FIV in Ungaria 46

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cami, sar`na de vestile bune despre puiutii Valeriei, ne rugam in continuare sa creasca mari, sanatosi



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teacdrn spune:

Salutari tuturor "unguroaicelor"!
sandica-nu am cuvinte,multa putere iti doresc !
valeria72-sa-ti fie sanatosi micutii!!!
crisis81-mult noroc sa reusesti ce ti-ai propus!
daniela2-sper ca n-au fost probleme cu inceperea din a 3-a zi si ca tratamentul merge bine!
olgutza0905-la prima intalnire faci ECO si eventual spermograma la sot si discuti despre problemele de sanatate existente si incercarile anterioare(daca exista);in functie de asta Dr. decide ce-i de facut sau daca mai sunt necesare alte investigatii; s-a intamplat,mai rar,sa inceapa protocolul de la prima vizita dar nu ai nevoie de toti banii pentru ca,oricum, costurile mari (punctie,ET,monitorizare etc) se achita la final.
va pup pe toate, tea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

Buna fetelor,
multumesc tuturor pentru urari.
Uf, pentru azi valoarea la bhcg nu mai este asa de buna. Am avut numai 446, deci nu s-a dublat fata de ultima cand a fost 257. Nu stiu ce sa mai cred...sa mai sper?
va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Zapp normal ca trebuie sa speri. Nici nu vei putea fii altfel. Important este sa si crezi pozititiv. Iti tin pumnii si ma rog pentru tine.

Micky2007, nu am semnatura pt ca habar nu am sa mi-o pun.... Nu-ti vine sa crezi????? Inseamna ca nu mai ai greturi...

Pupici pt toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

zisaCami
parca mi-ai mai ridicat putin moralul cu nr tau de incercari si cu varsta pt ca si eu sunt pe aproape.Doamne Ajuta !!!
sandica
valeria

bafta tuturor fetelor in focuri !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ANDRADA P
nastere usoara, printese sanatoase si frumoase




raportez foarte mandra ca Ana mea a facut primi pasi singurica ... astept ziua de maine cu sufletulla gura, sa o vad din nou mergand
si de ieri suntem inscrise la cresa pt. anul viitor in septembrie
valeria suntem alaturi de voi! ma bucur ca nu te externeaza! Se spune ca la gemeni cel mai mic e mai puternic, la Tuste e adevarat!
sandica asta este, viata merge inainte !
zapp eu zic sa-ti faci un eco...asta e parerea mea.



PUSSI de SABINA ELENA & ANA NICOLETA 19.11.2007

www.flickr.com/photos/12652375@N04/2078939834/in/photostream/" target="_blank"> TUSTELE MELE

ASA CRESTEM

DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

VALERIA Ne sa fti sanatosi si sa mergeti repede acasa la voi x4
MIHA2004 Te pupacim toata gasca, am auzit ca e mamica la tine si ca esti o rasfatata
ZAPP Eu zic sa nu te descurajezi, mergi la un dr.


Astazi am avut prima serbare de la gradinita. Eu am obosit enorm. Daca doriti sa-i vedeti pe "fratii dinamita" va invit la poze la semnatura.



Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Fetelor, nu stiti nimic de Andrada?
Va pupic si sa ploua cu gravidute ca de maine tot incepe ploaia...

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olgutza0905 spune:


red]teacdrn[/red] multumesc frumos pentru raspuns...
Fetele...mai am o intrebare...ii dau ceva la dr.? accepta? cadouri? stiti ce ii place? arta, vin, muzica....orice pont e binevenit...
Va pup pe toate,
Olgutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Andrada_P le-a adus pe lume cu bine pe Mara si Teodora (2 kg si 2.5 kg). Toate trei sunt bine, sanatoase!

Sa va traiasca si sa aveti o viata frumoasa alaturi de ele! FELICITARI!!!

Laura

Mergi la inceput