Mamici de Arad (109)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Da , au o logica mai ciudata La inceput eu am tot invatat-o sa se orienteze dupa culori,ca ea o lua tot pe incercate,dupa forma pieselor.Acum parca a inceput deja de se mai orienteaza si dupa imagini ...

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

La fel facea si Iulia. Eu tot o tineam pe-a mea cu gasitul marginilor intai dar ea ea si acum prima data face cate un personaj din puzzle prima data. Ii cauta ochii, parul etc.
Carmen, nici chiar asa... Oricum, am terminat cu aranjatul.



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

no ca am picat examenu Cand mi-a venit randu la calculator pur si simplu am inceput sa ma stresez, parca ma strangea cineva de gat si-mi stergea memoria. Inca de la inceput am gresit prosteste 2 intrebari si de aici pana la 5 n-a fost drum lung. Am facut exact atatea intrebari cate a preconizat Clau (cate le-a spus colegilor ca fac, ca mie mi-a tot spus ca fac 24 ca sa ma incurajeze). Am facut doar 18 intrebari si 23 Maine merg sa-mi bag dosaru si sa vedem pe cnad ma reprogrameaza.
Mi-e ciuda doar de un lucru, ca am gresit intrebari simple pe care acasa le-am stiut
No asta e, nu-s nici prima nici ultima.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Clau, si eu tot 18 am facut corect prima data. Lasa, pune asta la capitolul experiente. Macar data urmatoare o sa stii cu ce ai de-a face. Nu ne explici si noua cum se procedeaza? Adica...este un timp anume pentru fiecare intrebare? Ma gandesc ca nu ai posibilitatea sa lasi anumite intrebari deoparte si sa revii la ele dup-aia.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CLAU condoleante uite un sobor de preoti da-l incolo ca-l iei data viitoare

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Moni

Ada, sa incep cu inceputu...traim in ROmania Dimineata la 8 am fost pe Vicentiu Babes (ca acolo se da sala)...lume gramada pe scari si coridoare. Stai ca bou la un rand sa primesti codul de bare si in functie de numarul de ordine primit odata cu codul de bare intri in examen. Eu am avut 113 si de la 9:20 si pana la 10:30 am stat afara in curte. Am intrat in sala, unde sunt 8 monitoare separate printr-un paravan de locul unde astepti sa-ti vina randu (si unde sunt deja 50 de candidati) Mi-am asteptat randu de la 10:30 si pana 11:40. Te pui la unu din monitoare si scanezi codul de bare, apoi iti apar pe rand, limba pe care vrei sa dai examenul (poti si in maghiara), datele tale si apare butonul START ca sa faci cele 3 intrebari de acomodare. Le-ai facut pe astea, te felicita si din nou apare start si acum incepe examenul. Sunt 26 de intrebari cum era si pana acum doar ca acum avem si intrebari de mecanica si conducere ecologica. In partea de sus a ecranului apar nr de intrebari, la cate ai raspuns (ca ai posibilatea sa treci peste intrebarile de care nu esti sigur), intrebari la care ai raspuns bune si la care gresit. Mai jos sunt intrebarea si 3 posibilati de raspuns, iar sub astea ai A B C pe care daca stii raspunsul apesi. Jos pe pagina ai asa, treci mai departe (sau ceva de genu), sterge raspunsu si trimite raspunsul. Timpul e de 30 min, nu exista timp limita ptr o intrebare.
nu e complicat dar important e sa fii concentrat si sa nu ai langa tine unu care citeste intrebarea si raspunsul ba mai mult chiar si cand se gandeste sa le faca cu voce tare cum facea vecinu meu de pupitru. Mi-a atras atentie si daca stateam sa ma gandesc nu ma "auzeam" pe mine ci pe vecin si culmea politaiu era in spatele nostru si nu i-a atras atentia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Clau imi pare rau ca nu ai luat examenul la scoala de soferi. las ca data viitoare il iei sigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi Cu siguranta data viitoare va fi cu noroc. Musai, ca altfel degeaba ne-am luat masina

Fetelor si in special Miha ca tu ai venit cu propunerea de a petrece Revelionul impreuna undeva la munte, ce facem cu ideea asta ca e pacat sa o lasam de izbeliste. Clau de atunci (ca i-am spus dimineata de propunere) tot la 2 zile ma bate la cap sa va intreb daca mai e valabila si daca da sa ne strangem puterile si sa o rezolvam Ce ziceti??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Ioi cat ati scris de vineri! ...n-am citit inca tot.

Clau, imi pare rau ca n-ai luat examenul, sigur data viitoare il iei. Mai nasol e cu stresul....

Io am multa treaba la lucru si acasa saptamana asta, am si inchidere de luna..., voi da mai rar pe-aici.

Carmen, Miha, am vazut pozele voastre. Serban seamana cu Mela in poza care rade si acolo seamana si cu Ovi bineinteles.
Miha, copiii tai sunt mortali aliniati la poza si Matia cu rochita nu mai zic ce scump e.
Merg sa vizionez filmuletele cu Diana, o chem si pe Ade ca-i place.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Clau, si eu am picat prima data si n-a fost un capat de lume. Numai sa nu-ti pierzi increderea si sa mergi sa te reprogramezi, ca mie un an mi-a trebuit sa-mi fac curaj sa-l dau iar, mai 2 zile si-mi expira scoala. Data viitoare o sa fie cu noroc Aaaa, tre sa ne vedem saptamana asta, cand ai timp?
Miha, poza cu cei 4 fratiori e de pus in rama


cu Mara 18.01.2007

Mergi la inceput