Gravidute & Mamici de IASI (67)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

LA MULTI ANI IUSTINA!!!


Miha - merci de sfaturi. Am vazut propunerea ta, dar am uitat sa scriu. Pai si cand vine asta, inainte de Craciun?

Monica - frumoase pozele , ce baieti mari ai Ai fost pana la urma la soacra?

Oana - multa sanatate lui Stefan, ma bucur ca a fost frumos.

Kriss - acusi pleaca singurica Alessia , e o dulce. Cred ca e mai buna organizarea, ca vad asa de multi oameni pe strazi si care coboara din tren eu ar trebui sa pun poze cu valurile de oameni care merg din gara spre centru...

Domi nu are nimic inafara de un harcait asa...in rest se comporta absolut normal.
Multumim pentru urari Eu i-am dat recipientul in mana, cu gandul ca o sa il verse, nu m-am gandit ca o sa il guste

Alynta - bravo lui David ca e iubaret , sarcina usoara in continuare!


Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

AAAAAAAA, foarte tare Robert cu mustata m-am prapadit de ras

Sunt de acord cu gratis, da eu n-am tatic

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihamora
Am vazut propunerea ta, dar am uitat sa scriu. Pai si cand vine asta, inainte de Craciun?

Pai inainte,ca sa le facem la copii incalzirea la primit cadouri.
M-am uita acum in calendar si 24 e intr-o miercuri.Intr-o zi,cand va convine dupa 20 decembrie.Eu zic 21 (duminica) sau luni 22.

Simona,i-a crescut mustata,dar nu si barba. Si la fizicul lui meserias sigur o sa-l confunde copiii cu Mos Craciun.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

Noapte buna mamici, baietii mei au adormit... ma duc sa inerc si eu poate ii prind din urma cu somnul... ne auzim miine la cafea.

Alina mamica lui Darius Gabriel (29/07/2008)
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc
Simona,i-a crescut mustata,dar nu si barba. Si la fizicul lui meserias sigur o sa-l confunde copiii cu Mos Craciun.


Sa o lase mey sa creasca...poate ajunge si la barba!

Si nu vezi ca-i recesiune? N-ar fi de bon ton sa apara Mosu gras....Tre sa-i invatam ca viata-i grea...desi ei primesc cadouri...iaca mosu nu mai are bani de mancare

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Michelle...NICIODATA nu vor face ce crezi tu...un nepotel si-a turnat in cap samponul ala...si-l usturau ochii. A venit urland la noi si pocnindu-se peste ochi...io cu ma`sa interzise, nu stiam ce l-a apucat....pan` la umra am repartat beleaua si el asa fericit "AI vazut? M-am spalat pe cap!"

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc
Simona,i-a crescut mustata,dar nu si barba. Si la fizicul lui meserias sigur o sa-l confunde copiii cu Mos Craciun.

Si nu vezi ca-i recesiune? N-ar fi de bon ton sa apara Mosu gras....Tre sa-i invatam ca viata-i grea...desi ei primesc cadouri...iaca mosu nu mai are bani de mancare

Sau l-a trecut Moasa la dieta,ca se misca cam greu la anumite treburi.




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo78

Michelle...NICIODATA nu vor face ce crezi tu...un nepotel si-a turnat in cap samponul ala...si-l usturau ochii. A venit urland la noi si pocnindu-se peste ochi...io cu ma`sa interzise, nu stiam ce l-a apucat....pan` la umra am repartat beleaua si el asa fericit "AI vazut? M-am spalat pe cap!"

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc



Daa, m-am cam lamurit

Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

Miha io nush ce recesiune e la tine-acas`...io ma refeream la aia globala economica

Simo mami de Matei
Poze noi

Pentru vot ma gasiti aici www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21" target="_blank">si1 si si2
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Doar n-ai vrea acu sa dezvalui toate secretele manageriale!

Deci te trece Cristina pe lista?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput