in persoana si aflu ca am fane . Mie omu' asta imi inspira o sexualitate din aia mai kinky. Bine, poate nu neaparat el in persoana, pe scena mai mult. Genul ala masculin cu par mult pe piept

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Si io votez cu Robbie, i-am descoperit calitatile in videoclipul melodiei Feel. Apoi am vazut un concert (la TV) si pe urma.. l-am iubit. Pana acum nu m-a dezamagit

Mergi la inceput