Mladite si mugurasi de mai-iunie 2008 (30)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Gabitza, ia uite la Raducu! A ajuns vedeta deja, la 4 luni! Bravo! Adevarul e ca este si frumos foc!
Laurita, Simo Ma rog sa fie bine cu operatia tatalui vostru
Miss Succes maine la proba suptului! Si sa fie bine si cu mama rusoaica! Dar pana maine iti doresc o noapte usoara si cat mai putine treziri!

Noapte buna!



Scortisoara Sara

Sara la Breaza
Scortisoara
Botez Sara-Maria

Alina-mami fericita de SARA-MARIA - Scortisoara cu gene lungi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonix spune:

Cleo - sarna de precizari ... m-am mai linistit

Mihbut - subscriu si eu la ce au zis fetele - niste copii superbi !!! Felicitari ! Sa fie sanatosi si iubiti ! Si sa stii ca a recunoscut unele din hainutzele lor Are si Robertzel la fel, salopeticile alea cu Happy Bear pe funduletz si niste costumase :)

Gabitza - mi se pare si normal sa il aleaga pe Raducu, e un scump ;) Chiar voiam sa iti spun ca m-au terminat pozele alea cu el in oglinda

Miss si Dolores - cum sa nu va inteleg cu durerea din timpul amorului Pai eu am suferit de asa ceva ani buni de zile, nici acum nu stiu de ce, caci nu aveam probleme cu lubrifierea, anatomic era totul OK , poate pe la cap era ceva in neregula Serios vorbind, mie chestia asta mi-a facut de multe ori viata imposibila, si mi-am chinuit si partenerii hehe ... privind in urma pot spune ca aveam dureri in timpul actului sexual mai mari decat am avut la nastere Va dati seama ce chef nebun aveam Din fericire, au trecut la un moment dat, dar habar nu am cum si de ce, nu am facut nimic diferit, poate mi-am schimbat doar un pic atitudinea. In fine, am reusit sa ma bucur si eu de placeri interzise dar, cum am mai spus, dupa ceva timp in care mi-am ros unghiile de nervi Chiar ma mir ca dupa nastere stau asa de bine la capitolul sex in sensul ca nu am dureri deloc, sunt super lubrifiata si ma simt ca inainte. Dar uite, acush o dat oboseala peste mine... Oricum, maine e vineri ......

Noapte buna va urez !

Simona cu Robertzel baietzel frumos

Cum a venit Robertzel in viata noastra

Poze cu noi toti si Poze cu bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

melly ce haioasa e bubulina......cum se joaca ea acolo...si ce repede trece la smotocit albinuta Imi vine sa o pap!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Gabitza sa ne spui cad sa ne uitam la CSID! Bravo!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Fetelor David mi-a refuzat ambii sani in seara asta. I-am facut baie si am vrut sa-i dau sa suga ultimul laptic, dar s-a pus pe un tipat…nu stiu ce e cu el. I-am facut un biberon de ceai, a baut 120 ml si apoi i-am bagat sanul si a adormit instantaneu. Sa fi fost oboist…sau infometat ? Nu stiu, dar am plans apoi.

Am incercat sa ma mulg, insa nu iese nimic cu nenorocita mea de pompa.
Uitati-o www.buburuza.com/ProdImages/050_CC_69243_mic.jpg&imgrefurl=http://www.buburuza.com/scripts/prodList.asp%3FidCategory%3D50&h=150&w=150&sz=5&hl=ro&start=31&um=1&usg=9Rh7BCKvTQ4xfDBq2bQLvLvsb5c=&tbnid=bb7AUOlmC25O5M:&tbnh=96&tbnw=96&prev=/images%3Fq%3Dpompa%2Bchico%26start%3D20%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DN" target="_blank">aici.
Am incercat si cu mana, insa nimic… Chiar sa nu mai am nici un pic de lapte asa dintr-o data ?
Imi place asa de mult momentul alaptarii ca nu as renunta la el pt nimic in lume la varsta asta si sunt foarte suparata...

Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicole1980 spune:

Mihbut – ce copii minunati. Fata este a lui tati si baiatul al mamei. Sunt atat de dragalasi si ce poze minunate ati facut. Supeeeer.

Am fost uimita de asemanarea dintre David al meu si Cristian . Ia uitati-va aici David si aici Cristian, ce ziceti, seamana bebelunii nostri?

Miss – incearca si tu diverse metode. Ce ai facut , ai incercat cu lapte praf ? Felicitari pt femeia de la curatenie. O sa vezi ca o sa se cunoasca si in programul tau…

Gabitzam – mare vededa este Raducul tau. Sa ne dai de veste sa-l privim si noi live.


Poze
Evolutie David
Bebe David Adrian 16.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vianne spune:

Fetelor, am intrat sa va zic ca azi am fost la doctor si mi-a zis ca biopsia arata ca nu sunt celule canceroasa, ca ar fi o cervicita care se rezolva prin inghetarea celulelor care sunt dubioase. Slava Domnului!
Multzam tuturor pt ganduri si suport!!!

Mihbut, superbi copii ai! Sa fie sanatosi si sa va aduca multe bucurii!

Gabitza, ce fain! Raducu e vedeta de mic! Si Costi a fost dragutz, a uitat cate kg are Raducu..de emotie

Miss, exista sperante de mai bine!!!!!!!!!!!!! Asta noapte Stefana a dormit legat 4 ore (10.30-2.30) iuhuuuuuuuu. Pe la 1.30 m-am trezit ca nu mai puteam dormi Bine, apoi s-a trzit din 2 in 2 ore dar eu eram odihnita

Doloress, bine ca ai zis de bisphenol-A, voiam si eu sa zic. Aici au aparut si containere micutze pt congelator fara bisphenol-A.

Simona, tare seamana baietii tai. ii pupacesc!
Tin pumnii maine pt taticul vostru!

La multi ani puiutilor sarbatoriti!

Vad ca placinta e in trend, si eu am facut, una cu mere, alta cu branza si alta cu praz si dovlecei.
fug, plange

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
http://community.webshots.com/user/alinavillanova

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleo78 spune:

niatsa
cu lapte cald. ca ma doare in gat.


o potoroasa potoroasa potoroasa, nu am mai vazut asha potoroshenie!!
soarele din viatsa noastra
mamica natanga de pe 9.05.2008
povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Neata fetele,

Mi-e din ce in ce mai greu sa mai intru, nu ma mai lasa deloc Mirci.
Dar tin si eu cu dintii de forum. Sper sa fie cu bine operatia azi...multumim tuturor fetelor care ne tin pumnii. Tare bine e sa stii ca cineva se gandeste la tine!
Am vazut si eu pozele cu gemenii nostri, foarte frumoase!
Cleo sper s anu te ia raceala. Da-i cu laptic cald!
EU il indop pe Mirci cu immunobaby ca mai tuseste cateodata si mi-e frica...
NIcole, a avut si el o pasa de era obosit si nu avea chef de supt, nu te speria degeaba. Sau poate ii iera sete daca a baut atata ceai. Al meu nu bea decat daca ii e sete. Cam in genul ala e si pompita de la Avent folosita de mine. nu mergea uneori petnru ca o montam stramb. verifica schema!
Mihaser misto cu teatrul de papusi...eu abia astept sa se faca mai mare si sa-i facem noi teatru de papusi. Noua ne faceau matusile cand eram mici.
Alysh, Alina_anto

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008
POZE BOTEZ MIRCEA
ALBUMELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Alysh, in dimineata asta ti-am revazut pozele...daca tot ti le-ai pus la semnatura, le putem rasfoi in voie.
prima noastra intalnire, cu puii mici...am avut surpriza sa vad ca la botez i-am imbracat la fel, cu salopeta alba de la Redoute...
Iar sora ta e o frumoasa, ca si tine, de altfel

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008
POZE BOTEZ MIRCEA
ALBUMELE MELE

Mergi la inceput