Timisoara, Impreuna! ( 121 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Maammaaa Liana stii ca studentii viseaza la Irish pub adica noi nu ne permitem decat rar sa mergem acolocum a fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Saluti...

Acum am ajuns si eu home...
Azi am fost in parc cu Ines, am cules ghinde si castane, ne-am jucat, am facut poze...am admirat toamna cu toate frumusetile ei!

Liana, asa zici? Irish pub ?
Poti sa-ti iei adio de la de-astea, dupa ce vine bb, las ca vezi tu...
Sau il lasi la Grasu-n brate si te tirezi...te invat la prostii...

Wudy, vroiam sa-ti raspund, dar a facut-o extraordinar, Dana.
Sper sa-ti placa Timisoara! sa ne scrii impresii dupa...

Revin



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Noapte buna Timisoara!

Silvana si Paul

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineatza timisoara!
poftiti la cafea ... ....
si nu leneviti... hai sus , la munca ...

Geta, mami de Alex

http://community.webshots.com/user/geta77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

'Neatza.

Mis coapta de dimineata,n-am dormit mai deloc frasu' stie ce-am avut.
Imi fac curat prin casa apoi merg cu Maya pana la Billa sa mai luam de'ale gurii.
Acum de dimi trebuie sa o sun pe dr aia sa vad programarea la RMN,acum eu mis cu morcovu' in ca durerea e tot acolo,antiinflamatoare nu mai vreau sa iau ca am avut o durere de stomac doua zile de am stat mai mult chircita decat dreapta.Mis tare curioasa sa vad ce e acolo.
Doris,Danutza de incurajari....poate sunt eu mai panicoasa,cine stie.

Merg sa-i fac lapticul la Maya ca numai ce s-a trezit si ea.
O zi frumoasa dragelele mele!






Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Da nu ma lasa sufletelul sa plec pana nu va dau micul dejun si o cafelutza .

Pofta buna!




Varsta Maya Maria (19.09.2006)
Povestea zanei Maya Maria
Poze cu noi
TIMISOARA,IMPREUNA!

"Fericirea este o minge de fotbal,cand este aproape o lovesti cu piciorul,cand este departe alergi dupa ea!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza si de la mine...

Laurelu, merci de cafa si de micul dejun...mi-era dor...

Noi am dus fata la gradi, azi au teatru de papusi, era super incantata.
Platit azi gradinita, totul in parametrii.
Muciosi toti, de mi se zburleste paru-n cap, dar anul asta avem planuri maretze, sa fortzam nota la maxim...
Doamna educatoare saraca era varza si ea...cu fervexu-n geanta...

Azi sunt libera, program de cumparaturi, curatenie, gatit.



Expozitia Vest Fashion se va desfasura, in perioada 1 – 5 octombrie, in parcarea de langa sediul Raiffeisen, vizavi de Kaufland in zona Circumvalatiunii. Peste 90 de firme din Romania dar si din Ungaria si Bulgaria.Pret intrare: 2 lei.
Eu am fost in fiecare an, si am gasit lucruri faine, la pret de producator.



BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hai salutare...

Am retinut despre expozitie,intre 1-5 octombrie...poate ne facem si noi vant prin zona Billa....Laura,sanatate multa si sa fie bine cu problema ta...Wudy,distractie placuta in oras,Dana a scris tare fain...may si va pup pe toate si mai vorbim!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare! tare in fuga ca am de lucru de nu ma vad....

Laurelu, nu-i vorba de panica, omu cand nu se simte bine intotdeauna isi face o mie si una de griji. A propos, dupa 2 zile bune, ma palira din nou durerile, asa ca vai de cuiu meu...

Mamica de spiridus

"Nu inteleg cum o femeie poate iesi din casa nearanjata - e o lipsa de politete. Si nu poti sti niciodata, poate chiar aceea este ziua in care-ti intilnesti destinul. Iar in fata destinului trebuie sa apari cit poti tu de frumoasa."
Coco Chanel

NOI

Spiridusul meu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

neatza ca nici nu pot sa zic "buna"...

danooo, vai de cuiul tau. este groaznic ce patesti ma fata. sa treaca naibii mai repede.

io-s cu capu-n straitza rau de tot. dupa nunta mai o noapte nedormita lipsea. azinoapte m-am zvarcolit ca o apucata din cauza de durere de masea brusca, fara preaviz. acu ma doare stomacul de cite analgezice am bagat in mine. n-am chef de nimic si pe deasura is nervoasa ca dracu din cauza de oboseala.

va tzuc si s-aveti o zi buna. ma duc sa-mi caut dentistu pina nu ma apuca iara.

apropos de nunta,

AICI 2 poze (vb vine...) cu noi si 2 cu finutii. o sa vina pozele oficiale si le pun io sus sa le vedeti. asta-i de dixtractie sa vedeti ce hliziti eram.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput