Casnicute sexy(181)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna sexoaselor,
azi noapte n-am dormit stralucit din cauza ca ruxi s-a tot foit si nu stiam ce are(nici dupa apa, pipi, trezit, vorbit...a zis ca nu o doare nimik si totusi se foia)
asa ca azi sunt capie de somn si aveam de facut si papita...noroc ca am terminat la timp
va pe toate si intru mai tarziu cand o adorm de pranz pe d-ra

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monule si a mea ma trezeste frecvent noaptea si vorbeste cu copiii de la gradinita. Ieri noapte, pe la ora 3, am gresit si am intrat la ea in camera, i-am dat apa si ea ma intreba "tu come ti chiami" , probabil vorbea cu vreun copil de la gradinita, asa ca asta noapte am lasat-o sa vorbeasca singura

Alina a inceput sa se obisnuiasca cu tati, doar ca intreaba de vreo 3-4 ori, cind vine mami. Saptamina trecuta am pacalit-o ca ma duc la medic la masaj, la care ea: mami, e noapte apala , non ce dottole . Luni seara am lasat-o cu tati ca m-am dus la gradinita la sedinta, iar aseara la aerobic, deja s-au obisnuit amindoi .

Miki am platit ca sa le expediez, boarfele ma refer, iar pentru ca oprisem o bluza, am platit bluza plus taxa de expediere , din nou





Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Danutza, ghinion. ce scumpa e Isabella.

Pe mine ma apuca somnul cand ma gandesc ca-n 4 ore incep munca

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Miki serviciu usor



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Danelutza sti ca pe mine ma sperie agitatia asta a ei fiindca numai atunci cand e racita, bolnava face asa...in rest...poti sa tai lemne langa ea...asa cum adoarme asa se si trezeste
miki, servici usor
pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Haideti la cafea somnoroaselor!

Si la o feliuta din tortul soacrei!




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

'neata !

Cuscra multumesc de cafea si tortulet.
La multi ani ! pentru ziua soacrei tale, care a fost ieri
Vezi ca mi-am facut temele
Aaa, m-am uitat si la poze, Amira seamana foarte bine cu cuscru', sa-i spui ce am zis eu, da...

Va tuc in ordine analfabetica, ma duc sa dau cu aspiratorul si mop-ul



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:



Scot condeiul daca nu apareti mai repede...



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna sexoaselor,
eu m-am apucat sa fac rapid ceva de mancare si apoi poate dau o fuga prin orash pana iau piticii de la scoala
va pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:





Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput