Gravidute & Mamici de IASI (67)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Doar n-ai vrea acu sa dezvalui toate secretele manageriale!

Deci te trece Cristina pe lista?



Si eu acu sa dezvalui, ha? ...Hai bre pe lista, daca e cu lista...Sper sa nu va trag vre-o tzeapa

Kris...nu prea i-a placut bonei de noi? Desi eu m-am straduit

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Simo pe ce loc esti?Dai de baut?

Am auzit un medic care zice ca nu e voie in camera la copil cu calculator si telefon mobil, voi ce pare aveti?
Eu de cand era Domi in burta numai cu laptopul in brate am stat si cu tel in dinti



Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Simo pe ce loc esti?Dai de baut?

Cre ca pan la urma o sa fie...in poala la Mos Craciun.

Aaaa...sau era vorba de concurs? Sau de lista Cristinei?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Am auzit un medic care zice ca nu e voie in camera la copil cu calculator si telefon mobil, voi ce pare aveti?
Eu de cand era Domi in burta numai cu laptopul in brate am stat si cu tel in dinti

Din cauza nivelului de radiatii sau de ce?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui mihamora

Simo pe ce loc esti?Dai de baut?

Cre ca pan la urma o sa fie...in poala la Mos Craciun.

Aaaa...sau era vorba de concurs? Sau de lista Cristinei?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...





Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Am auzit un medic care zice ca nu e voie in camera la copil cu calculator si telefon mobil, voi ce pare aveti?
Eu de cand era Domi in burta numai cu laptopul in brate am stat si cu tel in dinti

Din cauza nivelului de radiatii sau de ce?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



pai da, asa cred

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Si cu telefoanele vecinilor ce ne facem? Sau radiatiile astea electromagnetice nu trec si prin pereti?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:


La multi ani , Iustina! Cu ntarziere

Michelle, Anilansa, Kriss,Monica ,Miha,Alina,Lacramioara,multumim .

Miha, multumim de initiativa cu intalnirea de Craciun. Vrem si noi pe listuta si daca e nevoie participam si la organizare-pregateli.

Michelle, un pupic pentru Domi .Bine ca e ok.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata... o cafea cine doreste?
mai fetelor dar vad ca nu aveti somn deloc ... eu am avut o noapte de cosmar... ma pus pupezele si am baut o cana de Pepsi max si nu am dormit deloc in schimb baietii meu au dormit fara nici o problema. Dariu a adormit pe la 12.15(dupa o partida de boceala... colicii astia) dar sa trezit la 7.15 cand trecuse si la mine efectul sucului....

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Alina,mai baga un pepsi.
Eu deja m-am obisnuit sa dorm doar cateva ore pe noapte.

Celia, ma bucur ca v-ati inscris pe listuta. De pregatit...inca nu stiu ce o sa fie de pregatit... Eu ma ofer sa aranjez barba lu' Mos Craciun.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput