Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (118)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Stancuta bine ai revenit

Am cablu din nou . Ce nasol a fost fara tv si internet la "teava "...dependenta de mine

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

stancutza, bine ai revenit din vacanta. intru sa vad si pozele.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

anca, multumesc de intelegere. sfaturile zuzelor sunt binevenite ,dar uneori scriem doar ca sa ne descarcam.

lala, cat de bine te ineleg eu sunt moarta fara tv si net.viciu,ce sa mai, si ma mai supar pe fi-miu ca are si eul viciu pe tzisi

MATEI

PITICUL URIAS
O MINUNE DE 8 LUNI

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancutza spune:

Laura, am avut bucatarie completa in camera, m-am simtit harnica in primele 2 zile, am facut sufleu de conopida cu branza si apoi paste cu brocoli. Si pui. Pe urma mi-a pierit elanul, si am mancat de pranz sau seara numai la restaurantele hotelului. Micul dejun l-am mai luat si in camera. E foarte bine cu bucatarie in apartament, imi era mult mai usor sa-i prepar mesele Sofiei, sa-i spal vasele etc.

A fost scump, dar a meritat. Malta oricum e destul de scumpa, noi avem insa un aranjament la hotelul ala si beneficiem de niste reduceri...in fine, nu va plictisesc cu detalii.

Si Sofia se stramba cand gusta prima oara ce are in manuta. Dar dupa aia curiozitatea invinge :-) si continua sa manance. Ea ar vrea sa pape si singura cu lingurita, de multe ori ne luptam pentru ea dar nu o las pentru ca nu mai da drumul la lingurita si nu am cum sa i-o reumplu.

Stancutza, de Sofia Elena - 21.01.2008

Poze
www.youtube.com/profile_videos?user=stancutza78" target="_blank">Filmulete
Povestea nasterii Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



ereena DA DA DA DA!! sunt total de acord!!! e o idee super! haideti fetelor, facem si noi??? e ok hotel ibis, daca va place si voua .. dar putem incerca si in alte parti. si pretul pare ok.

ema noi ii rupem turta la restaurnat pe 10 sau 11 ianuarie, dar facem restans. adica familia, nasii si prietenii fff apropiati. cam 20 persoane.

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



stancutza ce frumos a fost!!!! super hotelul, v-au dat de la receptie patut si scaun de masa, nu?? si sofiuca o dulceata si o frumusete mica.



PS: arata tare bine ce ai gatit ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



ahaaa .. vroiam sa va spun ca eva e mare fan covrigi de buzau .. tare ii place sa-i molfane, ii dau unul si sta cuminte juma de ora .. hi hi hi ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008)

Eva creste mare
Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Mamicile care zic ca vor si alte retete pt bebelusi, uite am gasit aici:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=117629&whichpage=1

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI LA 8 LUNI
VEDETA LU MAMA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Roli, felicitari pt. dintisor. Cred ca numai noi am ramas stirbe.

Multumesc fetelor pt. urari, da' am avut o zi si noapte naspa.



MARINELA


Poze de tot felul
P a t t y - la 8 luni

PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput