Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

4400 si Supernatural, din pacate s-au incheiat amandoua. Actorul din Supernatural, Dean, e extraordinar!
Am mai urmarit Stargate, imi plac astea SF.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Motanik da am aflat intre timp
am auzit si eu de The Tudors.. dupa ce termin cu nip/tuck ma bag si eu..
si mi-au zis niste prietene ca si Rome merge..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Mi-a placut Rome mult de tot. Ma gandesc chiar sa-l cumpar.

Pentru amatoarele de SF, nu ratati Battlestar Galactica, e un fenomen. Echipa a fost chiar invitata la discutii la ONU.
Sezonul 1 l-am cumparat deja :))



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

My all time favourite este M.A.S.H..mai ales primele serii. Acum urmaresc cu pasiune Lost, The Tudors. Ah si mi-au mai placut la vremea lor Twin Peaks si Dosarex X.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

M-am apucat de The Tudors - intr-adevar e super!!
si mai nou ma uit la tv la re-runs la FRIENDS si THE KING OF QUEENS


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

My all time favourite este M.A.S.H..mai ales primele serii. A


ce pasiune facusem pentru Alan Alda cand eram mica . Nu strica sa fac rost si de toate sezoanele din MASH, e bine sa le ai in casa . mai ales ca pe mine ma apuca brusc cate o pasiune din asta sa revad nu stiu ce serial... asa mi-am procurat Seinfeld si Friends .

Am mai auzit pareri bune despre www.imdb.com/title/tt1235099/" target="_blank">Lie to me. Stiti ceva? Subiectul pare destul de interesant...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Madame Bovary mi-a placut fff mult Lie to me (am mai zis eu de el).. abia astept o noua serie.. personal ti-l recomand!

am vazut si cateva episoade din Heroes dar nu m-a prea incantat..


Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Six Feet Under, mi-a placut foarte mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

seriale care m-au obsedat (sa nu radeti)
Dexter si Heroes (sunt mare fun Milo Ventimiglia), am vazut toate episoadele in avans pe diverse site-uri
le recomand pasionatilor de filme politiste-psihologice si sf-moderne

in alta ordine de idei, m-am mai uitat obsesiv si la Seinfeld, Friends, Rome, Soprano's, X-Files

AJUTATI-L PE SEBI

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut, site-ul

www.fancybijoux.ro/" target="_blank">fancybijoux.ro Fancy on webshots Fancy on breslo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYUMI spune:

Eu am urmatit cu placere DALLAS.(nu dati cu rosii!!!)Am reusit sa imi cumpar primele 11 sezoane.L-am revazut cu placere.

Mergi la inceput