Mamici din Arad (107)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Si eu vreau intalnire numai noi fetele. Vinerea viitoare e ok? mergm la bowling sau un de ? sau vreti paintball
Flavia, ce vremuri cand ne plimbam ore intregi in fiecare zi
Eu cred ca nu ai de ce sa te simti vinovata sa ai cateva clipe numai pentru tine.
Clau si la mine bate vantul prin buzunare pana la salar. De sporu de 50% pe 5 ani in urma ai auzit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ce paintball? Tragem cu bile de-alea cu vopsea? Vreau, vreaaaaaaau!!! Unde este?
Noa Gabi, io-s curioasa ce ai editat la 2 ore dupa ce-ai postat!? Gresisesi procentu'?




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Ada am editat mesajul pentru ca am folosit verbul a "dramui" iar conjugat contine o expresie cenzurata, va dai voi seama care..., asa ca in mijocul cuvantului a aprut expresia "ia o pauza", fara ghilimele, asa ca nu ati fi inteles nimic. Nu am gresit procentele
Ada uite aici este teren de paintball in arad http://www.paintballarad.ro/ , dar chiar ca am fi nebune sa mergem numai noi fetele acolo. Mie tare mi-ar placea, de mult imi doresc chestia asta, dar inca nu ne-am facut timp pentu asa ceva.
Carmen, ai dormit si tu cu copiii de amiaza? Diana ne-a parasit de tot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ioaii Gabi ce gusturi ai - dar seara sa bantuim pe-acolo? Si afara acum cand e mai frig brrr ... E in Vladimirescu? O escapada d-asta era faina asta vara cred.Mai editeaza si acum de scoate virgula aia de la link

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Bai ,am inteles io bine??? Trebuie sa tragem unii in altii? Ca cica doare ... Io credeam ca la tzinta se trage.Ia bagatzi voi lamuriri ca-s total pe dinafara!

MONI SI www.dropshots.com/DIA1#date/2008" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica

Si eu vreau intalnire numai noi fetele. Vinerea viitoare e ok? mergm la bowling sau un de ? sau vreti paintball
Flavia, ce vremuri cand ne plimbam ore intregi in fiecare zi
Eu cred ca nu ai de ce sa te simti vinovata sa ai cateva clipe numai pentru tine.
Clau si la mine bate vantul prin buzunare pana la salar. De sporu de 50% pe 5 ani in urma ai auzit?


Gabi acum in 12 capata si Clau banii aia restanti. dar de comunicatul www.aradon.ro/stiri/arad/articol/razboi-primarie---angajati/cn/news-20081002-06150679" target="_blank">asta ai auzit? si cica in 9 oct intrati toti functionarii, din toata tara, in greva generala

Nu inteleg exact cu ce se mananca paintball-ul dar vreau si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Gabi, merci de lamuriri! Da' cam sensibili adminii nostri. Daca asta e limba romana si asa se conjuga...care e problema? Cat despre site-ul ala...am tot cautat sa vad daca scrie unde e terenul, dar n-am gasit. Oricum nu conteaza, dar zicea Moni de Vladimirescu ceva. Din cate am vazut sunt doar barbati membri pana acum. Ar trebui sa mergem cand o fi mai cald si sa facem echipa fetele contra baietilor (ai nostri, evident).



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Moni, pai asta e smecheria, ca ne vanam reciproc. Care e pleznit iasa din joc. Nu cred ca doare mai deloc, cred ca merita! Numa' sa tintim bine!



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Ma duc sa-i culc pe pitici ca-s inca la "H2O".



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Am mai scris un mesaj dar cine stie la ce sobiecte s-a dus
Da Moni, jucatorii se impart in 2 echipe si trag unii dupa altii. iti dau ei si uniforma doar papucii trebuie sa ii ai tu. Vezi ca sunt si nise videouri acolo. Nu cred ca dor prea tare ca sunt bile cu vopsea care se sparg. Poate pisca putin dace te nimereste pe piele undeva
Clau am vazut si comunicatu dar stiu de ieri de la lucru, ca trebuie sa mergem la liderul de sinicat sa semnam lista.

Mergi la inceput