Piticodromul Festiv de Sept - Oct 2005 (215)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Cristina, multumesc de raspuns.
De la scoala lui Peter am primit o lista cu ce se poate da copiilor, doar din lista si ce cantitate. Cand sunt parinte ajutator e datoria mea sa dau copiilor un snack. E simplu, scot lista si aleg ceva, pun in 8 pungute si gata. Poti aduce si altceva, nu cu mai mult de o anumita cantitate de sare/zahar, dar daca e ceva nepotrivit are scoala o rezerva pe care o dau copiilor, iar parintele e amendat cu 50$.
Doar cand e ziua copilului tau poti duce prajituri de orice fel, dar sa nu aiba alune/nuci.

Diana si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Buna seara Pitocdrom,

Ce cautati pe pagina 2? Mai sa nu va gasesc.

La Multi Ani, multa sanatate, bucurii si cadouri frumose pentru toti copilasii aniversati in ultimele zile si in saptamana viitoare.
Nu am o super-conexiune le net acum, deci trebuie sa fac o urare grupata.

Suntem in Bucuresti, in "vacanta", ca sa zic asa. Copiii sunt cam bolnaviori, noapte dormim putin si prost iar dimineata ne sculam devreme, deci suntem cam rupti in doua.

Daca vreti sa ne vedem in weekend sau in timpul saptamanii, noi suntem disponibili, nu chiar in orice zi ca avem multe drumuri de facut, dar putem aranja ceva. Am trimis nr de tel pe mail-ul comun si o sa mai incerc sa ma conectez maine seara sa vad ce ati mai povestit.

Acum trebuie sa va las ca sta sotul la coada la computador.

Pupaturi, o seara buna,

Anto, mamica de Sonia ( 22iunie 2007) si Victor (8 octombrie 2005)

Poze noi
Sonia la Un An!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

Azi a fost parada de Halloween . Pana la urma am cumparat cate o punguta de M&M pentru copii si am vazut ca au mai fost 2 mamici care au facut la fel. Deci era optional...
S-a oferit o mamica prietena sa-i puna accesoriile de Mr. Conductor, a mai venit inca o mamica si o educatoare, toate 3 l-au inconjurat si s-au minunat in gura mare ce bine ii sta si acceptat sa stea cu ele


Diana si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary ilie spune:

Happy Halloween!

Diana e frumos foc Mr. Conductor!
Azi are si Andrei petrecerea , el s-a costumat in Printul Dracula din Transilvania!
Am cautat ceva foarte simplu si usor de purtat si ce bine ca am facut asa, ca la gradinita am vazut diversi copilasi care aveau accesorii asortate costumelor gen gluga, palarie, masca, aripioare, etc si incercau disperati sa scape de ele, se tot trageau ba de una ba de alta.Oricum erau taaare haiosi , sper sa se distreze bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Ce frumosi sunt baietii de Halloween!
Am pus si eu fix 4 poze in adresa noastra, fara legatura cu H. Ca poate ati uitat cum arata baietii. N-am prea mai facut poze in ultima vreme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Nuka!

Sa cresti mare si nazdravana si o asteptam pe mami sa ne povesteasca despre voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:

La Multi Ani, Nuka!

Sa fii sanatoasa si norocoasa!

La Multi Ani si pentru toti copilasii care au facut 3 anisori!

Sa fie sanatosi si norocosi!

Nicole&Ioana Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

LA MULTI ANI IRINUCA NUKA! Sa fii sanatoasa, frumoasa si desteapta!
LA MULTI ANI si celorlalti copilasi care s-au aniversat zilele-astea!

Anto, mi-ar place sa ne intalnim, se organizeaza ceva?
Eu n-am timp nici sa dorm...hmm.... dar vin la intalnire daca se hotaraste ceva!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_n spune:

La Multi Ani Nuka !

Diana si Peter (3 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

La multi ani, Nuka!!!

Mergi la inceput