Mamici de Arad (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Carmen pana nu pui niste poze de-astea cu tine si Serban in prim plan io nu ma exprim. Foarte dulce si frumusel juniorul.
Gabi, pup pe Ioana pe nasuc si-i urez noapte buna si sa n-o mai doara gatutul.
Am vorbit si azi cu soacra-mea si-s bine puii mei, le e dor de noi si noua de ei. Pe mine ma doare spatele si picioarele si mainile si toate cele de la atatea amar de dosare si cutii hamalite dintr-o parte in alta, din cutii pe rafturi... Dar dup-aia o sa fie mai simplu.
Na noapte buna ca-mi pica pleoapele.
Clau tu "dechiar" ca inveti de nu mai dai p-aici. Sau dormi deja bustean?!
Edit:Gabi da de circ n-ai zis nik. Ceva animale sau ce-a fost p-acolo?



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ba am vazut acum ca ai zis ca a fost de tot rahatul. Rar am prins vreun circ sa fie ceva de capul lui... Asta e.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ada nu stiu prea multe amanunte, ca am avut si musafiri in seara asta. Am intrebat cate ceva dar nu am primit prea multe amanunte legate de spectacol efectiv. Copiii nu au vrut sa vorbeasca pentru ca s-au rusinat, mai ales Ioana. Matia am inteles ca a motzait la Susu in brate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Moniii! Te-ai dus si tu la Am vazut pozele si filmuletul cu Diana cand picteaza. Margelutele de un de le ai?
Nu plecat la nani ca dormiti msi mult cu o ora azi.
Flavia voi cum v-ati chefuit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

si Raul a fost la circ cu soacra mea dar s-a plictisit copilu si au plecat mai repede. Si soacra mea zicea ca a fost de toata prastia. Raul a fost diminata cu cumnata si cumnatu la Grand Center si l-a pictat o tipa. A fost numa un rosu si un negru pe fatza de abia am reusit sa-l spal. Asa s-a dus si la circ

TOate sunteti cu pofta de ciocabocapunctro ?? si mie mi-ar fi prins bine dar m-am enervat pe Clau si ciuciubanana, prefer sa dorm

Ada, io dechiar invat Oricum am hotarat impreuna cu instructorul meu ca luni sa nu dau si orasu ca de vreo 3 saptamani zici ca au innebunit politisti...te pica din orice, ba mai mult, te intreaba fel si fel de chestii despre motor si altele de-ti sta mintea'n loc. Instructorul azi mi-a spus ca daca ar fi la oras tot cum a fost cu mare incredere mi-ar spune sa dau dar in conditiile si la pretentiile care le au politistii de la incepatori, e de preferat sa mai astept o saptamana. Asa ca daca iau sala mai fac niste ore de condus (astea ar fi bonus din partea instructorului )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Carmen io, sincer, nu vad nici o asemanare intre OVi si Serban. Mel e intradevar copia lui, dar Serban nu, cel putin eu asa vad.

Moni, in 29 imi ajung dovleceii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Aha deci am cujetat eu bine ca nu merita sa ma deplasez la circ,desi Dianei i-ar fi placut cred.
GABI dela magazinul ala chinezesc cu etaj - "Lacul(?) de aur" sau cum ii zice ... ,de langa blocul meu am luat alea.
CLAU si eu ochisem dovleceii aia dar si stafiile alea sunt cool . Astept salariul urmator sa imi fac de cap,luna asta am dat o groaza de bani pe carti,puzzle etc. Zilnic Deea inventeaza ceva nou,uite azi ce-a mai facut:
http://www.dropshots.com/edeea#date/2008-10-25/01:09:39

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Doamne, prefer Infernul, daca este legat la Internet."(Valeriu Butulescu)

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Na eu m-am spart de atata hodina, nu mai pot sa dorm, nici sa stau in pat.

Eu n-am stiut nimic de nici o cazatura.Inseamna ca era totul ok din moment ce nici nu mi-au zis. Matia a venit incantat de fachir, atat a apucat sa vada inainte de partea cu animalele dupa care a adormit, Alex era incantat de clovn si cam atat am aflat despre circ. Susu a zis ca nu era circ pentru copii, cica prima parte a fost plictisitoare rau de tot.

Si eu zic ca seamana cu Ovi dar seamana si cu tine. Mie mi se pare ca Mel incepe sa semene tot mai mult cu tine .

Ai dreptate Gabi. Concluzia logica care se desprinde de aici e ca ei pentru noi sunt subiect principal de discutie , iar noi pentru ei nu.Waw chiar ca m-am odihnit prea mult.

Moni, Daria nu a avut niciodata rabdare sa faca asa ceva. De fapt nici acum mare nu are. Doamne si mie ce mi-ar place. Nu mi-o imprumuti pe Diana putin?

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Na, am pus si poze daca tot am atata timp:

de aici
http://family.webshots.com/photo/2573883040099785815jixNHZ

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Miha, poza asta e de tablou. Ce scump e Matia in rochita Ce bine sta Vic in picioare. Stii ce am remarcat eu?? ca Vic e copia fidela a lu Alex, iar Matia a lu Daria...asa-i??
Miercuri la Evetrix ti-am admirat copii, cat de buni prieteni sunt Alex si Matia, ce grijulie e Daria cu Vic, pe cuvant de nu, chiar mi-au facut pofta de inca un copil.
Am uitat sa va spun, dar dupa ziua lu Tudor, Raul m-a tot intrebat ca lui de ce nu-i aduce barza un fratior ca toti prietenii lui au

Moni, ce faine sunt noile inventii. Comanda asta de acum e mica, dar la salar probabil ca-mi mai iau ceva.

Mergi la inceput