Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai vin cu un sit-com dragutz Reba..

si indata incepe o noua serie din Lie to me .. abia astept..

plus ca acum sunt in reluari si cu Grey's anatomy..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

buna idee cu subiectul, pana acum ma inspiram despre filme, de acu o sa fiu in pas si cu serialele
mie imi plac multe si le-am dat de gust mai ales de cand am venit la vapor, ca acasa cu dc++ si reteaua era calcul. plin de filme, nu reuseam sa le vad, dar aici o perioada am stat numai pe tv, olandezii sa traiasca, ca la nemti nici dupa 3 ani nu am rabdare sa ma uit (ei vb. peste, nu titreaza in scris), asa am descoperit CSI-urile, cel mai mult imi place crime scene investigation, apoi csi-new york si csi-miami, dar asta doar ce am vazut la tv, am mai pierdut episoade...o sa le caut pe net, tot de pe forum am aflat de torrent!
apoi bones, life, house, medium, ghost whisperer, ncsi, missing, medical investigation si nu-mi mai vin acum in minte...
astea m-au atras in primul rand ca-s fan politiste apoi ca nu au leg. episoadele, de aceea la prison break nu ma uit, am ratat inceputul si apoi cate un epison si nu a mai avut farmec...
de pe net sunt la zi cu lost (incepusem sa-l vad inca din tara) si heroes iar acum vad samantha who, imi place tare!
m-am uitat pe imdb (e site-ul de capatai, nu copii/download nimic fara sa citesc acolo mai intai) la lie to mie, sigur imi place, dupa ce termin cu samantha il atac!
din cele mai vechi de care imi aduc aminte cu placere: married with children, mash, seinfeld, allymc...


poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Simona da da da pt Lie to me il devoram si eu si sotul mai ales ca acum e a doua serie!

am inceput sa ma mai uit la unul Glee e cu liceeni si e mai musical asa.. o comedie cumva.. nu e exceptional, dar ii place Andrei cand canta si danseaza aia pe acolo ..

si bineinteles ca devorez acum noua serie de la Grey.. ca sa nu mai spun ca si al meu sot urmareste cot la cot cu mine, l-am corupt pana la urma si pe el si ne uitam si la reluari.. avem pe un post cate 2 ep. pe zi plus seria noua..





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Criminal Minds, House, NCIS, www.fox.com/24/" target="_blank">24, Bones, CSI, In Plain Sight, The Unit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Mai dar de Aniela ce ziceti?
Eu nu am urmatit telenovelele de pe Acasa dar am zis sa-i dau o sansa astuia cand am vazut ca e un serial de epoca si cica bine realizat si cu buget mare. Asa ca m-am uitat de la primul episod si am mai ratat cateva scene si mai ales replici din alea spuse cu voce joasa cand tzipa copiii asa ca nu sunt per total lamurita de actiune. Si de aia am si intrat aici sa caut o discutie dar vaz ca nu e...
In rest sunt mare fan Friends, Nanny (Fran Fine), da, M.A.S.H, a fost super, l-am devorat si ma intreb de ce nu-l mai dau astia ca pe toate le dau de 3-4 -5 ori.
M-au pasionat foarte mult serialele cu medicina Spitaul de urgenta si.. Chicago Hope parca, si Anatomia lui Gray... si pe astea (primele doua) tare as vrea sa le mai revad.

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ErAs3R spune:

Married with children (Familia Bundy la noi), Seinfeld, Friends si House

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

mai vin cu un serial super: Flashforward
e prima serie, pana acum 8 ep.. noua ne place mult!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aiska spune:

M-am uitat de cateva ori la The Tudors si Rome.
In afara de ER, pe vremuri ma uitam la un serial numit parca "La Piovra" ("Caracatita" ???). As dori sa-l revad si sa testez ce impresii am acum la varsta asta, dar nu l-am gasit nicaieri in Finlanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eu_logoped spune:

AMY
JORDAN
SERIALUL CU ALLISON DUBOIS...

SE PARE CA MAI DEPARTE DE HALLMARK NU AM AJUNS (CRED CA TELECOMANDA MEA ARE DOAR UN BUTON :) )


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

The Tudors mi-a placut si mie, problema cu serialele e ca le cam pierd, uit de ele, si abia ajung sa vad unu' pe saptamana. In ritmul asta ma uit acum pe TVR2 la "Berlin, Berlin".
Friends a fost preferatul meu, castiga detasat

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
about Eva

secolul XX la subiectiv


Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput