FIV in Ungaria 46

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns internet spune:

Andrada sa-ti traiasca comorile, sa fie sanatoase
Mara, Teodora bine ati venit pe lume


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

felicitari mamico!!! Sa-ti traisca comorile, sa fie sanatoase, destepte si frumoase si sa traiti fericiti pana l adanci batraneti!



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

LA MULTI ANI CELOR CE POARTA NUMELE SF. MIHAIL SI GAVRIL!



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

ANDRADA FELICITARI ! Sa-ti traiasca printesele, sa fie sanatoase si sa-ti aduca numai bucurii.



LA MULTI ANI DE SF. MIHAIL SI GAVRIL !



Un sincer si calduros La multi ani ! pentru Miha2004 din partea noastra.

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE SFINTILOR MIHAIL SI GAVRIL !!!!!

LA MULTI ANI pentru: Andicu, Micky2007, Miha2004, Miha3, Liana30 si sa ma scuzati daca am sarit pe cineva! Sanatate multa si tot ce va doriti!

Andrada FELICITARI !!!

si-am fugit!



"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE SFINTILOR MIHAIL SI GAVRIL !!!!!
LA MULTI ANI Mi-ka ,Andicu, Micky2007, Miha2004, Miha3, Liana30 Sanatate multa si tot ce va doriti!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Fetelor, stie cineva daca pot inchiria o masina din Arad pana in Szeged pentru o zi? Aveti ceva informatii despre firme care se ocupa cu asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Multumim tuturor pt urari!
Cu intarziere, dorim si noi felicitari si sanatate, multe bucurii si dorinte implinite Sarbatoritilor de Sf. Mihail si Gavril!


Noi am sarbatorit f bine ieri, am fost cu Filip la dr ca avea febra 38.5 si nu stiam de la ce...asa ca, am petrecut seara cu antitermice!

Tamarillys, noi am inchiriat masina din Timisoara, din aeroport pt 3 zile si ne-a facut acte si pt iesire din tara. A fost un Ford fiesta si ne-a costat cam 6 milioane pe 3 zile, de la firma Hertz. Presupun ca si in Arad la aeroport gasesti. Dar ar trebui sa existe sedii si in oras, de rent-a-car.Da un search pe google pt rent-a-car in Ro, cauta Arad si vezi ce preturi au si unde au sediile, noi asa am facut.
Succes si multa bafta la Szeged!



Andreea de Filip Gabriel (27.06.2007)

Marinarul vesel, Filip la 1an
Asa cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Multumesc, Andicu!

Mergi la inceput
Mergi la inceput