Timisoara, Impreuna! ( 122 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Maria, ai adresa de e-mail? Ai rezolvat problema ta?
A, sigur, cu ura fata de barbati... o sa-mi treaca, imi trebuie ceva timp.
Deya, nu stiu unde au sediul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Deya, m-au chemat si pe mine la Salvati copiii miercuri, dupa ce m-au enervat cu proiectul ala acu cica le-as fi de folos. Nici mie nu mi-au facut impresie prea buna. Adica prima impresie a fost de neseriozitate. Fata care facea treaba buna acolo a plecat in Anglia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Ela nu stiu ce sa zic de fata cu Anglia am mai scris aici odata am fost cu ea la Luis Turcanu pe sectia de oncologie la copii si le dadea simbolic niste bratarici si flori facute din hartie origami si am intrat intr-un salon la un moment dat si era un baietele conectat la aparate...si am vrut sa ii las langa el la care ea a zis ceva de genu :"Nu ii mai lasa ce ii mai lasi lu ASTA nu vezi ca ii gata?" am ramas.....masca.....si nici nu am mai avut puterea sa intru in alt salon.....Care proiect cu droguri in scoala?

Mariaa tot in Soarelui stau(din pacate)ca de aia eram nervoasa acu cateva zile....eu vreau in camin


Ma duc sa pap ....mai vorbim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ela, uite www.apfr.ro/" target="_blank">aici
Presedinte este Vasile Moldovan, eventual poti sa i-o adresezi direct.
Eu m-am simtit tare bine cu ei, sunt ca o mare familie acolo!

cu problema mea astept aprobarea dosarului acum, sper cat mai repede, insa pentru alta locatie! multumesc mult ca ti-am amintit si ai intrebat

deya, no comment!


pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Mariaa, cum sa nu luam ratusca, ce, crezi ca am scapat de gura spiridusului? Am luat .... dar n-am castigat ! Cursa in sine a fost ok, hazlie, cu tot felul de peripetii, de exemplu un pluton fruntas de ratze care innaintau mai repede findca se agatasera de un plaure, sau altele doua care se oprisera practic pe lor, cioc in cioc, si toate eforturile pompierilor de a le face vant cu furtunul au ramas fara rezultat .... si mai erau si copii, care strigau cat ii tinea gura: Haide ratza mea! si altii care le explicau foarte seiosi parintilor ca aia, a patra din stanga, sigur e a lor, ca o recunosc.... Pacat de eveniment, daca educatia lasa de dorit ....


Bey, ma bate gandul sa-mi reovez dormitorul, am vazut cateva chestii superbe, dar primul pas e sa renunt la pian si la mobila veche si mi se pare asa complicat ca ...imi trece cheful.

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ce misto dana, cred ca toata animatia aia a meritat pentru juniori care sigur nu au perceput evenimentul ca astia mai mari :)
bine macar ca cei mici raman cu cele frumoase
dupa renovarile de anul asta tocmai de asta am chemat noi preotul la sfintire de ...casa noua tare bine a iesit ieri. ca sa nu zic ca am facut maraton intre Real, mama'mea si apoi niste musafiri neasteptati si apoi viteza pe aragaz si in secunda in care am terminat cu tot, dar cu tot a intrat preotul pe usa, de altfel la ora fixata deja! nu pot sa va descriu faza...4 ore am fost contracronometru dar am iesit mai mult decat onorabil din asta si am avut parte de o slujba frumoasa acasa dupa care am servit masa si am stat la povesti pana la 5 cand a plecat de la noi direct la vecernie!
sambata viitoare il duc la mama'mea s-o impartaseasca.

e ora 2 si io inca n-am iesit din pijamale, sunt home alone si azi e ziua mea
ma duc sa fac o baie cu spuma multaaaaaaaa si cu ulei aromat de levantica!

dana, iti recomand JSKY de la Real, gasesti chestii faine si accesibile acolo pentru decorat casa!





pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Saluti fetele.

Daca nici acum nu se poate vedea montajul sparg calculatorul.
Sau ma invata cineva cum fras sa fac sa il vedeti sau sparg compu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=715bcbf606d5a31cb19718&source=category&category_id=all" target="_blank">A-4-a oara




Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=71585c4d21b636217c488f&source=category&category_id=all" target="_blank">Ziua Maya 2 anisori!




Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Laurelu, nu-l sparge, ca se vede. Fain filmuletzul, felicitari de petrecere reusita. Mi-a placut mult si tortul cu Alba ca Zapada.

Maria, nu-i pb de unde sa iau mobila, ca am vazut si eu diverse chestii faine si nu foarte scumpe, pe care le pot combina cum trebuie, problema e ce fac cu aia veche, ca e super masiva plus ca mai trebuie sa scap si de pian ...


Io astazi am reusit o mare realizare, am facut ordine in dulapul cu lucruri de iarna, acu sunt toate pregatite si la locul lor. Calin are ceva de lucru pentru acasa dar tot si-a facut timp sa puna folie din aia tip vitraliu pe geamul de deasupra usii noi. Seara mergem la concertul de pe pista aeroportului (sper sa nu ploua) si de la 21.00 la meci. La cat de frig e afara cred ca o sa fac tzurtzuri.

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput
Mergi la inceput