Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (121)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

poze noi http://84.232.150.23/gallery2/main.php?g2_itemId=3669

ema v-am vazut pozele milan este superb!!!ce fatzuca frumoasa are!!normal cu asa mami

am admirat-o si pe frumoasa sofia in malta!ce bine v-ati simtit acolo!cum a reactionat cand a vazut marea?

anca am inteles ca impliniti 3 ani de la casatorie??felicitari si multi inainte plini de bucurii si impliniri!

cam atat am apucat, ma bag la nani,somn usor!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Moni, ce strengar frumusel ai, care umbla peste tot! E pus pe cotrobait


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

HELP !!!!!!!

Patti e f. racita, plina de muci , are viroza, rosu in gat....luam antibiotic de ieri, si panadol pt. febra, a facut 39.1, mai mult seara, peste zi e 37.5 - 38, dr. a zis ca-i febra si asta. Problema e ca nu poate dormi din cauza mucilor din gat, cei din nas incercam sa-i scoatem cu ce avem, dar e un chin, cand o intind pe spate sau burta, plange, nu poate respira. Noi avem aceasta BB, se poate atasa la aspirotor, orice model,si cum se ataseaza ?. Daca nu, ce fel de BB se poate atasa la aspirator, ca ma gandesc ca avand o putere mai mare poate ca-i scoate si mucii din gat.



MARINELA


Poze de tot felul
P a t t y - la 8 luni

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Off, Mari, imi pare rau ca si Patti e racita. Din pacate modelul tau e doar pt tras cu gura, dar ma gandesc ca-l poti pune pe sotz sa-l tzina cu mana capatul de pus in gura la tubul aspiratorului. Asta ewww.overland.com.ro/" target="_blank">BB. Se pune in tubul flexibil al aspiratorului. Noi cu BB am mai scos-o la capat cu Thea; duminica i-am scos tone de muci, am aspirat-o de 10 ori! Acum doar de 3 ori/zi, dar tot iese mult. Sanatate si macar sa scape de temperatura asta mare!
Edit: Ca sa poata dormi (din cauza de muci plangea) i-am ridicat la cap salteaua (i-am pus niste prosoape sub ea) si a dormit toata noaptea si a respirat linistit.


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

neata poftiti la cafeluta!!!
am vazut ca s-a dat drumul la vot la miresici da nu merge sa votezi....faina treaba..am gasit-o pe gratiela si angi...care mai sunteti dati nr paginii!
irlandeza uff si voi bolnavioare??sper ca ati trecut bine noaptea! eu noaptea am pus aparatul olynth in priza si n-am avut probleme cu respiratia! multa sanatate!
stoisor i-ai facut baita sarei?cum se mai simte?da voi?ma gandeam dimineata asta ca a trecut vara si noi tot nu ne-am vazut....
fug la un dus cat sta teroristu cuminte
va pup


MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
BOTEZ SI FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Neata!!!
Emma Milan e fenomenal in poza asta:http://good-times.webshots.com/photo/2340862770103950812QHqJWe
Am vazut si filmulteul in care merge de-a busilea, baiatu.

Jelimoni, l-am vazut si pe flacaul tau, aici se ridica in picioare?http://84.232.150.23/gallery2/main.php?g2_itemId=3744

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 8 LUNI
VEDETA LU MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Am pus si eu 4 filmulete cu Razvan in actiune:
http://good-times.webshots.com/video/3082754850102497651bWKzvr

Sunt scurte, 1 min fiecare, deci nu va ia mult timp.Si sunt fara sunet bineinteles cum v-am obisnuit

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 8 LUNI
VEDETA LU MAMA
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=19" target="_blank">Poze la concursul mireselor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neata

dau si eu o .. de obosita ce era, eva a dormit snur de la 22 la 8 dimineata ..

moni e dulce e roberticul!!! grasunache mic care cotrobaie peste tot!

ramo ce haios e!! cum misuna el peste tot! vad ca si el are atractie ptr tv .. si eva sta cu nasu' lipit , bate cu mana in el .. si ce viteza are razvi mic.

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Si acum sa urez un scumpului meu Razvanici, care azi implineste 9 luni MAMI TE IUBESTE MULT MULT!!!!

ADELUTZA SI YASMIN ELENA SA FITI CUMINTI SI SANATOASE, SA CRESTETI MARI SI FRUMOASE!!!

si pt bebeii: Eric, Daciana Medeea, Eric Alexandru

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 8 LUNI
VEDETA LU MAMA
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=19" target="_blank">Poze la concursul mireselor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

salut! de dimineata! nu e nimeni la cafea?

noi am petrecut tare frumos ieri...am fost la masa, restaurantul a fost grozav...nu mai fusesm acolo de vreo 5 ani...apoi am fost la biliard...si bineinteles ca am cistigat eu (4-3 hihihihi), chiar daca sint pe linga cu sportul asta. apoi am venit acasa, am dat liber "bonei" (mama), am facut baita copilului, l-am hranit si l-am culcat...iar noi am continuat petrecerea...foarte fain a fost...wow...ce bine ar fi daca am putea face asta mai des...


Moni, merci de urari. am vazut pozele noi cu robert. vad ca si voi sinteti amatori de ros cabluri si telefoane si de alergat in fundicul gol .... tare dulcic e cum se chinuie sa stea in picioruse! pupici!

Laura, a trecut tusea theei? i-ai dat bine stodal si eurespal, dar ar fi bine sa o vada si medicul

Irlandeza, eu cred ca poti folosi BB a ta si la aspirator...daca e prea mica infasoara o cirpa in jurul "opritorului" de plastic.

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput