Ingineri fosti, viitori...(25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns misha-germ spune:

pisi la multi ani...sa fii fericita...si eu ma pregatesc de chef mare sambata viitoare, ca pe 18, fac si eu onorabila varsta de 30 de ani, schimb prefixul.
nma sa stii ca inca nu am probleme cu baia, ca cel mare e grijuliu, cel mijlociu face la olita si mai are pampers, si cel mic tot la olita.
Robert vine pe 23 luna asta la operatie.
Din fericire s-au strans banii, ii are deja in contul spitalului, a avut noroc, este un copil norocos si sa speram ca va fi si dupa operatie. Mama lui nu mai doarme de cateva zile, e stresata, era sa faca un accident..ca nu poate dormi si este foarte obosita.

o sa va mai tin la curent cu toate detaliile.

o seara faina!

miki-mami de trei muschetari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Pisi, sa fii sanatoasa, norocoasa, iubita si mereu cu zambetul pe buze!

Ce ma bucur ca am intrat si nu am ratat ziua ta.

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 36+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Sa aveti un week-end frumos!

Razvan Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata Soare!
Sa va servesc micul dejun cu cafelute, ceaiuri si toate bunatatile pe care le doriti.
Eu sunt rupta de oboseala dar inca o zi si maine ma voi putea odihni.
Persoanele din Romania - sot si sotie - sunt foarte de treaba. ea este prorectorul Universitatii Spiru Haret, el este avocat.
I-am plimbat prin tot Belfastul, apoi am fost cu doamna la cumparaturi.
Apoi aveam intalnire la 7 cu cei de la calarie in fata la Europa Hotel asa ca am mai cascat un pic gura pe ici pe colo. Gasisem o rochita catre chiar imi placea mov, imi venea perfect dar mi s-a parut ca era cam scurta. As fi stiut cum se rezolva problema ca sunt aici niste ciorapi foarte foarte grosi in toate culorile dar nu am avut timp sa caut ca trebuie sa fie aceiasi culoare. In fine, poate am sa gasesc si altceva.
Lectia de calarie a fost foarte buna. Deja ma simt mai confidenta si nu-mi mai este frica de calut. Aseara i-am imbracat in pijamale cum s-ar spune, am desfacut tot harnasamentul, am facut tot ce trebuie ca sa si pui calul la locul lui.
Apoi am venit acasa unde am inceput sa gatesc pentru azi ca am o cina cu un coleg si profesorul meu si sotia. Pe la 1.30 am terminat astea de facut.
Acum sa ma apuc sa si lucrez ceva ca trebuie.
Ce o fi cu Pisi si cu Anca de nu au mai intrat. Sper ca sunt bine.
Miki ma bucur ca s-a rezolvat pentru Robert. Ne rugam la Domane-Doamne sa iasa totul bine.
Otili pregatita? Cum te simti?
Va pup fetelor si sa aveti un weekend minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Salutare!
Anca nu a mai intrat pt ca are mult de lucru (acum e plecata din Bucuresti).
Pisi spunea ca nu mai intra cateva zile.
Eu am muncit de mi-au sarit capacele. Normal ca s-au suprapus doua lucrari (ma asteptam). Am apelat si la bona de rezerva dar acum sunt prea obosita asa ca iau o pauza.
Vineri am fost in Bucuresti si tare m-am mai enervat. Am cautat 30 min un loc de parcare si l-am gasit la aproape 1 km distanta. Si ca sa fie totul ok am uitat unde am parcat si am mai cautat masina 15 min (noroc cu sotul care m-a salvat). Am ratacit eu prin ceva magazine dar sunt niste preturii ...

salvati-i inima lui Robert

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Buna dimineata!


Razvan Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
Kati multam' de cafea.
Vad ca toata lumea someaza.

salvati-i inima lui Robert

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

eu sunt acasa cu robi: are muci gramada, a tusit f urit azi-noapte, n-am dormit nimik. colac peste pupaza i-au iesit si vreo 5 bube pe burta care inca nu stiu ce vor sa fie. la cresa am avut acum doua sapt varicela, asa ca exclus nu-i. vedem ce zice dr dupa-masa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata! Sa aveti o saptamana usoara si placuta!

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 37+
Pozele noastre

Mergi la inceput