Mamici norocoase de sept-oct 2008 (162)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

tzitzi eu nu mai clac hainele lu bb,le-am calcat chiar la inceput da caum gata,oricum nu sunt prietena cu calcatul
joy ma bucur ca e totul in regula,asa merg si eu la plimbare cu Alexia in brate,plus ca nu-i place daca o imbrac cu haine mai groase si nu se paote misca.

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
http://good-times.webshots.com/album/563995768RkQYpK
http://good-times.webshots.com/album/567243206wueVQZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LUCUTTA spune:

Andy.p,si celelalte mamici care a-ti nascut cu cezariana va rog sa-mi spune-ti si mie cum este adica la cat timp te trezesti ,dupa cat timp il vezi pe bb,si dupa cat timp il poti alapta?si mai multe detalii daca se poate.

36+Sergiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui LUCUTTA

Andy.p,si celelalte mamici care a-ti nascut cu cezariana va rog sa-mi spune-ti si mie cum este adica la cat timp te trezesti ,dupa cat timp il vezi pe bb,si dupa cat timp il poti alapta?si mai multe detalii daca se poate.

36+Sergiu

Eu m-am trezit cam la o ora dupa ce am fost adusa in salon,pe bb mi l-a adus cand inca nu eram bine trezita si apoi mi l-a adus in fiecare zi ca sa-l pun la san,de supt a inceput sa suga de prin a treia zi.Asa a ost la mine,depinde de fiecare.

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
http://good-times.webshots.com/album/563995768RkQYpK
http://good-times.webshots.com/album/567243206wueVQZ

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

sa inceapa galeria

300, 300, 300

iti doresc o nastere usoara si un bebe sanatos, te asteptam cu vesti bune

maryb 36+ cu

bebelusul meu iubit

sa fii sanatos puiul meu

poze cu mami si bebe

AMR 26 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

intrebare de baraj acum...cine se ofera sa-mi lase pe PM un numar de telefon ca sa va anunt si eu marele eveniment ???

maryb 36+ cu

bebelusul meu iubit

sa fii sanatos puiul meu

poze cu mami si bebe

AMR 26 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

[300], da, iesim afara, ieri chiar am fost pana la mama, in provincie, la 150km distanta de Buc ... a dormit soricelul in masina dus, iar cand am ajuns acasa cine avea chef de joaca/papa/plans/plimbat si noi pe langa el abia ne vedeam de obositi?
Andreea, super ca ati trecut foarte bine de botez, avem si noi emotii la sfarsitul lunii, sper sa nu planga continuu bebe. Ce cadelnita frumoasa! Si ce parinti fericiti! Sa va traiasca micul crestin, care e un dulce asa, imbracat in alb! Asteptam pozele 'profesioniste' .
Apropos, nu ne recomanzi si noua un fotograf profi bun? (Intrebarea e deschisa pentru toate mamicile si burticile )

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - soricel iubit

... once upon a time ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

mary iti dau pm cu nr meu, chiar daca nu pare sunt prin preajma mereu

mami de Amalia Stefania
poze
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

nerantula eu am un fotograf f bun si f profi...w w w. photone . ro iti dau nr dupa aia.Nu sunt f ieftini sa stii dar fac poze pt bb superbeeeee

*** AniS ** 38+ ***Iris-Medeea***



Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***
IUBIRILE MELE

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

AM VESTI PROASTE FATA MEA MAE ARE FEBRA SI A VOMAT..CEA MICA ARE MUCISORI.PE MINE MA USTURA IN GAT si am simptome de raceala...e exact ce imi doream

*** AniS ** 38+ ***Iris-Medeea***



Iarina-Elisa *** inimioara mea mica*** (11 ianuarie 2007)***
Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005) ***
IUBIRILE MELE

"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

multumesc mult fetelor care mi-au trimis PM cu nr de telefon. sunteti niste dragute, avand in vedere ca veti fi deja mamici la momentul la care voi naste eu si o sa fiti ocupate cu puiutii vostri o sa va trimit mesaj tuturor si in functie de cum puteti si voi sa anuntati celelalte fete.

maryb 36+ cu

bebelusul meu iubit

sa fii sanatos puiul meu

poze cu mami si bebe

AMR 26 de zile

Mergi la inceput