Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Tot cu Chuck si eu, are asa un farmec... sneaky .

Din Seinfeld il iubesc pe Kramer, nu e normal omul ala :-)).

Si din Lost, evident - Sawyer .



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Ah Sawyer!! Uitasem de el.

Acum se potriveste zicala aia "asa de multi barbati, atat de putin timp!" Tu n-ai cum sa o intelegi acum, mai vorbim peste niste ani

mai am doar 3 episoade din seria 2

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Sex and the city - vazut din scoarta-n scoarta de cateva ori si Dexter, am vazut ca o sa fie si la Protv, eu l-am vazut tot vara trecuta inainte de nastere, toata ziua asta faceam

Anna de Ioana Maria 11.07.2008
Ioana povestea nasterii

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=4" target="_blank">poze in concurs ann1 si ann11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Si eu eram fana Sawyer cand ma uitam la LOST, dar si Jack isi avea locsorul lui bine castigat in inima mea .

Chuck chiar are farmec!!

Am mai dibuit unul destul de interesant, pacat ca nu s-a facut decat un singur sezon din el - pana acum sau de tot, nu stiu exact - Tell me you love me . Un pic grafic - la modul sexual - pe alocuri, dar destul de interesant si relativ captivant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

eee.. peste ce am dat eu aici..

am si eu la seriale preferate.. numai timp nu prea am sa le dovedesc..
Grey's Anatomy; Friends; Seinfeld;
Nip/tuck
- pe asta incerc sa il vad, ca atunci cand il dadeau pe Protv nu aveam chef.. dar mai nou am prins drag;
Prison break - inca nu-s la zi si cica in mai incepe o noua serie;
CSI

in schimb este aici un super serial nou.. s-au difuzat pana acum 8 episoade.. LIE TO ME f interesant...

il puteti vedea online, dar nu numai pe asta (mai toate serialele) aici: www.hulu.com;
iar pt seriile mai vechi din alte seriale aici:
http://www.free-tv-video-online.info/



Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
Creste gargaritza
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

The Tudors... ... cam atat am de zis . Iar Jonathan Rhys Myers e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

True Blood - pe HBO. S-a terminat prima serie si o astept cu nerabdare pe cea cu nr.2. Imi plac filmele cu vampiri, mai ales cind "vampirul principal" e atit de sexy.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu urmaresc de cate ori pot si apuc si e loc "StarGate"

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns campeonea spune:

mie pe langa House si Lost imi place si A3a planeta de la soare - e f comica, ce bine cu internetul ca poti sa ti cobori o gramada si nu trebuie sa astepti sa le dea la tv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

Prison break - inca nu-s la zi si cica in mai incepe o noua serie


Tocmai s-a terminat definitiv. Nu mai e alta serie, 4 e ultima, din pacate. Vezi info pe subiectul dedicat.

Sunt in cautare de serial nou, s-a terminat si Lost acum (bine, mai e o serie, 6, din februarie 2010 insa).
Am auzit ca Rome e bun, a vazut cineva?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput