Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Imi place Dr House. Mi-a placut Prison Breake, Beverly hills in adolescenta,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

AM un nou serial la care ma uit Drop Dead Diva - o comedie draguta.. este vb despre o tipa tanara, frumoasa, care moare dar nu de tot, pt ca sufletul ei intra in trupul altei femei.. o avocata coapta, un pic grasuta dar in rest simpatica, care lucreaza in aceasi firma cu iubitul primei tipe.. si de aici diverse intamplari haioase..

si cu ocazia asta mi-am adus aminte de Ally McBeal..

in alta ordine de idei ca tot vb Ayumi de Dallas .. ma uit pe un program unde e in reluare "I dream about Jeannie" cu Larry Hagman, care gaseste sticla cu spiridusa .. il revad cu drag, e funny rau..
si mai e in reluare si Bewitched cu Samantha.. dar mai mult parca imi place Jeannie..

mai zic una si gata.. cand am venit aici in USA, mai in toate serialele de comedie tot faceau referire la Lucy.. era vb de un serial -tot comedie I love Lucy - clasic, alb negru, dar am vazut si eu si chiar era funny.. mai ales ca mie imi plac filmele clasice.. si uite asa am inteles si eu diverse poante care faceau referire la Lucy, ca de ex unele din Prince of Bel-air etc...


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Ratusca mea mih1 si mih2 www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=ratusca%20din%20viata%20mea&page=10" target="_blank">aici
Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

M.A.S.H e printre preferatele mele , toate sezoanele, toate episoadele..

Acum urmaresc Mesaje de dincolo, cand am timp si nu ma solicita Prichindelul... CHiar stiti de unde as putea cumpara dvd-uri cu serialul???

Mamica de poznas

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristina_26

Acum urmaresc Mesaje de dincolo, cand am timp si nu ma solicita Prichindelul... CHiar stiti de unde as putea cumpara dvd-uri cu serialul???

Mamica de poznas

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema





A cita serie se difuzeaza in tzara?

La noi e in reluare momentan si dupa seria in care sotzul ei s-a reincarnat(nu stiu daca e corect folosit termenul)in alta persoana,e cam ghiveci asa ca nu mai stii car ,ce si cum!

Mint,scuze,au reinceput seriile noi de vineri dar eu nu am vazut!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Citat:
citat din mesajul lui cristina_26

Acum urmaresc Mesaje de dincolo, cand am timp si nu ma solicita Prichindelul... CHiar stiti de unde as putea cumpara dvd-uri cu serialul???

Mamica de poznas

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema





A cita serie se difuzeaza in tzara?

La noi e in reluare momentan si dupa seria in care sotzul ei s-a reincarnat(nu stiu daca e corect folosit termenul)in alta persoana,e cam ghiveci asa ca nu mai stii car ,ce si cum!

Mint,scuze,au reinceput seriile noi de vineri dar eu nu am vazut!

dana



Seria a 3-a , abia la inceput. Deci moarea Jim?? Si se reincarneaza???

Mamica de poznas

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Da.Cristina,moare dar nu vreau sa spun mai mult,va las sa descoperitzi singure!

Oricum din acel moment chiar trebuie sa stai in fatza tv-ului(eu ma mai foiesc,mai fac una alta)ca te incurci in personaje!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Citat:
citat din mesajul lui andacos

Da.Cristina,moare dar nu vreau sa spun mai mult,va las sa descoperitzi singure!

Oricum din acel moment chiar trebuie sa stai in fatza tv-ului(eu ma mai foiesc,mai fac una alta)ca te incurci in personaje!

Dana


M-ai facut curioasa...chiar vreau sa stiu daca exista pe DVD filmul..nu am gasint nimic inca ..

Mamica de poznas

Bazar pentru Bogdan
Bazar pentru Sebi
Bazar pentru Mihaita
Bazar pentru Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inlove spune:

Anatomia lui Gray.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

My all time favourite: M.A.S.H.
Ca amuzament imi place tare mult Scrubs. Vorba cuiva, referitor la Seinfeld (SUPER!), poate daca continua nu avea aceeasi calitate... Si mi-ati mai amintit de cateva seriale super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina2006 spune:

Am terminat cele 5 sezoane din Grey's Anatomy, mi-a placut mult, abia astept sa apara sezonul 6. Am fost indragostita de Friends si Seinfeld dar vreau sa va intreb daca a vazut cineva Huff care mie mi-a placut tare mult cand era pe HBO dar despre care nu mai stiu nimic si nici n-am reusit sa-l vad pe tot.

Mergi la inceput