Casnicute sexy(181)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata! vreau si eu un rachiu pt greata m-am trezit super nashpa si am mai fost si la "vampiri" pt analize.
dar beau si cafeaua ta danelutza . iar ai prestat aerobic? cum a fost?
georgi, e o vorba "mai rarut ca-i mai dragut", dar totusi treci si tu mai des pe la noi:)

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:



Mihaela(25.04.1962) Tatiana(20.09.1991) Mihai(1.08.1995)
FOTO

mhldvrcBrasov 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Hello


Danutza, ai comandat tu marimea 50? cu marimile n-am avut pobleme doar cu ccc culorile

Am vrut sa va mai zic ceva dar am uitat. De azi incep schimbul 3 si-s cam aiurita



PS:
Doina, am primit un e-mail informativ de la firma aceea si acum stiu unde sa caut Poate ne sincronizam pe mess.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

poate v-a fost dor :))

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:






Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

timidelor, iesiti de acolo

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Alina m-am aerobic-at rau de tot . Asta noapte ma dureau muschii la burta si pulpele la picioare, de nici n-am fost in stare sa ma ridic sa beau apa, asa ca am suferit... ce nu face baba ca sa fie frumoasa .

Miki am comandat masura 44 italiana, dar mi-au trimis 44 englezeasca sau nu stiu de care nationalitate, ca era 50 nr.italian si a trebuit sa mai platesc si expedierea lor , asa ca... pas, nu mai cumpar decit alte chestiuni, haine doar la proba cumpar

Mihaela dar ce rusinoasa te-ai facut, draga !

Cuscra dar tu ce-ai pierdut pe dupa canapea, sper ca nu acul in carul cu fin, ca altfel vom avea de asteptat pina-l gasesti

Georgico te pupicesc si eu

Monica te vaz, te vaz... de ce stai ascunsa ?



Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Daca o pocnesti, se cheama maltratarea femeii. Daca te pocneste ea, e autoaparare.

Daca iei o decizie fara sa o intrebi, esti nesimtit. Daca ea ia o decizie fara sa te consulte, e femeie emancipata.

Daca ii ceri sa faca ceva ce nu ii place, e dominare masculina. Daca te roaga ea, iti face o favoare.

Daca apreciezi formele unei femei si lenjeria sumara, esti pervers. Daca nu, esti homo.

Daca-i oferi flori, urmaresti ceva. Daca nu, esti magar.

Daca esti mandru de realizarile tale, esti plin de tine. Daca nu, esti lipsit de ambitie.

Daca o doare capul, e obosita. Daca te doare pe tine, n-o mai iubesti.

Daca vrei sa faci dragoste prea des, esti obsedat. Daca nu, ai pe altcineva.

Si va mai intrebati de ce mor barbatii mai repede…




Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danelutza


Miki am comandat masura 44 italiana, dar mi-au trimis 44 englezeasca sau nu stiu de care nationalitate, ca era 50 nr.italian si a trebuit sa mai platesc si expedierea lor , asa ca... pas, nu mai cumpar decit alte chestiuni, haine doar la proba cumpar




Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura


nu stiu mie daca nu mi s-a potrivit ceva am trimis inapoi fara sa mai platesc taxa de rambursare. gata am incheiat subiectul comenzilor online Hai mäi ca esti frumoasa si sexoasa fara aerobic

Moni, ti-ai baut cafelutza?

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

miki perfect de acord:)))
danelutza, tine-o tot asa isa cum s-a mai inteles cu tati?

alexa simami

Mergi la inceput