Pepenasi de iulie-august 2008 (20)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns atb spune:

A, Ankule, uitasem sa-ti spun, ieri, cand am vazut pozele voastre de la botez, sotul meu zicea ca e "tare" poza in grup cu nasii vostri, acasa, lumea in haine de gala si cu papuci de casa in picioare! Totala!

Adriana mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

Citat:
citat din mesajul lui ankalaura
Am invatat un lucru foarte important de cand sunt mama... cam nimic nu se intampla CUM vrei tu, CAND vrei tu, UNDE vrei tu... Parca iti face in ciuda copilul, in imaginatia lui fara limite pe care tu, parinte, esti PREA INGUST ca sa o mai pricepi. Pe cuvant! (aici nu zic de tine sau de mine, ci de toti, e un "TU" din ala general... sa ne zic DIARUXUL cum se numeste gramatical.... Inclusiv sau cum??) Zi de zi o sa ai cate o revelatie cel putin, si iti vei spune "Bai nene, da' babeta mai sunt! Nu mi-a dat prin cap chestia asta! Uite ca i-a dat copilului!"


Ankule suuuper ce zici tu acolo. Cam asa imi imaginez si eu ca o sa fie si sincer asa am sperat: ca mintea mea ingusta, rutinata, robotizata si automatizata sa se deschida si sa invete de la un copil curat

Doamneeee atb noi nu stim cum sa scapam de procedura asta salbatica shi barbata-tu ... Wow ..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

narcisa.s merci de site, dar asa de greu functioneaza...sper sa reusesc azi ca sa fac comanda

fetelor ioana a dormit de la 22.30 pana la 06 dim fara sa se trezeasca si apoi a mancat si a dormit pana la 10..acum ii da tatal ei sa pape...s-a trezit bine dispusa cu gura pana la urechi..este asa de dulce cand zambeste...imi vine sa o mananc :)

si noi ne pregatim de botez maine, o sa scapam fara baie ca la catolici nu se procedeaza si mie imi place mai mult asa...sper sa avem o zi frumoasa

va pup

we minunat
bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Pup si tin pumnii la toti pepenasii care au azi si maine botez! Bujo, Bufi, Diarux . Mai e cineva? Sa avem parte de vreme frumoasa si sa iasa totul bine!!! Nu stiu daca mai scriu pana dupa botez, sper ca da, calculatorul mi-e deschis toata ziua dar mai am muuuulte de facut, asa ca pup fetele inca o data, weekend frumos sa aveti cu toatele!

Adriana mamy de Nicholas Cristian 19.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

vai ce de bbe-i creshtinatzi avem azi!!!sa fie sanatoshi si papaciosi si somnoroshi,ca sa-si lase parintzii sa se distreze



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">votati-ma la mamici pe DC-anax1&anax2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rontzy spune:

'Neatza!
pupam pepenasii care au azi si maine Botezul!weekend placut tuturor!

Rontzy,mamica lui David-Andrei25.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamelya spune:

fetele cu botezul: distractie placuta si asteptam poze

noi o sa iesim in parc ,dar mai intai ma duc sa fac un pic de smotru

va

Camelia de Daria Ecaterina 14.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rontzy spune:

Anka-atb-sa va fie de bine incuscreala!

Rontzy,mamica lui David-Andrei25.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Neata fetele!
Distractie placuta si vreme buna tuturor celor care au azi botezul!!!

Dara d LA MULTI ANI micutei, sa fie sanatoasa si la cat mai multe lunite!!!

Diarux
sa-ti traiasca feciorasul si sa creasca mare, la cat mai multe lunite!!!

Anna de Ioana Maria
printesa noastra povestea nasterii
www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love
jos kg!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gallyb spune:


Fetelor care ati facut ecografia de sold, cat v-a costat? si unde ati facut?

Xenia (9.07.2008)

Mergi la inceput