Timisoara, Impreuna! ( 121 )

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

LA MULTI ANI Silvana ! sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de impliniri si bucurii!

Geta, mami de Alex

http://community.webshots.com/user/geta77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Silvana...multi ani traiasca!LA MULTI ANI! fericiti si cu multa sanatate,sa iti implinesti toate visele ,sa fi iubita si sa-ti mearga si sa-ti iasa asa cum iti doresti tu!Si fie ca american dream ala sa devina cat mai repejor o realitate palpabila pentru voi!Iti doresc o zi bestial de minunata!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana68

Baaaaaayyyyyy....m-ati spart,sa mor de nu...ce am scris eu e descantec ,bay mandrelor???????!!!!!!....e ditamai beleaua...jumate din el e inventia mea...baaaaayyyyyy..sunteti totale.Uite d-aia va luv io pe voi...cele mai tari,sa dea dracu'!ce m-as face io far' de voi?!As lua-o razna,futu-i!(sper sa nu mi-o iau in freza)
Bay betoancelor...kuktitelor...mancu-v-ar muica minitisoarele crete...iu meid mai dei!Si daca mai pun la socoata ca am plecat din fata blocului pe muzica Ruslanei,data pe volum 60....moaaaamaaaa,ce duduiau boxele...asta-i pohta ce-am pohtit,ca sa-l plagiez pe neica Mihaita Viteazu.....
Unde mai pui ca ma apucau bazdacii in semafor sau la sensul giratoriu si ma zbantzuiam pe Ruslana,draga de ea!...de se uitau ceilalti soferi ca la urs...Luana dadea si ea gospodareste din capsor...tiiiii!distractie,nenica,la 8 de dimineata!

Haiditi gigicilor...fruncea sus,cheptu-nainte!...da-le dreakului de boale si nacazuri...o viata avem si-o gaurice in fundulete...ca n-o fi dracu chiar asa negru...trecem noi peste toate.Bunaoara...iaca acilea exemplu:lu' nasa mare io mers descatecele la fix,bay...ca o si scapat de necazuri...eeee?!

Pup fetele si mai vorbim !


ESTI DUREREEEEEE





pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Silvana, iubita iti doresc din tot sufletul sa ai parte de mult noroc, sa fii sanatoasa, sa iti imlinesti toate visele posibile si imposibile, sa iti gasesti drumul si sa fii tot aici cu noi si la 40-50 de ani sarbatoriti!!!
si pentru ca stiu ca-ti place tare mult, pentru tine de dimineata sa-ti unga sufletelul, sa nu uiti ca noi te iubim...



pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Silva Srecan ti rodjendan, puno srece i zdravlea!

Ana !!!!! In fata mea sa nu mai spui NICIODATA o viata avem si-o gaurice in fundulete. Asta e subiect tabu!

Anda, deci tot fura bune descantecele la ceva ... sa seram ca functioneaza si in rest!

Maria, numa sa nu pui pe lista Supercalifragelistic, Coana Lotereasa, Ciufuleasca, Mama Leone si altele de gen, ca ramai fara popa!

Geta, abia miercurea viitoare mai merg la dr., pentru inca o ligaturare. Pana atunci fac eforturi sa nu bag in seama ce se intampla, ca altfel nu cu biscuitele pe conducta, cu piscota pe burlan o iau.

Bre, ieri am fost la nutritionist, alta decat cea la care mergeam de obicei, ca nu mai e in oras. Vroiam sa intreb daca nu cumva gresesc eu ceva in regimul alimentar de ma tot chinui cu cuiu atat. Concluzii:
- am dat 60 de lei ca sa aflu ca trebuie sa mananc multe fructe si legume crude, sa beau multa apa, sa evit painea alba, sa fac miscare, , adica exact ce gasesc la primul google search pe net.
- pentru ca insistam sa aflu ceva mai concret, eventual si un remediu, am primit, la costul suplimentar de 10 lei, un ceai de slabit (!) cu ginseng si alte plante, pe care-l capatam la Enigma fara consultatie de specialitate.
- cum tot nu paream convinsa m-a trimis sa-mi fac analize de tiroida, cu toate ca, vorba doctoritei: nu cred sa fie asta, ca nu-s simptome, dar poate totusi e si ceva de acolo.



Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Silva, dedicatie speciala pentru tine:



Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Danoooo....scuze,a fost neintentionat


I-auziti ce fain suna...




Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ana, , glumeam ... numa ca zau ca am dezvoltat o sensibilitate aparte fata de subiect

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Silva noasra de pe coasta...La multi ani fericiti si impliniti...cu avion personal...cand te-a puca doru de romanica...sa incaleci si sa vi incoa sa tzi-l stamperi...
...ma gandii ieri la tine cand trecui cu americanu-n carutz...pe langa taverna sarbului...da nu cred ca-i mai zice asa...dar aveau afara pe terasa tapitzarie verde...pt tine si pt Andi a lui Claudia...cred




pupici tuturor...

mihi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Beyyyy...

Ce atmosfera mi-a fost dat sa gasesc, de dimineata...
Mamaaaaa...ce-mi place!
Mi-ati facut ziua senina!

Ano, bolundoaca ca de obicei...mey...asa dor mi-era de o postare din asta de-a ta...zau de nu...

Silvana, iubita...ce sa-ti doresc eu? acum cand implinesti asa o varsta frumoasa...

Un sincer si din toata inima La multi ani!




Sa ti se implineasca visul...pentru care ai plecat de aici...sa fii sanatoasa, iubita, implinita...
Si iar pish ochii, amintindu-mi de taverna, de tricoul tau meserias, primit cadou...

Si pentru ca Taverna sarbului e un loc special pentru tine dar si pentru noi, iaca aici o dedicatie:



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput