Colectia de toamna-iarna 2005 (211)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Ok deci site-ul este asa www.net-a-porter.com. a se retine ca exista sectiune de sale-uri, ultimul buton din dreapta sus a ecranului. se schimba produsele in fiecare miercuri si ce ramane intra la sale-uri.
Enjoy.
Lavi eu am cardul de credit standard dar nu am facut decat plati la hoteluri sau l-am pus garantie, so imi e cam frica.
in ceea ce priveste produsele m-am axat pe pamtofi si genti la vizionare, mai putin haine, ca ma probleme cu masurile si modelele.
doresc feed-back la site.
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mitzo, da' un site unde cifrele sa nu fie de minim 3 in compozitia unui numar..nu ai gasit???? Si in euro....

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Vecina Noki vezi ca la sale-uri pe ultimele paginisunt unele si cu 2 cifre, e adevarat ca mai aproape de 100 sar sunt. Si apoi o pereche de pantofi misto pot fi o investitie pe viata.
Oricum e mai mai mult de clatiti ochii site-ul asta.
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Hai mey Mitzo, siteul asta e de fitze rau de tot....pai de cand vanez eu o pereche de pantofi Jimmy Choo de pe el....Dar ati remarcat ca pretul e in lire, da! Si de 2 cifre nu vaz nimika zau.......help ca daca e de 2, hai 2 jumate iau

Ia sa va clatiti ochii si aici: www.asos.co.uk , nu e asa fitzos dar sunt cateva stiluri de staruri pe acolo... Si sigur sunt 2 cifre:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Bravo Alinus, merci acuma racai pe el.
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Fain e si magazinul asta: www.promod.fr ( nu stiu daca a ajuns si in Buc)
Iar pt tinute office mie imi place asta: www.cyrillus.com

Ma duc sa mai si muncesc un pic....ca in curand ma duc sa mananc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Stai ca mi-am amintit: daca vreti vanzari de marca cu discount inregistrati-va aici: www.brandalley.co.uk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Alinus, avem Promod, in fiecare Mall. Io-s fana. Plus ca-s tare happy, ca dupa o lipsa de 2-3 ani, a revenit magazinul meu de suflet: Naf Naf.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Si eu sunt fana Promod, dar ca de obicei la noi sunt mult mai scumpi decat in Barcelona de exemplu :(
Din pacate cand am fost la Barcelona n-am avut timp si nici chef de probat si era si coada la cabine asa ca tot la Mall-urile autohtone ajung

In alta ordine de idei, daca as mai face un bb acum ar insemna ca 8 ani de acum incolo sa am copil la gradinita? Si 12 ani de acum incolo sa am copil in ciclul primar?

Mai e vreuna care se gandeste la bb3 sau "capriciile" (vba Amaliei) vlajganilor de colectie v-au lecuit de tot?

Mie tare mi-ar fi drag de inca un mic dar cand ma gandesc la cele de mai sus...

Ca sa nu mai vorbim de inca tz ani de bone...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

asa, maine am ceva bani, deci azi ma uit pe site-uri de toale. inainte sa ma lansez pe ele, raspund lui mdt: da, eu vreau bb2 si bb3. dar am ceva usoare dificultati logistice momentan. imi lipseste un anume cromozom

edit: site-urile astea dor. rau. in sensul ca imi plange inima ca n-am visa gold. dar lasa ca ma fac eu mare...pana atunci o sa incerc ceva modest de pe ele, cu umilul meu card. greu e cu hotaratul...


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput