Azoospermie - cap23 -

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns impatience spune:

pup fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Aha, deci asa, Moni, e doar o oferta promotionala cu... dispozitia... noroc ca nu mai sunt apta zilele astea de acrobatii, ca probabil as fi fost dezamagita
Pisik06, sa-ti traiasca rozalinda... ca vad ca ai trecut de primul trimestru, ceea ce e nemaipomenit! pupici

still counting...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Magduta,Pisix,Bytzi: Va raspund: azi am fost la eco,am ok-ul pentru stimulare...in seara asta o incep, vinerea viitoare eco si probabil pe 7 octombrie punctia.Pupici!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Nusy mult succes de data aceasta. Itzi tzin pumnii stranshi.

Cirip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Cip: multumesc mult,e reciproca chestia.Ne tinem una la alta pumnii,poate da Doamne-Doamne si mergem la odisee amandoua odata!Bafta!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Multzumesc Nusy pt pumnishori. Ar fi tare frumos sa reushim amandoua in ac timp. Apoi vine Clubul Baby Wels dupa noi

Cirip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Bafta multa Nusyca! Sa ramai cu bebe la purtator 9 luni!

Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Buna fetelor. Ce stiti de operatiile care se fac la Fundeni la barbati?Daca stiti mai multe informatii astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pisik06 felicitari pt caruciorul roz
Nusy Doamne ajuta
Cip de data sata terbuie sa fie cu noroc. Doamne ajuta
Bytzi
Pisix

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Nusy Bafta multa si sa fie bine! Sa fii campioana la schimbat la scutece in curand
Iazmin la ce fel de operatii te referi? La varicocel?

PS. Noi ne refacem dupa operatia de varicocel , al meu zici ca a facut o operatie pe fiecare cm patrat de pe domnia sa...bey, barbatii astia sunt niste copii, pe bune!
Iar eu sunt mama tuturor streptococilor si e-coli din lume! Vin' la mama! Deci dupa nenumarate tratamente cu antibiotice si recent homeopate sunt bine merci la mine! Continui cu tratamente homeopate dar simt ca-mi vine sa urlu la luna! uuuuuuuuuuuu

Mergi la inceput