Ingineri fosti, viitori...(25)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna fetelor! Stiu ca este pe la pranzul de dupa amiaza dar asta este ...
Eu am fost tot ca si voi val-vartej peste tot, dand indicatii pretioase despre cum se lucreaza, ce si unde.
Sa spunem si 'La multi ani!' lui Iepumare si sa le dorim celor doi iepurasi un bebit cat de curand dar Ancuta trebuie sa-si ia un concediu de vreo luna ca sa poata sa se relaxeze si sa uite si de bani, si de munca si de tot.
Nico imi pare rau ca au scos filmul. la voi tot e bine ca mai aveti cinema. La noi la Targoviste nici nu stiu daca mai functioneaza.
Maine am un eveniment social pentru studentii mei si plecam cu 5 autobuze la Portrush in nord si cred ca nu o sa ajung pana la 4-5 dimineata acasa asa ca incerc sa bag somn azi ca sa-mi ajunga si pentru maine.
Va doresc sa aveti o zi minunata fetelor si va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Buna dimineata!
Cristina cinema avem si noi dupa 7 ani fara (in oras au fost 4 dar s-au inchis). A fost mare tam tam cand s-a deschis dar totul a fost politic asa ca dupa alegeri l-au mai inchis pt 6 luni (nu avea autorizatie de functionare). Acum se pare ca a fost preluat de teatrul din oras (primaria nu se descurca).
Sper sa ai parte de o zi frumoasa.
La noi e foarte frig. Acum ma gandesc ca trebuia sa iau florile de la geam in casa.
O zi buna tuturor inginerelor!


salvati-i inima lui Robert

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Neata! Poftiti la o cu lapte!

Mami de www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Ana nazdravana (18.12.2004) si Minunea din burtica 36+
Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor!
Sarut mana Otilia de cafeluta!
Nico sa sti ca ieri a fost o zi buna. Chiar a trecut fara sa-mi fac prea multi nervi, fara sa am probleme.
Azi a inceput furtunos la sala si in timpul exercitiilor mi-a plesnit un vas de sange la mana si am o pata cam cat o moneda din aia veche de 5 lei albastra sub piele.
Nu stiu de la ce o fi dar investighez...
Vremea nu este chiar asa de rea azi asa ca nu ma pot palnge.
In seara asta o sa am noapte alba cu un eveniment social organizat pentru studenti deci am sa plec un pic mai devreme catre casa sa prin vreo 2 ore de somn.
Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Buna dimineata!

Poftiti la!

Razvan Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:


LA MULTI ANI Pisi draga! Sa ai o viata frumoasa, cu cat mai multe realizari. Multa sanatate si sa fi iubita!

salvati-i inima lui Robert

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Miki cum se descurca muschetarii la baie. Eu tot la 2-3 zile trebuie sa fac curatenie generala in baie caci Alex mai face si pe langa . Mie nu imi place sa curat in baie .
De Robert ce mai sti? S-a starns suma e care era nevoie?
Elena multumesc de cafea .
Cristina probabil a fost o miscare prea brusca. Nu stiu daca e de rau, sper sa se rezolve rapid. sa ai parte si azi de o zi vesela.
Otilia ai pregatit cuibul pt minunea mica? Ana cum mai este?
Eu azi trebuie sa trag tare caci maine imi iau liber. Merg in Buc sa fac cateva investigatii legate de dermatita mea.

salvati-i inima lui Robert

Nico, mami de Andra si Alex
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

'neata! scriu rapid ca mi se stinge compu in 3 minute!
Pisi la multi ani sa fii fericita si implinita alaturi de familia ta!
Anca la multi ani sotului!

Sunt fericita, din februarie merge Luca la gradi, mi-a zis ieri directoarea ca are loc pt el!
va pup pe toate, mai am 1 minut si ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xerxe2005 spune:

Multa sanatate, Nico.

Razvan Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor!
La multi ani Pisi! Sa fi sanatoasa, la punga groasa si tot ce-ti doresti sa ti se intample fara prea mari eforturi!
Xerxe multumim frumos de cafeluta! Eu la cum sunt de cu ochii lipiti ca aseara - de fapt de dimineata - la 4. Nu a fost chiar foarte, foarte rau dar nici bine. la dus am avut unul care a vomitat in autocar dar l-am pus sa stranga si cred ca s-au speriat sau daca nu 50£ amenda. Am avut una in schimb la intoarcere care a zbierat tot drumul din cauza ca era foarte, foarte beata si o apucasera istericalele si altul acre ne-a cantat tot drumul imnul echipei favorite de mi-am luat campii. Imaginati-va sa va tina cineva 1,5 ore in asa ceva!
In fine de dimineata am ajuns si la sala ca de doua ori pe saptamana ma duc cu un coleg de servici si eara azi ziua si diseara ma duc la calarie.
Cat despre vanatatie nu am mai bagat-o in seama ca nu am mai avut timp ca ieri am sat toata ziua in camera alba.
Nico sper sa-ti iasa totul foarte bine la analize si sa gasesti o solutie sa scapi de dracie ca eu cred ca tare enervanta trebuie sa fie.
Va pup si sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput