Colectia de toamna-iarna 2005 (211)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Lavi , eu chiar te admir ca ai curaj sa te gandesti la bb3...eu nu am curaj nici de bb2
Cand il botezati pe finutul mic?

maine plecam la Veliko...maine plecam la Veliko.... parca sunt copil mic, abia astept sa plecam, acum ma rog sa fie vreme buna ca sa putem vizita cat mai mult pe acolo si....sa mearga Bia pe jos

Anda si Mihaela , spor la cumparaturi!



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

vA ROG spuneti-mi ca sunt prea scumpe, nu merita si sunt urate:
http://www.asos.com/Patrizia-Pepe/Patrizia-Pepe-Platform-Knitted-Top-Boot/Prod/pgeproduct.aspx?iid=322280&cid=4172&clr=Beige&sh=0
va rog sa-mi spuneti asta, altfel, luna viitoare nichita isi va lua primul job. part-time pt inceput, dar e momentul sa aduca niste bani in casa.

si am mai vazut niste plicuri, nu stiu unde naibii le port, dar nu conteaza, cert e ca am clar un comportament compulsiv la cumparaturi frumoase: simt un nod in gat, transpiratie, pulsul accelerat si presiune in tample. dupa 50 ar trebui sa nu mai fac shopping ca risc un atac cerebral sau de cord.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Andache sunt superbissime, desigur eu sunt mare fan Patrizia Pepe, tocmai am primit o rochie-bluza de la ea, si da sunt enorm de scumpe, dar sunt frumoase. Eu am ramas sa plang la o pereche de botine Burbery cam pe la aceeasi suma cu astea. Poate il imbun pe tata sa presteze ceva dar e cardiac si daca ii spun ca vreu o pereche de botine de 500 E cred ca ii provoc al doilea infarct.
Mita
P.S ma duc sa caut sa va arat botinele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

http://www.net-a-porter.com/products/20794
astea sunt botinele langa care salivez de dimineata
editez sa va anunt ca singura marime disponibila este fix marimea mea la pantofi. O sa o iau razna.
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

mitzo, e un semn!
de pe site-ul tau nu te poti atinge, vorba maica-mii...
cele mai frumoase , dar si considerabil de scumpe. m-a luat si durerea de stomac la haine.
deja am prea multe semne de inrautatirea sanatatii, ma retrag pe site-ul de la alinus, e putin mai uman, acolo nu-mi scuipa cardul.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Taman am aflat ca nu mai am scoala de la ora 16.30...ce rau imi pare.DAR pe bufnita o s-o culeaga mama => free time!!!!

Mitzo, si io zic ca e semn ceresc cu numarul! Astea ale tale-mi plac, ca mi se par "purtabile". Ale lui tanti Anda..nu prea.

BB 2 si BB3 in cazul MEU sunt SF-uri. In cazul lui Lavi, sunt realiztai (BB2) si VIITOARE realitati (BB3).



Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica noiembrie-decembri spune:

Cizmele Mihaelutei stau prost pe glezne subtiri, le fac sa para si mai subtiri, motiv pt care nu regret ca n-am 500 euro

Anda pana una alta iti doresc intalnirea cu un producator de cromozomi eligibil.

catutza excursie frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eram Lavi. Scuze.

Botezul e sambata viitoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Eu tocmai m-am intors din oras....am facut nebunii pt miss, mi-au picat cu tronc niste cizmulitze de n-am avut ce sa fac....le-am luat. 100 eur...da am mancat tichetul sa nu il vada barbatu-mio....

Catutza, drum bun si weekend minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:


alinus - .
sa le poarte cu placere.

catutza- drum bun ,distractie placuta!

Mergi la inceput