Campanie de responsabilizare a autoritatilor (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

felicitari fetelor pentru emisiune, santeti curajoase.
trebuie mers mai departe.este un inceput bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaele spune:

Fetelor felicitari scuze ma-m inversunat foarte tare trebuie sa facem ceva sa continual ecolul din seara asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns internet spune:

FELICITARI FETELOR SUPER EMISIUNE, am stat lipita de televizor. Multa bafta in continuare.
Nu stiu ce e asa rusinos in Romania sa faci FIV, eu sunt f mandra de asta, nu ascund nimic, am un copil special. Va doresc din tot sufletul sa reusiti sa duceti la sfarsit ce ati inceput.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisucmic spune:

Felicitari, multe felicitari! Sunteti puternice si foarte speciale!
E un semnal important, sper sa mai urmeze si altele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Si eu am plans cand am vazut emisiunea. Sper sa fii atins pe cine trebuia. Bravo fete curajoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Am vazut si eu emisiunea si bineinteles ca m-a impresionat, felicitari fetelor pentru tot ce faceti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

va pup pe toate si va felicit..v.am vazut si eu de aici de prin strainataturi..nu am ratat nimik..si am recunoscut cateva fete dragi inimi mele care stiu ca sunt deja in focuri acum..le pupp si le tin pumnii stransii...stransii..
sunteti minunateeeeeeeeeeeee...



"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui pisucmic


O alta intebare este daca nu merita infiintata o asociatie a pacientilor cu probleme de infertilitate de cuplu. Sub aceasta umbrela, ca reprezentanti ai unei asociatii de pacienti cu problema tintita, se poate intra mai usor la ministri etc (vezi succesele asociatiei pacientilor cu hepatita, boli reumatismale etc). Poate exista asa ceva? Mie nu mi-e prea clar ce e cu ADOR COPIII, site neprietenos si statut cu scopuri largi.
PisucMic

intrasem sa felicit fetele si am vazut asta, asa ca vin cu niste lamuriri:

asa cum am mai spus si in alte randuri, in urma cu mai multi ani a mai avut loc o tentativa de acest gen si la ora aceea ne-am lovit de faptul ca peste tot se cerea o preprezentare oficiala a initiativei noastre. Asociatia a fost infiintata cu un prim scop de a acorda suport (psihologic si financiar, ulterior) familiilor cu probleme de sterilitate si ulterior cu posibilitate de a initia demersuri de schimbare a legislatiei.

la inceputul campaniei am anuntat ca daca aveti nevoie de o forma legala (pentru ca stiam ce va urma..) prin care sa va exprimati/sustineti initiativa cu cel mai mare drag va pot pune la dispozitie suportul legal prin care sa fie sustinuta initiativa; nu am primit raspuns, nu am insistat!

ioana poate confirma cele scrise mai sus, in special cu ea am discutat despre asta.

e o asociatie 'nascuta' din multa durere, so pentru noi e ca si copilul nostru. ca nu arata foarte ok?! e tot ce m-am priceput la ora aceea printre alte mari probleme majore pe care le aveam si inca le mai am. sunt convinsa ca sunt minti mai luminate care pot face treaba mult mai buna.

si tot asa cum am mai spus si-n alte randuri aici, sunt dispusa sa las pe altcineva sa se ocupe de Asociatie insa din pacate nu s-au anuntat amatori.

acu e clar ce-i cu Ador Copiii?

si ca sa nu uit pentru ce-am venit:
in special Ioana si Luca , felicitari! si pentru toate ajutoarele voastre! felicitari si mult succes in continuare!



looking for my sunshine
+6


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

hmmmmm..neprietenos???????hmmmm..
.poate daca ar cunoste pe cei din spate si-ar da seama ca au si inima..mie chiar nu mi s.a parut neprietenos..
in fine scuzati de off topic..da ma manca si chiar nu poci sa tac


Maria te pup..da-nainte cu tupeu ca io-s in umbra tin pumnii..



"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Felicitari pentru tot ce faceti, am vazut emisiunea, tot respectul

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Te simti neincrezator, ingrijorat si nu esti sigur pe ce drum s-o apuci? Lasa-L pe Dumnezeu sa te calauzeasca. El cunoaste drumul. "
voteaza, nu se stie cand ai nevoie www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> si www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">

Mergi la inceput