Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (217)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Vad ca multe mamici lipsesc zilele astea. Sper ca nu sunt probleme si ca doar dau atentie 100% puiutilor.

Luy, Marta, Bebeka?

-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Noapte linistita va dorim!!!

P.S. Am examinat scaunele de masina. Ne-a placut mult cel ales de tine Sabina.


Edit: ca tot eram in topic: http://www.desprecopii.com/info.asp?ID=1502
-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Deci nu e poanta asta cu lunile cu r? Am crezut ca e o gluma. Hihihihihih....

Acum daca tot sunt picata cu pluta, va mai rog ceva... Vreau si eu albumele lui David Bisbal si ale lui David Bustamante. Le are cineva, sa mi le trimita si mie pe mail? Cine ma ajuta nenica si pe mine?????

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Bai, ce moaca sunt!!! Sau v-am spus? Nu stiu, dar o spun (scuze daca repet): o sa fiu matusa!!!! Monique a ramas insarcinata in luna de miere. Au fost in Cancun si tare si-au dorit sa faca acolo un bebe. Iata ca le-a iesit pasientza!!!! Super! Abia astept sa-l vad pe Ro cu gugulanul in brate. El e mai truli decat mine, daca va puteti inchipui ca exista cineva mai ceva ca mine... Dar cred ca o sa fie un tata model. Va mai povestesc io pe parcurs...

Micul Yanis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna seara. Iata ca merge netul si pe acasa, dar nu prea am apucat sa fac nimic pana acum. Greu cu teoristii mei. Acum bag fata la dush si revin la taclale.

Pana una alta, la capitolul tara arde si baba se piaptana, ma uit cu un ochi la emisiunea de la National TV cu adolescenti. Am vazut cate ceva si saptamana trecuta. Vai de mine si de mine ce ne asteapta! Sa imi dea Dzeu rabdare si intelegere sper, ca altfel...Ma uitam amuzata la Bubu cum se tavalea pe jos ca nu il las sa urce pe scari si ma gandeam ca maine poimaine imi aduce la usa o domnisoara emo cu piercing pe peste tot pe unde se poate. De Alex nici nu mai zic ca imi tremura sufletelul. Off offf! Si ce belea de adolescent am fost si eu, cand imi amintesc ma ingrozesc si mai si.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Annisia, atat am apucat sa citesc, ca vei fi matusica. Sa fie intr-un ceas bun, sa aiba sarcina usoara si BB sanatos!



Ma duc sa spal atomica pana nu o ajunge la varsta la care nu mai face dushurile cu mine.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Maria unde esti??????????/

Anisia nu e o gluma lunile cu r.....cel putin eu asa stiu.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Sim, l-am vazut pe frumosul de Stef . Eu nu ma pricep la detalii foto, m-au dat pe spate pozele. dar hainutele, de unde-s hainutele ? frumoase si ele .



Senchiu. Hainutele au fost sponsorizare (cred) de la Mon Amour, parca am vazut ca isi deschid magazin la Victoriei.


Jurnal de calatorii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Anisia, felicitari matusico, sa fie bebe sanatos iar mami sarcina usoara..lasa ca fratele tau se adapteaza, are de la cine invata.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Sim, poti sa-mi spui te rog,cum este cu locurile de parcare ''la gigi''??????

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput