Puiuti de Randunici 2008!! (111)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Luny nu cred ca e cazul sa-i dai ceva preventiv pentru raceala. Doar pentru ca are manutele si picioarele mai reci, nu inseamna ca o sa si raceasca. Eu as zice sa nu-l bombardezi cu medicamente degeaba.



Raluca mamica de Sanziana mititica



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Kya, sunt bune dar au zahar

Liana, am ras rau cand am citit...in Venetia n-am plecat, cu toate ca m-as duce repejor ca taaaare frumos mai eee! n-am auzit cand m-ai strigat...trebuia sa suni la interfon

Sanatate puilor bolnaviori, raciti, cu febra sau cu branule!

Valentina, cum a fost piureutul? l-a papat Matei? n-am terminat capitolul trecut de citit si nu stiu daca ai zis...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Gecko , spor la invatat si tie si nu te necaji ca nu papa bursucelul. Am vazut ca te-ai labastrit si iti sta tare bine!

Ariel, am scos plusurile in balcon de doua zile, au stat la aer, o sa mai pun vreo 4-5 la loc si restul in punga in dulap, sa nu se mai aseze praf mult in camera . Bubitele i-au trecut lui Vlad.

Edit sa-i dau si lui Clau niste pupici, pt. mamica nedormita si fetita superba

Si sa-i zic LMA lui Mateiut de Vali, cu intarziere...
Eu fierb numai cu apa de la robinet, si pt. noi si pt. Stefanoi. Era bine daca aveam un filtru la robinet, dar uite ca n-am si asta e...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

adriuta si mai zicea cineva, ca nu stiti unde sa votati, am pus linkul si am spus si numele pozelor, bre, la pag 14 lu1 si lu2!!
aveti dreptate cu panadolul, nu-i dau...dar s-a panicat maca-mea(normal) ca raceste baiatul ca are picioarele reci pana la genunchi!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

Si eu p-aici ca doarme kinderul.
Bubule, unde vad si eu poze cu tine din Italia???

Si eu tot la aburi fac legumele, cica isi mai pastreaza ceva si din vitaminele solubile in apa.
www.msnbc.msn.com/id/16382205" target="_blank">http://www.msnbc.msn.com/id/16382205

Marul si cartoful dulce le coc, am un cuptor mic electric.

Fiecare face cum ii e mai la indemana, pana la urma copilul isi ia multi nutrienti din lapte (san sau formula).

Ma striga....

Mami de Sean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

Roxana, imi pare tare rau pentru Amira...Va doresc sa se faca bine cat mai repede~



Mami de Sean

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Buna seara randunici!!!

SPER SA POT SCRIE SI EU CEVA, ca sunt cu fata in brate care apasa pe tastatura..

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Ariel, cum puii mei se poate incurca Liv 52 cu Septilin????.Cutia de Septilin e mult mai mare decat cea de Liv.NU INTELEG cum se poate!!!

Sovi, eu ii dau carnita lui Iris de ceva timp, deocamdata, numai piept de pui. Nu se da in vant dupa el!

Roxana, iti doresc putere tie si multa sanatate Amirei, va fi bine!

Clau, n-am fost pe faza, ce masinuta ai achizitionat????Stii ca eu sunt cu masinile!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

A mancat tot Matei!!!!!

multumim de urari

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Super baita mi-am facut, m-am distrat cu fata de numai! Am renuntat la spuma ca sa ma pot juca cu Rebe in cada si la un moment dat mi-a ochit sanii , s-a pus pe mine si a inceput sa suga si in acelasi timp dadea din picioruse in cada ca brotacelul. A fost super faza, era de filmat...

Bubuleee, bine ca ai aparut, m-am gandit ca din cauza curateniei ai lipsit.

Lyvy, un Opel Tigra, nu a ajuns inca acasa,in noaptea asta ajunge. Zilele urmatoare pun poze, poate chiar maine.

Gata, ma retrag cu fata la dormitor.

Noapte buna randunici si sa avem bebei nefrichiniti. ( eu n-am nici-o sansa )

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel ( 11.01.2002 ) si de Rebecca ( 25.02.2008 )!

Mergi la inceput