Ingineri fosti, viitori...(25)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare!
Sunt in viteza pe la birou, c-am avut ceva urgent de rezolvat! Voi veni si maine, din motive de 3 licitatii la care trebuie sa particip si inca o sedinta cu caracter de "foarte important"! Asa ca maine nu garantez pe nici un mesaj, mai ales ca dimineata-s la cursuri, asa ca va multumesc din suflet pentru minunatele urari pe care mi le-ati facut cu ocazia ... ocaziei si va doresc tuturor tot binele din lume!

P.S. Miki, afla de la mine ca esti obraznic de tanara!
si, special pentru tine:

http://www.youtube.com/watch?v=k7R1vUpYTXM

LA MULTI ANI! pentru 18, sa fii sanatoasa, sa ai parte numai de bucurii si fericire si orice doresti in viata asta sa ti se implineasca fara prea mari eforturi![

V-am pupat dulce pe toate si de saptamana viitoare reintru in pita!
Sa aveti o saptamana minunata si super-mega-usoara!





Dori, mami de Vladuc (17.10.2003) si Raduc (15.10.2005)!

"IERI este trecutul, MAINE este misterul, ASTAZI este un DAR!"


Clubul miorlaitorilor
Ziua Pisoiasilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor!
La multi ani Miki si tot ce-ti doresti sa fie ca si implinit!
Eu sunt dupa un weeken lenevicios, n-am facut prea mare branza dar asta este ce sa-i faci se mai intampla si sa nu ai chef de nimic.
Eu de dimineata am luat-o cu nervi ca trebuia sa primesc un document si nu l-am primit cum trebuie facut ...
Asta este! Saptamana asat de sambata sunt la Antwerp deci si eu o sa chiulesc sapatamana viitoer.
Sanatate multa la bolnaviori si sa se faca bine repede, repede!
Va pupic si sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

Mercic si un pupic de la mine pisi, chiar mi-am descretit fruntea ascultand melodia de la 3SE, e una dintre preferatele mele, o sa ascult toata ziua. Maine o sa va fac cinste mare, mare....

merci tuinea, sa ai o zi frumoasa, si daca maine fac cinste sa fii macar maine vesela.
sambata fac chef mare de ziua mea si duminika vine Robert la operatie.
va pup pe toate...

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Miki, sanatate, fericire si noroc!

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 37+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

MIKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

La multi ani sanatosi si frumosi, Miki!

Razvan Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'neata!
Miha, la multi ani, sa fii iubita si sanatoasa!


Kati sanatate lui Robi, si la noi la gradi este varicela, scarlatina...
Am primit loc pt Luca la gradi, din februarie merge.

va pup ca ma striga Marc trebuie sa plece la gradi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

sar'na de urari!
se pare ca totusi nu e varicela(cel putin nu inca), dar avem puroi in git, tusim si muci la greu. cel mai greu e cu bubele si cu tusitul crunt noaptea
deci, la primavara vei mai avea un mic "student"!!!!!!super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata!
Sarut mana de cinste Miki. sa sti ca eu asa in general sunt o fire foarte vesela daca mai vedea. Numai aici mai pot spune ce am si pe suflet in realitate ca asa zambesc mereu dar sti cum este treaba aia cu rasul-plansul ...
Azi am o zi incarcata pentru ca am un student la master care vine sa lucram impreuna dar macar asta nu imi face nervi ...
Va doresc sa aveti o zi minunata!
Va pup si ne mai auzim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

LA MULTI ANI MIKI!
Sa ne pui poze de la petrecere.
Sa ne spui cum a fost la operatie. Eu ma rog sa fie bine.
Kati multa sanatate. La Alex bubitele au aparut dupa 4 saptamani. Credeam ca scapam dar nu am avut noroc.
Cristina mergi la plimbare/vacanta sau muncesti?
Claudia cat are Luca acum? tare ma bate si pe mine gandul sa o duc pe Andra la camin. Sunt tare dezamagita de bona. Ieri nu a pus copiii la culcare, nu a spalat nici macar vasele din care au mancat ei. Nu se joaca cu copiii, Alex nu o asculta. Nu inteleg de ce se comporta asa desi i-am spus ce vreau de la ea. Financiar e multumita, primeste mai mult decat la vechiul job si comparativ cu alte familii o platesc bine.
Ma intorc la plansele mele ca imediat e ora 15 si pleac bona.


Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput