Povestea lui Falkone zis si Ventuza

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Esti mortaaaaaaaaaaaalaaaa
Nici nu ma asteptam la un alt gen de poveste, dar repet : esti mortaaaaala !!!! Super frumoasa si amuzanta povestea puiului tau !
Sa va traiasca si va aduca numai bucurii !!!!!!!!

Printesa mea iubita Valentina


Soricelul meu iubit

poze

poze David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

am ras si am plans de bucurie, de emotie, de fericire.
ai nascut...in sfarsit esti mamica. sa iti dea Dumnezeu si Maicuta Domnului sanatate si putere sa il cresteti pe Falkone, sa va bucurati de el, sa va aduca cele mai frumoase bucurii si impliniri.
cat despre poveste...ti-am spus eu odata pe mess ceva...sa stii ca asa e. daca ai uitat..iti mai spun o data: E CEA MAI FRUMOASA POVESTE PE CARE AM CITIT-O PANA ACUM. si nu fac afirmatii gratuite ca nu e genu meu, mereu tb sa-mi iasa ceva cand spun o vorba "buna" in mod gratuit.
si celelalte povesti sunt frumoase, dar a ta...wordless.
Falkone cand ai sa cresti mare sa vii sa citesti ce ti-a promis mami a ta si sa ceri dragul meu. fii baiat istet asa ca mami.
te pup draga mamica si sa nu crezi ca vei scapa de mine. ai intrat acolo undeva in suflet si greu te voi scoate...poate niciodata.
FELICITARI
acum cu permisiunea ta scot un pic lautarii sa faca o cantare mica pt tine si falkone




aaaaa...sa ne spui care a fost reactia lui fox cand vati intors 3 in loc de 2 acasa.

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Felicic, cum sa nu-mi bag si eu nasul la asa o poveste...ai un talent exceptional de a povesti.

Sa va traiasca grasunul smecheras de nota 10! si sa va bucurati de el! Vad ca deja are personalitate Falkone al vostru...oare cu cine o semana...Felicitari, mami!



Olivia 38+ www.flickr.com/photos/24386067@N08/" target="_blank">David
Lucrusoare bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Felicic sa-ti traiasca micutul, sa fie sanatos si sa aveti o viata linistita impreuna! Mi-a placut mult povestea ta!

Anna de Ioana Maria
printesa noastra povestea nasterii
www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love
jos kg!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Ai scris superb. Sunteti o familie minunata. Mi-a placut de tine din prima clipa cand ne-am vazut acum insa sunt in extaz.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

felicitari pt pitic! sa creasca sanatos, vesel si voinic!

recunosc ca am un zambet tamp pe fata...f faina povestea si povestitoarea

-------

Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008

www.onetruemedia.com/shared?p=508af3efc5477841c88707&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">THE WEDDING DAY

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

felicic, foarte frumoasa povestea. Ai talent de povestitor si de a vedea partea buna a lucrurilor. Faptul ca ai reusit sa spui povestea nasterii cu simtul umorului dovedesc ca esti un caracter puternic, o persoana inteligenta si ca esti un om implint si fericit. Felicitari! Nu pot decat sa-mi doresc si eu un pui de falkone care sa stie sa se mufeze rapid si bine.

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

38s + poate Vlad (dar mai negociem)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Felicic, acum am reusit sa-ti citesc povestea nasterii, m-a amuzat teribil si m-a emotionat la lacrimi in acelasi timp. Intr-adevar, ai un talent aparte de a povesti. Nu stiu de ce am avut senzatia ca sunt eu insarcinata si ii sun pe ai mei sa le spun ca am nascut deja. Sper din suflet sa reusim toate sa ne tinem puiutzii sanatosi in brate la un moment dat. Sa va traiasca minunea, sa fie sanatos si sa va faca cei mai fericiti parinti din lume .

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
aspiranta din aprilie 2004

Doamne ajuta tuturor
In asteptarea ingerasului
"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler

www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

multumim de aprecieri
Va multumesc tuturor, in special fetelor de la odisee alturi de care am petrecut clipe minunate si care m-au suportat 9 luni de zile. Un pupic special lui KID, stie ea de ce

Falkone este bine, papa doar san, creste (dimineata am pus deoparte o salopeta care nu-i mai venea)

Mamica de VLAD

falcone
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Minunata povestea..am ras si am plans citind-o.Te-am apreciat pe tot parcursul odiseei noastre ptr ca ai stiut sa ne aduci zambetul pe buze.Mii de tie si puiutzului FalkoneSa cresteti mari si sanatosi.

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Andy
Alexia

Mergi la inceput