Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Imi plac mult: Curb Your Enthusiasm, Monk, House, Family Guy, Simpsons, American Dad, Stargate, Ally McBeal, Seinfeld, Futurama

Asa-si-asa: Entourage, My name is Earl, Grey's Anatomy, Nip Tuck, Lost, Weeds, Till Death, My wife and kids, The new adventures of old Christine, The Pretender, Battlestar Galactica, Heroes, Friends, Scrubs, Two and a half man, Jericho, StarTrek, ER, Sex in the City...

... si cate si mai cate, nu le mai tin minte pe toate, am scris ce mi-am amintit pe moment
Avand in vedere ca lucrez de acasa, de pe PC, de cele mai multe ori las in background si un serial. Si asa am ajuns o adevarata consumatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Rall, si poti sa te concentrezi la ceea ce faci cu serialu' pe fundal? Ca mie mi-ar sta ochii si gandul numai acolo, nu m-as mai obosi sa imi fac si treaba .

Pe mine m-a apucat pasiunea pentru Ally McBeal asa, deodata... acum e la descarcat primul sezon. 8 gb si ceva la viteza la care imi merge mie... E gata maine daca il las sa mearga si peste noapte ceea ce si cred ca o sa fac. Nu stiu, mi-e dor de umorul si de cinismul din Ally, mi-e dor de fazele alea inchipuite... si de Robert Downey Jr in sezonul in care l-a prestat pe Larry

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Am terminat cu Friends . Cred ca mi-ar fi placut inca 10 sezoane.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Da, FRIENDS e de suflet, dar, ca si la Seinfeld, ma consolez cu ideea ca poate daca ar mai fi continuat, n-ar mai fi fost la fel de misto ... incerc si eu sa ma consolez cum pot

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

MASH, primele 6 sezoane. Si mi-a placut si Twin Peaks. Dintre serialele astea mai noi...un pic de Charmed, evident primele sezoane, NCIS, Les 4400 (habar n-am care-i titlul original).

A, pardon, am uitat Arabella si Corazon Salvaje

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Se uita sau s-a uitat cineva la Chuck si In Treatment? Le-am achizitionat de curand si nu prea stiu la ce sa ma astept... din ce am citit pe net par misto amandoua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deianira spune:

Eu sunt acum cu Seinfeld, Lost si Gossip Girl.



Good things happen to good people.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Ma canalizez pe Chuck momentan; e dragutel si imi place; am ochit si Californication cu David Duchovny, cica si ala e interes, e ori love it ori hate it

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Californication... bun, bun, bun . Am vazut doar doua episoade deocamdata, dar pare foarte misto pana acum. Dar chiar e pe tipul love it or hate it. Deocamdata eu trag tare pe "love it"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deianira

Eu sunt acum cu Seinfeld, Lost si Gossip Girl.



Good things happen to good people.



Aaaaahhhh m-ai nenorocit cu gossip girl, de o saptamana nu mai fac nimic seara! I love Chuck!!!!!1
Noroc ca mai am 3 episoade din seria doi si scap!

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput