Endometrioza ne-a unit in lupta pentru BEBE cap.38

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Lushucule...ti-a tras-o Ioana pe cinste , glumeam, adevarul e ca tre sa mai schimbam putin ordinea planetelor Doamne ajuta sa avem cat mai multe vesti bune
Ancutzule...sunt cu ochii pe telefon, ca pe butelie , inimioara mea bate cu viteza sunetului de emotie, pup dulce pe bebe Sara sa stea cat crede ea de cuviintza si sa vina pregatita de nebuniii
Ionicule... ce sa zic iubita sunt cu inima cat un purece cu zeci de semne de gravideala la cap astept cumintica pana la sf saptamaniiimi place mult de tot semnatura ta
Ralu...sa-ti traiasca Tudoricul sa fii sanatos si sa nu faci multe prostioare
Ginutza... imi place stralucirea ta, Doamne ajuta sa stralucesti de la gravideala in curand
Romanitza..
Magditzule... sunt peste tot alaturi de tine sa stii
Georgic...nadushica noastra draga (vine de la nadusheli=bufeuri)sper sa treci cat mai usor peste toate neplacerile dipherelinului, si sa-ti iasa pasenta cu 3 luni
Boo, Lili, Crisis...
Aerlilian.. tare, tare sa treaca otita

poopici tuturor

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Dumnezeu va face orice pentru tine, doar daca Ii dai o sansa "
voteaza, nu se stie cand ai nevoie www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> si www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

mesaj de la Ancutza
"Sunt in spital cu contractii dureroase, neregulate, cu suspiciuni de membrane rupte.Maine fac amnioscopie si testul de non stres.Pup fetele.Ancaoradea"

Ne rugam pentru tine Ancutzule

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Dumnezeu va face orice pentru tine, doar daca Ii dai o sansa "
voteaza, nu se stie cand ai nevoie www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> si www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

ai aiaiaiai MadaDoamne ajuta sa fie bine amandoua!oare de ce nu-i face ceza?Pt ce ii face amnio?Pt membrane?Eu circulam pe forum pe la barfe si acum m-am trezit cu morcoveanu'...sper sa nu o chinuie aiurea,ca ea demult tot sta pe acasa cu dilatatia aia micuta...mie mi-e fricaimi vine sa merg la ea...Tii tu legatura Madut cu ea si sa-i spui ca-i suntem alaturi si sa ne dai vesti?Sper sa nu te stresez mai ales ca si tu astepti un semn bun
Anculeeee iti tin pumnii si ma rog la DD sa fii tare,sa fiti bine si sa treceti de nastere usor si cu bucurie sa va cunoasteti,sanatoase tun!
Haideeee ANCA!!!haideee BB SARA!!!
Si tre sa plec din oras...Dar o tin in spital sau mai ii dau drumul acasa???
azi si Roxana se opereaza
Fire tot azi cred ca face punctie sau ET?Toate 3 au lucruri fff importante azi.Doamne ajuta-le sa se intoarca la noi cu vesti bune!

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Cum aflu ceva nou va spun, si io am emotii de numa
maine am s-o sun sa vad ce zice.

in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Dumnezeu va face orice pentru tine, doar daca Ii dai o sansa "
voteaza, nu se stie cand ai nevoie www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> si www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Tu incerca sa te controlezi.Eventual baga no-spa ceva pt ca sa nu faci contractii de stres...ca tu trebuie sa te nidezi,da?Fii cuminte!

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Lucicule ,cum ma mai incurajezi tu...Fata mea frumoasa,alta data in urma stimularii mi-a venit la 34zile,asa ca nu sper in minuni...Oricum,mai bag un test maine dimineata daca nu se intampla nimic diseara...Ma gandeam ca si daca mi-ar veni maine ar fi bine,pt ca z10-11,cand am eu ovulatia,sunt in weekend si deci,as mai putea incerca o IA.Dar ma tem de chstul ala,ma tem sa nu fie prea mult trei luni consecutive de clomifen...tu ce zici,gerovitalul meu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hera25 spune:

Mada acum am ajuns si eu acasa si voiam sa dau anuntul fetelor despre anca dar mi-ai luat-o inainte.
Deci sa scoatem majoretele

HAIDE ANCA


Sa ai un travaliu cat mai usor si o fetita sanatoasa.

36+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Flacarico...tinem pumnii maine, Doamne ajuta


in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz


"Dumnezeu va face orice pentru tine, doar daca Ii dai o sansa "
voteaza, nu se stie cand ai nevoie www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank"> si www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginamaria spune:

Vai fetelor ce momente traim..............mami Anca cu bebelina frumoasa...........isi vor face indata aparitia ca niste dive.......abia astept.......HAI ANCA IUBITA SUCCES..........TINEM PUMNII SI FACEM GALERIE........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Ancaoradea....suntem aici pentru tine iubita...cu galeria pregatita....hai bebelina SARA...vino mai repede...ajut-o pe mami...hai SARA....NASTERE USOARA ANCUTZA!!!
Fireyes multa bafta la punctie iubita, sa ai multe ovocite bune si sa iasa embrionasi grasi si sanatosi!
Mada23 i-ti tin pumnii iubita, ca la sfarsitul saptamanii sa primesti vestea mult asteptata!
Aerlilian parca vad ca ne dai vesti bune maine! Tin pumnii iubita!
Lucialu frumoasa activitate la noi, nu???


Si soarele va zambi de dragul tau

Mergi la inceput