Seriale preferate

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

a inceput pe AXN in RO Flashforward.. cine e pasionat de chestii mai misterioase, chiar se merita.. vi-l recomand!





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

subscriu pt. flashforward!
l-am inceput mai pe seara si nu m-am mai culcat pana nu am vazut tot ce aveam descarcat
genul asta, cu legatura intre episoade, prefer sa-l vad in bloc, e dificil sa astepti o sapt. sa vezi ce se mai intampla
subiect inedit, suspans, actori, totul de nota 10!

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maxinne spune:

am descoperit cu ..entuziasm."Curb Your Enthusiasm" - daca v-a placut seinfeld nu-l ratati! http://www.imdb.com/title/tt0264235/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

momentan ne uitam la Flashforward si Visitors (V) interesante amandoua!!


happy mom & ladybird Iasmina Alissa 2+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

bb_yasmi, da-mi te rog un link cu visitors, ca nu dau de el....

poza cu noi
poze diverse
www.facebook.com/album.php?aid=858&id=1727991987&l=2395a72935" target="_blank">aprilie 2009
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dry_votka spune:

Da, este bun si eu il urmaresc.
Imi mai plac Medium, Dr. House, Cu sange rece. Vad ca a inceput pe Hallmark Sotie adevarata, e ok.

verze.ro
simtul umorului nu a murit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Cand apare seria 2 din Flashforward? Mi se pare superputin, doar 8 ep intr-o serie.

Daca mai gasiti pe torente, ROME e genial. Si bine facut istoriceste.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrice75 spune:

Mai fetelor, mie imi place "Colombo"si ma bucur ca Antena 1 a reluat difuzarea acestui serial.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Cand apare seria 2 din Flashforward? Mi se pare superputin, doar 8 ep intr-o serie.

Daca mai gasiti pe torente, ROME e genial. Si bine facut istoriceste.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)



sant 10 episoade, le-am gasit pe DC++

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mami cu Angelo poniroulis ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Criminal Minds, House, NCIS, www.fox.com/24/" target="_blank">24, Bones, CSI, In Plain Sight, The Unit.


Criminal Minds, House, NCIS, 24, Bones, CSI (in special Miami) sunt si preferatele mele.
Mai imi place NCIS Los Angeles, Supernatural, Smallville (Superman in serial), Monk (ce pacat ca s-a terminat), The Closer (cu Kyra Sedgwick politista sudista ajunsa sefa in LA, extremely smart si care ii calca pe toti pe bataturi), Burn Notice (un agent FBI pus pe lista neagra care trebuie sa afle cine l-a pus pe lista neagra si sa-si clear his name si intre timp ajutat de iubita lui trigger-happy Fiona si un ex-informant face pe Robin Hood si ajuta diversi oameni care din diverse motive au ajuns in trouble), cam agelasi gen Leverage (o echipa de supersmart thieves ajuta diversi oameni bagati in trouble), White Collar (un hot de arta este scos din inchisoare de FBI si-i ajuta la rezolvarea cazurilor la care numai el are expertise si care isi cauta iubita care aparent e tinuta ascunsa de cineva sus-pus in FBI dar care se pare ca nu e chiar asa inocenta)
si cine e pasionat de SF foarte faine sunt Fringe (cu un dr. savant de la casa de nebuni, fie-su cu un iq 180 (desi nu prea da ocazia sa o arate) si o agenta FBI descurca cazuri de teleportare, nanotehnologii, reading minds, etc un fel de X-Files cu tehnologie avansata) si Warehouse 13 (doi agenti Secret Service mutati la un departament cu o locatie in the middle of nowhere si jobul lor este sa adune artifacts misterioase), sezonul 2 cred ca incepe azi.

Mergi la inceput