Mihaela Radulescu divorteaza

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Oare cartea ei despre lucrurile simple o are cineva in varianta electronica?
as fi curioasa cum scrie ea.

si da...la aproape 40 de ani arata cum mi-as dori sa arat la 30. dar de...nu am banii ei si posibilitatile de tratamente si operatii estetice. ca sunt sigura ca are. dar bravo ei ca investeste in propria imagine.

si e desteapta...

poate divortul asta e doar asa...de ochii lumii ca prea nimeni nu mai zice nik de el si prea de tot ar fi sa fie chiar asa discreti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Citat:
citat din mesajul lui roana

Oare cartea ei despre lucrurile simple o are cineva in varianta electronica?
as fi curioasa cum scrie ea.

Ajutati-o pe Sonia


si eu sunt curioasa .... nu sunt un fan Mihaela Radulescu dar trebuie sa recunosc ca arata tare bine ... are un corp perfect, am vazut-o intr-un pictorial in revista Tango si mi-a placut tare mult ... si e tot timpul aranjata ... cum zicea si XIO, nu stiu cat e de desteapta dar se descurca de minune


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

http://www.rimel.ro/2008/09/divorul-mihaelei-ntre-veti-i-brfe.html

Uitati ce noutati am mai gasit...

Dar chiar nu o vad cu Otil ala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Cea mai mare suma pe care am luat-o pe vreo campanie este de 100.000 EUR net, plus TVA. Vorbim de o perioada de maxim un an, pentru ca nu am facut niciodata contracte pe o durata mai mare. Niciodata. Si nici n-o sa fac.

Cati bani ati facut in 2007 din publicitate?

Exact, nu stiu, pentru ca am un om la contabilitate care poate sa va spuna cu precizie. Insa anul trecut am avut undeva in jur de 800.000 - 900.000 de EUR din publicitate. Este adevarat ca a fost unul dintre cei mai buni ani, din acest punct de vedere, dar s-a intamplat. Insa nu este asa in fiecare an. Anul 2007 a fost un an mai bun, cand s-a intamplat sa am mai multe contracte de evenimente de prezentare.

Pentru cine nu lucreaza Mihaela Radulescu?

Nu lucrez pentru produse pe care nu le folosesc, pentru produse in care nu cred, sau pentru cele de proasta calitate. Sunt multe contracte pe care sunt nevoita sa le refuz, tocmai pentru ca nu vreau sa lucrez pentru produse care nu sunt de calitate, sau cu care nu pot sa-mi asociez statutul de mama, de nevasta.

Asta am gasit intr-un interviu al ei de prin martie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Deci banii pentru campania anti-fumat au fost multi, chiar si pentru ea. Io zic ca dl sot i-a incasat si acu' o sa sponsorizeze campania PNL cu o mare parte din ei , ca doar d-aia i-au venit asa cu adresa.
Pe de alta parte ideea campaniei mi s-a parut inutila, pe langa subiect, dar si nefericita si penibila pentru protagonista. Nu e vorba de nud in sine, ci de pozitie, de impresia de ieftin si vulgar! Ea are o atitudine de parca il asteapta pe "el" sa-si fumeze tigara de dupa! (Nu e de mirare ca i s-a pus in gura mesajul respectiv)
Acu', insa nu mi se pare prea cavaleresc din partea sotului sa anunte divortul intr-o asa imprejurare. De ce oare nu mai putea astepta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Off-topic... dar vad ca se repteta aceiasi greseala...

Io nu inteleg un lucru... din ce am citit... campania antifumat a costat 800.000 de euro... De unde si pana unde ati ajuns la concluzia ca atat a primit Mihaela Radulescu pt. ca este imaginea campaniei?
Ea vorbea in interviu de sume incasate de ea, ca persoana, ca a fost imaginea unei campanii... si intr-un an a strans si 100.000 ... dar nu de costurile campaniilor...

In afara de faptul ca firma (lu' sotu') a platit-o ca si imagine, aia mai au si alte costuri... realizarea spoturilor tv, posterele afisate pe destule cladiri din bucuresti... si multe altele...
Acu nu stiu daca platesc si minutele de publicitate si locatiile pt. posterele afisate... fiind campania Ministerului Sanatatii...

Dar... de la aia 800.000 - costurile campaniei si pana la profitul firmei si banii ei e o diferenta uriasa...


Altfel nici eu nu's fan... dar recunosc ca arata foarte bine... ca are bani nu e egal cu asta... ca daca n-ai cu ce... poti sa ai toti banii din lume si nici mama operatiilor si exercitiilor nu te ajuta... Pana la urma a fost frumoasa de la mama ei si a avut grija sa pastreze lucrul asta.
Iar cum a ajuns unde a ajuns, e treaba ei personala... Clar ca a dus-o mintea...
Ca nu-i modestea... ii place sa mai scape cate una, alta despre ce campanii umanitare a mai facut, dar nu cred ca in total s-a laudat cu 10% din tot ce a facut si in ce s-a implicat... Important este ca face... cu sau fara modestie...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anca Wish spune:

Voi credeti ca e adevarata asta:http://www.kissnews.ro/2008/10/02/mihaela-il-iubesti-pe-dani-in-secret/ ?



"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele." - Rabindranath Tagore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

Citat:
citat din mesajul lui roana

Oare cartea ei despre lucrurile simple o are cineva in varianta electronica?
as fi curioasa cum scrie ea.

Ajutati-o pe Sonia


si eu sunt curioasa .... nu sunt un fan Mihaela Radulescu dar trebuie sa recunosc ca arata tare bine ... are un corp perfect, am vazut-o intr-un pictorial in revista Tango si mi-a placut tare mult ... si e tot timpul aranjata ... cum zicea si XIO, nu stiu cat e de desteapta dar se descurca de minune


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)




Photoshopu' sa traiasca :)

Nu ca ar arata rau, dar sa fim seriosi, in reclama anti-fumat are un fundulet ca la 16 ani. Nu cred ca e garantat 100% :) :)

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellej

Citat:
citat din mesajul lui ioanaiub

Citat:
citat din mesajul lui roana

Oare cartea ei despre lucrurile simple o are cineva in varianta electronica?
as fi curioasa cum scrie ea.

Ajutati-o pe Sonia


si eu sunt curioasa .... nu sunt un fan Mihaela Radulescu dar trebuie sa recunosc ca arata tare bine ... are un corp perfect, am vazut-o intr-un pictorial in revista Tango si mi-a placut tare mult ... si e tot timpul aranjata ... cum zicea si XIO, nu stiu cat e de desteapta dar se descurca de minune


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)




Photoshopu' sa traiasca :)

Nu ca ar arata rau, dar sa fim seriosi, in reclama anti-fumat are un fundulet ca la 16 ani. Nu cred ca e garantat 100% :) :)

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.



ellej , e de ajuns sa te uiti la TV sa vezi cum arata.
Am vazut si poze facute pe plaja de paparazzi vedetelor si am ramas masca atunci cand am vazut cum arata femeia asta.

"Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "

***Fur is for petting**

http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100

http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellej spune:

Xio, la TV arata bine si Madonna si cum o cheama a lui Beckam, dar cand le mai pozeaza paparazzi un copanel de aproape si total neretusat... te sperii.

Nu zic ca n-ar arata bine, mai ales la varsta ei, dar eu pana n-o vaz "natur", nu cred ca in poze e neretusata.

Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu.
If God created us in His image we have certainly returned the compliment.

Mergi la inceput