FIV in Ungaria 46

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Sanda draga mea, nu spune ca totul s-a terminat ... ai pierdut batalia aceasta, dar nu si razboiul! Plangi acum, descarca-te ... dar apoi priveste partea cea mai buna: ai reusit sa obtii o prima sarcina, chiar daca nu si finalizata! E un motiv de speranta ca se poate si ca data viitoare poate va fi un succes!
Nu trebuie sa renuntati la visul vostru, sa nu va pierdeti speranta si credinta ca va veni si ziua reusitei!
Eu nu sunt cel mai fericit exemplu; dar daca te incurajeaza cu ceva am reusit la a 6-a incercare, dupa 10 ani de tratamente si la abia 38 de ani, cand deja nu mai speram! Multa putere si curaj!

26+
Inimioara meaRadu Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Sandica, am ramas fara cuvinte...dar cuvintele ce mai conteaza? Te inteleg si sunt cu sufletul alaturi de tine. Te

Zapp ce incercare... Dar pana la urma ai reusit. Mare incapatanat a fost bebele tau... Iti urez o sarcina usoara, fara evenimente neprevazute.

Valeria , bebeii tai sunt niste luptatori din fasa. Numai bine la toti, va urez.

Mihaele, sa nu te mai stresezi ca-ti dau bataita. Am toata increderea ca o sa fie bine pana la urma. Va

Pupici multi la toate fetitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Tocmai ce am vorbit cu Valeria ... au trecut cu bine de primele 48 de ore critice! Bb cel mic se pare ca a luat o infectie de la ea ( de pe col ), l-au pus pe antibiotice si se pare ca raspunde bine. Dr. era optimist! Din ce am vorbit in privinta aparaturii, se pare ca sunt f. bine dotati si au aparatura de ultima ora!
Nu o vor externa asa repede, cum au spus initial, va mai sta vreo 10 zile si deocamdata nu are posibilitatea de acces la internet.
Va multumeste inca o data pentru ca sunteti alaturi de ei!

26+
Inimioara meaRadu Costin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sima1 spune:

Zapp felicitari

Ma bucur ca Valelia si copilasii se simt bine.Crestere mare si sanatoasa

Sandica

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Micky2007 spune:

Valeria ma bucur ca sunteti bine, sa va ajute DD sa treceti peste aceasta perioada.
sandica imi pare tare rau, stiu exact prin ce treci.
buluna unde este semnatura ta cu bebe?
criss
zapp se pare ca este bine. Sa dea DD sa creasca 8 luni la mami in burtica.

Eu am fost ieri la eco, bebeii sunt bine, am fost tare emotionata cand i-am vazut zbenguidu-se pe acolo. Tot nu imi vine sa cred ca este adevarat.

Micky 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

VALERIA Ma bucur ca sunteti bine. Va asteptam acasa
SANDICA Sincer imi pare rau, dar tu esti o fata deosebiTa si stiu ca nu vei renunta asa usor. 4x

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Sandica am fost super fericita sa te scot in sfarsit de pe lista aspirantelor. In momente ca acesta viata mi se pare pur si simplu nedreapta. Tu sti....
Cami multumim ca ne ti la curent cu vestile despre Valeria si sper sa aduci in continuare numai vesti bune!
mihaele ce analize sunt alea?
Micky burtica ai?
Adela, Tia si pupici la pitici!
Dannette miss you !!!!





"Cele mai importante lucruri in lume au fost realizate de oameni care au continuat sa incerce chiar si cand se parea ca nu mai este nici o speranta." - Dale Carnegie

www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">Poze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Cris iubita sunt analize imunologice fenotipare limfocitare a celulelor T,B si NK daca se gasesc multe celule NK .B.T.dar cele mai impoprtante sunt celulele NK decat cat ar trebui aceste celule omoara embrionul il percepe ca pe un corp strain si ies la atac si al omoara.
VA pup pe toate si va doresc numai reusite si sarciini usoare si la termen.


Cu ajutorul Bunului Dumnezeu si al Maicutii Domnului voi reusi







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Sandica imi pare rau
Zapp o sa fie bine
Azi am schimbat prefixul
Va pe toate

Mihaela 30+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zisaCami spune:

Vesti noi despre Valeria ... aseara piticii ei au fost botezati, cel mare se numeste Robert - Marian, iar cel mic Alexandru - Mihai.
Sa ne rugam pentru ei sa fie sanatosi, sa creasca mari si sa vina acasa alaturi de parintii lor, care ii iubesc mult de tot!

26+
Inimioara meaRadu Costin

Mergi la inceput