Mamici de Arad (109)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIHA ce faine-s pozele.Aia in care-s insirati toti patru-i mortala! Nu mai zic de Matia pe post de fetitza!
GABI in sfarsit m-am uitat si la pozele de la chef - cu Diana cu tot evident.Cica mergem si noi acolo ? (la Evetrix) Da' vine si Ioana? faine pozele si ce fericit Tudor cu cadourile! Mi-au placut coditele Ioanei e o scumpa!

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Vai tu Miha ce domnisoara cu motz ai in poza asta. N-ar zice nimeni ca nu-i fata cu parul ala carliontat si bulanasele alea apetisante. M-am distrat de el ce fain ii. Daria se vede ce mandra e tinandu-l pe Vic.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare,

I-am transmis lui Sorin urarile voastre simi-a spus sa va multumesc.

Gabi, se vede ca s-au simtit bine copii.

Carmen, io zic ca seamana Serban cu Ovi.

Ildi, Bogdi era cu mama mea, sta cu ea pana la 2 si doar de la 2 sta cu tanti. Am descoperit de unde pana unde m-am trezit cu un camion cu remorca , deci i-a luat maicamea ca probabil nu a mai scapat de gura lui . Io zic sa ai grija cu ce ii mai iesi in cale ca o fi vai de mine sau de maicamea. Nu v-am vazut de mult, mi-e dor de voi.

Clau, bafta multa maine la examen. Sa vezi ce fain de mine la partea cu mecanica. Acum mai inteleg unele lucruri, dar mai am o groazaaaaaaaa de invatat si mi-e sod cand ma gandesc ca habar nu aveam unde-i filtrul de benzina si unde ala de motorina .

Moni, ioi ce faine-s torturile alea si bijuurile. Bravo tipei pentru talent.

Ada, cand ai zis de hartogarii si de acte pt tribunal mi-am adus aminte de perioada urata cand am inceput si noi cu asa ceva si nu mai vreau sa-mi amintesc. Sper sa aveti mai mult noroc decat noi.

Miha, . Sper sa-ti treaca spatele ca stiu cum e.

Noi ne-am sarbatorit cu prietenii ieri seara si azi pe la 7 asteptam familionul pt a doua tura. Io inca nu i-am cumparat nimic lui Sorin ca nu stiu ce sa-i iau. sunt in pana mare de idei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

multumesc fetelor pentru sustinere! Toata lumea-mi spune ca sigur il iau numai eu simt ca nu va fi asa Parca ma si vad cu dosaru in mana mergand la o noua programare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Clau, bafta miine. Lunea trecuta dat sora soacrei mele (era in sala cu tipa beata) dar doar sala, a aminat si ea orasul...

La multi ani Sorin!
Nici noi nu am ajuns la circ...
Merg sa ma uit si eu pe poze...
Cristina si gemenele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat


Pe mine ma doare spatele si picioarele si mainile si toate cele de la atatea amar de


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)


Ada eu ma gandeam ca te dor din alte motive .
Miha foarte frumosi puiutii tai.Ce fain i-ai pozat asa aparand pe rand in poza. Matia e mortal in rochita,parca e Daria mica.Vic cu palarie zici ca James Dean.Vad ca nu prea ai avut succes la pozat copiii mai mari nici tu.A...ai espreso ca si al meu doar de alta culoare(al meu e albastru).
Moni merg sa vad ce ati mai inventat.

Fetele multumesc de pareri vis a vis de obsesia mea .Cu asta am incheiat subiectul.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Moni eu nu mai pricep...cine a facut cerceii????

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Na tot eu sunt si am o dilema:de unde stiu astia de la webshots ,cand ma uit in albumul altuia tot pe webshots,ca sunt eu si se folosesc de pozele din albumul meu pt reclama aceea cu pozele pe cana,etc?Ati priceput ce vreau sa zic?

Miha mie mi-a scris mail webshotsul, data trecuta cand am pus poze cu pruncii dezbracati si indecenti in vana,cum ca ei nu incurajeaza nuditatea si drept urmare mi le-au stersdin album .Sunt curioasa ce se va intampla cu filmul tau cu Vic la baie.


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Melania 14

Moni eu nu mai pricep...cine a facut cerceii????

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)




ASA DA-ASA NU !


ha ha ha doar nu ai crezut ca Diana

Sunt facuti de o prietena din Brasov,care are o fetita de-o varsta cu Diana,ne-am imprietenit pe DC la "spiridusi". Dealtfel cea mai reusita opera a ei e asta:
http://s183.photobucket.com/albums/x319/dianacimpan/ARADOCT2008/?action=view¤t=132936.jpg

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Moni m-am linistit .Imi place de Diana cum face puzzle, la fel ca si Mela,adica cu piese intoarse pe dos.Se pare ca pt ele nu conteaza ,oricum au alta gandire decat noi atunci cand il fac.Nu ai oservat?

Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput