Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (121)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


ADELUTZA BUBURUZA

YASMIN

RAZVANICI

LA MULTE LUNITE SI ANISORI! SA FITI SANATOSI, CUMINTI, PAPACIOSI SI DESTEPTI!

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:


LA MULTI ANI!
RAZVANEL
ADELUTZA
YASMIN

Sa cresteti mari si voiosi!

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ramona, am vazut clipurile cu razvanici...ce tare iubeste televizorul...si ce bine umbla tinindu-se de canapea! bravo fortzosu'!
lui stefan cel mai mult i-a placut filmarea din baita...a ineput sa tipe si sa dea din picioare...cred ca vrea si el acolo, cu ratustele...

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

neata si de la sb
o cafea ,un servetel ceva?

Sara Ioana 15.02.2008

POZELE NOASTRE
ASA MARE SUNT ACUM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

acum am citit din urma,va multumesc ca v-a-ti gandit la noi
Sara a avut o noapte relativ buna,a terorizato mami la 4 cu doctoria dar a fost ok,nu acelasi lucru poate sa spuna si mami ,care a tusit toata noaptea ,sa infundat,a avut muci ,etc,pe tati nu l-am auzit fiind in alta camera dar dupa ce fata avea cred ca ia fost si lui rau
Moni ,da i-am facut baita ,pt ca a tot transpirat mult si kk ala moale ,apoi avea deja o zi lipsa baie asa ca m-am hotarat si i-am facut ,a fost bine
poate ne vedem macar de mos craciun,nu?i-am luat 2 cadouri lui Robi dar deja sunt trecute la pitici ,el e baiat mare,sa imi fie rusine
Ema daca tu esti panicoasa eu ce sa mai zic,sunt aia care sufla in frigider cand il deschide ,zau ,iar cand e vb de Sara mai bine imi tai o mana decat sa i fac ceva rau


Sara Ioana 15.02.2008

POZELE NOASTRE
ASA MARE SUNT ACUM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

'Neata
Repede, repede, ca s-a trezit gaza!
Ramonab am ras la videoclipurile lui Razvi M-am binedispus de dimineata E un frumos si un spirt copilu' asta! Ce viteza are la mers! Thea se ridica in picioare, dar abia face cate un pas usor. Si in cadita n-are astampar, hai?
Ancab s-a linistit cu stodal, a dormit bine azi noapte. Faza-i ca avazut-o dr luni si nu avea nimic nici in gat nici la plamani si, dupa ce am plecat de la ea, pe seara, a inceput cu tuse
Razvanelul cel vitezoman si curajos Adeluta Yasmin cele frumusele si delicate! Sa cresteti mari si sanatosi, scumpilicilor


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Neata!
Si eu, si eu ca cafea!

Cate-o si un tuturor celor care ne-au felicitat!

Mai intai urarile :

Adela, buburuza mea iubita, de 10 (luni)

Razvan, Yasmine si Eric

Apoi, am admirat clopotzeii: Benji - un sentimental (cum admira frunzele); Milan - un ingeras; Roberto - dragalas foc; Razvi - argint viu (am ramas muta ce mobilitatea are).
Tare bine mi-am inceput dimineata!
Am impresia ca mai sunt niste poze de vazut - e clar, m-am rammolit!

Multumim pt vizionarea pozelor Moni, Cati, Stancutza, Ema si celorlalalte fete care mi-au admirat vedeta (e posibil sa fi uitat pe cineva ).

Stancutza, cand repeti analizele pt Sofia? sa ne spui cum au iesit (tin pumnii sa iasa bine)

Ali(stoisor), off, tare greu trebui sa-ti fie cu Sara bolnavioara; printzesa mica sa treaca repede!

Acum, sa va spun ca de doua nopti, la ora 5:00 Adela se trezeste, se pune in genunchi si incepe sa umble la interfon (e lipit de batul de la carusel) si sa bombane - "bdabdabdabda". Si pana nu ma duc la ea, nu se potoleste. mai stam 10-15 min si ne uitam una la alta pe intuneric - ea, ranjind giingiile la mine - dupa care de culca. Da' eu sunt chiauna ca nu mai adorm decat p ela 7:00 cand trebuie sa ma trezesc

Mai citesc din urma si revin!



Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/share_skin?work_id=6878849&type=embed" target="_blank">Ipostaze de buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Bineinteles c-am uitat de Thea - ma bucur ca-o mai bine si a putut dormi azi noapte (si tu, LauraI, desi cred ca numai somn n-a fost ala )

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Ingerasul nostru
Albume
Fetze de buburuza
SUNT VEDETA
CELEBRA LA 6 LUNI
www.onetruemedia.com/otm_site/share_skin?work_id=6878849&type=embed" target="_blank">Ipostaze de buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Fetelor, multumesc tuturor de urari (ioanact, danybv, laurai,ema,cati,danonique,lala20). Sper ca nu am uitat pe nimeni

Roxana, eu dupa Nan2 o sa-i dau direct lapte de vaca. Nu ma mai complic cu lapte praf, pe la 10-11 luni incep sa-I introduc laptele de magazin

LauraI, e nasol cu sotul asa…si noi am avut o perioada din asta…n-a functionat ignor-ul asa ca I-am facut circ de trei ori…de atunci nu s-a mai repetat…sper sa nici nu mai fie cazul.

Alina, am vazut clipul cu Ioana mica pe canapea, foarte activa si vesela.

Vali, pupaciosul AJ. Bine ca ati gasit un doctor ok.

Ema, da da, mi-au mai spus…sint haioase babele din parc care ne vad si cind le zimbeste Stefan incep…”vai, ce copil frumos! E fetita, nu?” Hihihi…

Danonique, felicitari pentru dintisorul nr 3 al lui Albert!!! Imediat o sa-l vezi iepurila adevarat!

Ema, ce haios umbla Milan in 4 labutze…mare tentatie cablul ala…a strabatut camera numai sa-l ajunga! Pupicei!!! Iar poza asta egeniala: http://good-times.webshots.com/photo/2808203780103950812LdeqNN




Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

Roxana cred ca e mortala,daca ea stie ca de acolo o cheama pe mamice vrei,i isteata fata pt Adeluta

Sara Ioana 15.02.2008

POZELE NOASTRE
ASA MARE SUNT ACUM

Mergi la inceput